וולוו משאיות

ישראל

×

הודעות אחרונותל עיתונות

29 matches

1 of 2

 • משאיות Volvo FM ו-Volvo FMX החדשות זמינות כעת לשימוש כרכבי חירום עם תא צוות עד תשעה אנשים. הגרסאות החדשות של שני הדגמים, אשר פותחו בשיתוף פעולה צמוד עם בוני מרכבים ועם שירותי החירום, זכו למספר שיפורים אשר עוצבו במיוחד עבור רכבי שירותי כבאות והצלה.

 • בשנת 2021, מובילים ברחבי אירופה יוכלו להזמין גרסאות של משאיות כבדות של וולוו בהנעה חשמלית מלאה. המשמעות היא שוולוו משאיות מציעה מגוון שלם של משאיות כבדות עם מנוע חשמלי. שיווק המשאיות באירופה החל בתחילת השנה, ובישראל המכירה תחל בחודשים הקרובים. ההתקדמות הגדולה של וולוו משאיות בהנעה חשמלית מהווה צעד משמעותי נוסף קדימה במסע לעבר פתרונות הובלה נטולי דלקי מאובנים.

 • תיבת ההילוכים I-Shift החדשנית של וולוו משאיות ממשיכה להיות ציון דרך חשוב בתעשיה, הודות להשפעה החיובית שלה על צריכת הדלק, הביצועים של המשאית, הבטיחות ונוחות הנהג. עד לסוף שנת 2020 יותר ממיליון משאיות וולוו נמכרו עם מערכת I-Shift. כיום כשאנו חוגגים 20 שנה להשקתה, טכנולוגיה פורצת דרך זו עדיין ממשיכה להתפתח עבור שיפורים עתידיים.

 • דגם Volvo FM החדש זכה בפרס Red Dot לשנת 2021 בקטגוריית עיצוב מוצר לרכבים מסחריים. משאית Volvo FM החדשה עוצבה עם מטרה בלתי מתפשרת: להיות כלי העבודה האופטימלי עבור מגוון רחב של משימות הובלה, תוך התמקדות מתמדת בצורכי הנהג.

 • עם תחילת מכירתן של שלושת המשאיות החשמליות הכבדות החדשות, וולוו משאיות סבורה שזהו הזמן לחשמול מהיר של ענף התובלה הכבדה. התחזית החיובית הזו מבוססת על יכולתן של המשאיות החשמליות מבית וולוו לענות על מגוון רחב של צורכי תובלה. באיחוד האירופי למשל, כבר היום ניתן לחשמל כמעט מחצית מכלל פעילויות התובלה שמתבצעות באמצעות משאיות.

 • המשאיות הכבדות החדשות של וולוו, זמינות כעת למכירה בישראל, פותחו כדי לספק לנהגים את האפשרות לבצע את עבודתם ביעילות ובבטחה. בכל הדגמים – Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ו-Volvo FMX - יש ממשק נהג גמיש עם לוח מחוונים דיגיטלי המספק לנהג מידע שימושי בכל מצב. בנוסף, במשאיות Volvo FM ו-Volvo FMX יש תאי נהג חדשים המעניקים לנהג מרחב גדול יותר ושדה ראיה משופר.

 • נהגים ורוכשי הובלות מביעים עניין הולך וגובר בהפחתת פליטות ה-CO2 והעלויות שלהם באמצעות שימוש בגז נוזלי טבעי כדלק. מסיבה זו, משאיות Volvo FH ו-Volvo FM החדשות כוללת מנועים המונעים באמצעות גז טבעי נוזלי וביו-גז, המציעים ביצועים גבוהים, בדיוק כמו מנועי דיזל. השימוש בביו-גז מאפשר ליהנות מהובלה ניטרלית מבחינת טביעת הרגל הפחמנית ומהפחתה של פליטות CO2 בשיעור של עד 100%.

 • Volvo FH עם מערכת I-Save מוצגת בימים אלה בגרסה יעילה עוד יותר מבחינת צריכת דלק ויכולה לצמצם את עלויות הדלק בשיעור של עד תשעה אחוזים. חיסכון זה מהווה שיפור משמעותי של שני אחוזים, בהשוואה לדור הקודם.

 • דור חדש של משאיות וולוו כבדות – Volvo FH, FH16, FM ו-FMX – נכנסים כעת לייצור סדרתי במפעלי הייצור של וולוו בשוודיה, בלגיה ורוסיה.

 • באוקטובר 2020, וולוו משאיות תתחיל במבחני הרצה של פתרונות הובלה חשמליים עבור תעשיית הבנייה. שתי משאיות כבדות יועברו לחברת Swerock על מנת לענות על הדרישות בדרישות הגוברות להפחתת רעש ופליטת מזהמים – במיוחד באזורים עירוניים רגישים.

 • וולוו משאיות השיקה את הדור הבא של Volvo FM המלא בשיפורים של סביבת הנהג ובחידושים המספקים את רמת הנוחות, הבטיחות והתפוקה הגבוהה ביותר. "Volvo FM החדשה שמיועדת למשימות תובעניות כוללת סביבת נהג מרווחת ושדה ראיה יוצא דופן ותכוננה כדי להוות את מקום העבודה האולטימטיבי על גלגלים עבור כל המגזרים", אומר רוג'ר אלם, נשיא וולוו משאיות.

