משאיות

×

הודעות לעיתונות

40 matches

1 of 2

 • וולוו משאיות וחברת השילוח הגרמנית DHL חתמו על הסכם שיתוף פעולה להאצת המעבר לרכבים ללא פליטת מזהמים. חברת DHL מתכוונת לקדם את המעבר שלה למשאיות חשמליות כבדות באמצעות פריסת 44 משאיות חשמליות חדשות של וולוו בקווי הפצה באירופה.

 • וולוו משאיות בצפון אמריקה זכתה בהזמנה של 110 משאיות חשמליות מדגם Volvo VNR Electric מקבוצת הלוגיסטיקה הגלובלית Maersk. העסקה היא תוספת להזמנה קודמת של 16 משאיות מאותו הדגם ומציינת את ההזמנה המסחרית הגדולה ביותר נכון להיום עבור משאיות חשמליות של וולוו.

 • שיפורים חדשים נוספו למערכת I-Save concept של וולוו משאיות, אשר תוכננו כדי להפחית את צריכת הדלק ולספק צמצום בר-קיימא בפליטת CO2, ובו זמנית לשפר את יכולות הנהיגה עבור חוויית נסיעה מהנה יותר. מערכת I-Save כוללת אופטימיזציות של טכנולוגיית המנוע, תוכנת בקרה ואמצעים להפחתת התנגדות אוויר, כל זאת כדי להשיג מטרה אחת משותפת – יעילות אנרגטית גבוהה יותר ככל האפשר.

 • נתונים סטטיסטיים חדשים מראים שוולוו משאיות היא מובילת שוק המשאיות החשמליות הכבדות באירופה עם נתח שוק של 42%. בשנת 2021 החברה קיבלה הזמנות, כולל הצהרות כוונה לרכישה, של יותר מ-1,100 משאיות חשמליות מרחבי העולם.

 • וולוו משאיות משיקה מערכת חדשה, רשומה כפטנט, עבור משאיות חשמליות – בקרת אחיזה אקטיבית. הטכנולוגיה החדשה משפרת באופן משמעותי את היציבות, ההאצה והבלימה בתנאי שטח חלקלקים.

 • חברת Unicon, היצרנית והספקית הגדולה ביותר בדנמרק של תערובת בטון, מתכוונת לבצע את ההזמנה הגדולה ביותר נכון להיום של משאיות חשמליות אשר תפעלנה בכבישי דנמרק. אספקה של 11 משאיות חשמליות מדגם Volvo FM Electric תחל בסוף השנה הנוכחית. בנוסף, וולוו משאיות וחברת Unicon סיכמו על שיתוף פעולה לטווח הארוך שמטרתו לפתח ולהטמיע פתרונות מקיפים למשאית חשמלית עבור תעשיית הבטון.

 • וולוו משאיות מציגה מערכת בטיחות חדשה המנטרת משתמשי דרך אחרים שעוברים באזור שטח "מת" משני צידי המשאית.

 • וולוו משאיות קיבלה הזמנה של 100 משאיות חשמליות מדגם Volvo FM Electric מחברת DFDS, חברת השילוח והלוגיסטיקה הגדולה בצפון אירופה. העסקה הינה ההזמנה המסחרית הגדולה ביותר עד כה עבור משאיות חשמליות של וולוו, ואחת הגדולות ביותר עבור משאיות חשמליות כבדות בעולם.

 • לאחרונה נערך בגרמניה מבחן הנהיגה העצמאי הראשון לבדיקת היעילות האנרגטית של משאית חשמלית עם מטען מלא. המשאית החשמלית רשמה טווח נסיעה גדול יותר מטווח הנסיעה הרשמי ואף צריכת האנרגיה שלה היתה נמוכה ב-50% מאשר דגם הדיזל המקביל.

 • רבים מאיתנו חוו את זה – הסוללה בטלפון מתרוקנת בתנאים של קור עז. כדי להימנע מגורל דומה, וולוו משאיות בדקה את המשאיות החשמליות שלה בתנאי קור קיצוני קרוב לחוג הארקטי. התוצאה? מאפיין חדש השומר על הביצועים של הסוללה, גם כאשר הטמפרטורה הרחק מתחת לאפס.

 • וולוו משאיות מציגה מספר עדכונים חשובים למנועי 11 ליטר ו-13 ליטר שלה בתקן Euro 6 אשר הצליחו לספק יתרונות משולבים של הפחתה בצריכת הדלק יחד ביצועים משופרים בנהיגה.