 • וולוו משאיות השיקה את Volvo FH החדשה שכוללת תא נהג שתוכנן מחדש, מאפייני בטיחות חדשניים וסביבת עבודה שמתמקדת בנהג. מטרת המפתח של העיצוב החדש היא להעניק לנהג איכות חיים פרודוקטיבית, בטוחה ונוחה יותר על הכביש.

 • וולוו משאיות השיקה דור חדש של המשאית Volvo FH16, המשלב בהצלחה מאפייני בטיחות חדשים, סביבת עבודה שעוטפת את הנהג ואת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מתפוקה משופרת. ספינת הדגל החדשה מהווה חלק מדור הרכבים החדש של וולוו משאיות, שתוכנן תוך מחשבה על הנהג.

 • וולוו משאיות השיקה את Volvo FMX החדשה, עם תא נהג חדש, עומס מטען גדול יותר מאפייני בטיחות חדשניים. עם יכולת העמסה גדולה יותר על הסרן הקדמי (עד 20 טון ושלדה של 38 טון), Volvo FMX החדשה מיועדת למשימות בתנאים הקשים והתובעניים ביותר.

 • וולוו משאיות מציגה ארבע משאיות חדשות, עם דגש על סביבת הנהג, הבטיחות והפרודוקטיביות. "אנו גאים מאוד בהשקעה הגדולה הזו שצופה פני עתיד. המטרה שלנו היא להיות שותפה עסקית טובה יותר עבור לקוחותינו ולעזור להם להפוך לתחרותיים עוד יותר ולסייע להם לגייס את הנהגים הטובים ביותר בשוק שהופך לקשה יותר", אומר רוג'ר אלם, נשיא וולוו משאיות. ארבע המשאיות הכבדות; Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ו-Volvo FMX, מייצגות כשני שלישים מאספקת הרכבים של וולוו משאיות.

 • סרטון ההשקה האחרון של Volvo Trucks קבע שיאים חדשים. כדי להדגים את עוצמתן וחוזקן של ארבעת המשאיות החדשות שלה, בנתה וולוו מגדל משאיות ענק בן 15 מטרים ובמשקל של 58 טון והציבה את ארבעת המשאיות החדשות שלה זו על גבי זו. בנוסף לכך, הוצב נשיא החברה, רוג'ר אלם, בראש מגדל המשאיות.

 • כיצד ניתן להפחית את ההשפעה הסביבתית והאקלימית של ענף הפצת הסחורות בעוד שהביקוש להובלה ממשיך לגדול? 'וולוו משאיות', שהחלה לאחרונה במכירת משאיות חשמליות שמיועדות למשימות הובלה עירוניות, מאמינה שהחשמל יכול להפוך לחלופה תחרותית גם עבור משאיות כבדות יותר. כדי לבדוק ולהדגים את האפשרויות, 'וולוו משאיות' פיתחה שתי משאיות קונספט חשמליות אירופאיות לתפעול באתרי בנייה ועבור הפצה אזורית.

 • ב-30 בספטמבר נפתחת ההרשמה לתחרות מרכזי השירות הגדולה ביותר בעולם, VISTA, פרסי השירות וההדרכה הבינלאומיים של וולוו (Volvo International Service Training Awards). השנה צפויים להשתתף עד 20,000 מכונאים ואנשי שירות מרחבי העולם למשאיות ואוטובוסים של וולוו. באמצעות עבודת צוות ופיתוח הכשרה ויסטה שואפת לגייס ולשמר אנשי שירות מקצועיים ומיומנים.

 • בשנה זו, אנו מציינים 50 שנה, מאז שצוות מחקר התאונות של וולוו משאיות החל בעבודת איסוף וניתוח נתונים של תאונות דרכים. הידע שנרכש מהווה ערך מוסף ייחודי בפיתוח מערכות בטיחות ותכנון הרכבים בעתיד במטרה להפוך את המשאיות לבטוחות יותר.

 • בשנה זו אנו מציינים 60 שנה מאז שנהגי רכבי וולוו הניחו מעל כתפם את חגורת הבטיחות בעלת שלוש נקודות עיגון החדשנית של נילס בולין בשנת 1959. כיום חגורת הבטיחות עדיין נחשבת כחידוש בטיחות הרכבים החשוב ביותר בעולם ומעריכים כי בזכותה ניצלו חייהם של יותר ממיליון איש. אולם, גם עם העובדות הללו, יותר מדי נהגי משאיות מתעלמים מהצורך להשתמש בהתקן פשוט זה. "זוהי ללא ספק פגיעה בחיי אדם," מצהירה אנה וריגה ברלינג, מנהלת בטיחות מוצר ותעבורה של וולוו משאיות. "הנתונים מוכיחים שהיו הרבה פחות נפגעים אם כל הנהגים היו משתמשים בחגורות הבטיחות."

29 matches

1 of 2