 • משאיות Volvo FM ו-Volvo FMX החדשות זמינות כעת לשימוש כרכבי חירום עם תא צוות עד תשעה אנשים. הגרסאות החדשות של שני הדגמים, אשר פותחו בשיתוף פעולה צמוד עם בוני מרכבים ועם שירותי החירום, זכו למספר שיפורים אשר עוצבו במיוחד עבור רכבי שירותי כבאות והצלה.

 • בשנת 2021, מובילים ברחבי אירופה יוכלו להזמין גרסאות של משאיות כבדות של וולוו בהנעה חשמלית מלאה. המשמעות היא שוולוו משאיות מציעה מגוון שלם של משאיות כבדות עם מנוע חשמלי. שיווק המשאיות באירופה החל בתחילת השנה, ובישראל המכירה תחל בחודשים הקרובים. ההתקדמות הגדולה של וולוו משאיות בהנעה חשמלית מהווה צעד משמעותי נוסף קדימה במסע לעבר פתרונות הובלה נטולי דלקי מאובנים.

 • תיבת ההילוכים I-Shift החדשנית של וולוו משאיות ממשיכה להיות ציון דרך חשוב בתעשיה, הודות להשפעה החיובית שלה על צריכת הדלק, הביצועים של המשאית, הבטיחות ונוחות הנהג. עד לסוף שנת 2020 יותר ממיליון משאיות וולוו נמכרו עם מערכת I-Shift. כיום כשאנו חוגגים 20 שנה להשקתה, טכנולוגיה פורצת דרך זו עדיין ממשיכה להתפתח עבור שיפורים עתידיים.

 • דגם Volvo FM החדש זכה בפרס Red Dot לשנת 2021 בקטגוריית עיצוב מוצר לרכבים מסחריים. משאית Volvo FM החדשה עוצבה עם מטרה בלתי מתפשרת: להיות כלי העבודה האופטימלי עבור מגוון רחב של משימות הובלה, תוך התמקדות מתמדת בצורכי הנהג.

 • עם תחילת מכירתן של שלושת המשאיות החשמליות הכבדות החדשות, וולוו משאיות סבורה שזהו הזמן לחשמול מהיר של ענף התובלה הכבדה. התחזית החיובית הזו מבוססת על יכולתן של המשאיות החשמליות מבית וולוו לענות על מגוון רחב של צורכי תובלה. באיחוד האירופי למשל, כבר היום ניתן לחשמל כמעט מחצית מכלל פעילויות התובלה שמתבצעות באמצעות משאיות.

 • המשאיות הכבדות החדשות של וולוו, זמינות כעת למכירה בישראל, פותחו כדי לספק לנהגים את האפשרות לבצע את עבודתם ביעילות ובבטחה. בכל הדגמים – Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ו-Volvo FMX - יש ממשק נהג גמיש עם לוח מחוונים דיגיטלי המספק לנהג מידע שימושי בכל מצב. בנוסף, במשאיות Volvo FM ו-Volvo FMX יש תאי נהג חדשים המעניקים לנהג מרחב גדול יותר ושדה ראיה משופר.

 • נהגים ורוכשי הובלות מביעים עניין הולך וגובר בהפחתת פליטות ה-CO2 והעלויות שלהם באמצעות שימוש בגז נוזלי טבעי כדלק. מסיבה זו, משאיות Volvo FH ו-Volvo FM החדשות כוללת מנועים המונעים באמצעות גז טבעי נוזלי וביו-גז, המציעים ביצועים גבוהים, בדיוק כמו מנועי דיזל. השימוש בביו-גז מאפשר ליהנות מהובלה ניטרלית מבחינת טביעת הרגל הפחמנית ומהפחתה של פליטות CO2 בשיעור של עד 100%.

 • Volvo FH עם מערכת I-Save מוצגת בימים אלה בגרסה יעילה עוד יותר מבחינת צריכת דלק ויכולה לצמצם את עלויות הדלק בשיעור של עד תשעה אחוזים. חיסכון זה מהווה שיפור משמעותי של שני אחוזים, בהשוואה לדור הקודם.

 • דור חדש של משאיות וולוו כבדות – Volvo FH, FH16, FM ו-FMX – נכנסים כעת לייצור סדרתי במפעלי הייצור של וולוו בשוודיה, בלגיה ורוסיה.

40 matches

1 of 2