משאיות

IMS - השירות החכם למשאיות

'מאיר’ מציגה: שירות חכם. בשבילך.

שירות IMS

מגוון שירותים חכמים לניהול יעיל, חסכוני וחכם של המשאית שלך

דלק

שיפור צריכת הדלק וחסכון בעלויות

מחקרים מצביעים על קשר הדוק בין הרגלי נהיגה לתצרוכת הדלק. דפוסי נהיגה נכונים עשויים להקטין ב-20% את צריכת הדלק.

שירות IMS מאפשר לך קבלת משוב על דפוסי הנהיגה, על צריכת הדלק של המשאית ביחס למשאיות דומות והפקת תעודת נהג אישית המציגה שינויים בצריכת הדלק בפועל אל מול תקופות מקבילות, וכן הערות, המלצות וטיפים לנהיגה חסכונית יותר.

חסכון

מיקסום יכולות ושעות עבודת המשאית

להרגלי הנהיגה השפעה מכרעת על קצב הבלאי של המשאית. שירות IMS מזהה הרגלי נהיגה שגויים ומדריך את הנהג כיצד להימנע מהם.

שירות IMS מאפשר לך לצפות בנתוני המשאית, לזהות דפוסי נהיגה מזיקים (סל”ד גבוה, שימוש לקוי בדוושות ובגיר) ולסייע לנהג לשפר את מיומנויותיו במטרה להפחית את הבלאי ולחסוך בעלויות תיקונים.

התראות אונליין

איתור מוקדם של תקלות למניעת נזק מצטבר

דחיית הטיפול בתקלות עשויה להתפתח לגרימת נזק רב ולתיקון יקר. שירות IMS מאתר תקלות מתפתחות וממליץ על אופן הטיפול בהן.

שירות IMS מתריע לך מיידית בעת תקלות חמורות המחייבות התערבות מהירה (לחץ שמן, התחממות) ואף מאתר תקלות קלות יותר במשאית וממליץ על טיפול בהן מבעוד מועד, למניעת נזק עתידי.

תחזוקה חכמה

שליטה ובקרה על שיגרת הטיפולים של המשאית

התאמת שגרת הטיפולים של הרכב על פי נסועה, צריכת דלק ושעות מנוע חשובה להפקת היעילות הנדרשת מהמשאית שלך. שירות IMS מכיר את שיגרת הטיפולים המומלצת למשאית ויודע לזמנה במועד הנכון ולהגדיר מהו הטיפול המומלץ.

שירות IMS מזמן את המשאית שלך לטיפול במוסך במועד האופטימלי, תוך התחשבות בצרכיך ובלוח הזמנים של המשאית, כולל המלצה על תכולת הטיפול הדרוש.

הדרכות מקצועיות

הדרכות ושיפור מיומנויות נהיגה בהתאמה אישית

הדרכות הנהיגה בשטח, על ידי מדריכים מוסמכים ועתירי ניסיון, מבוססים על תעודת הנהג המופקת ועל הרגלי הנהיגה של נהג המשאית ויסייעו לשפר את מיומנויות הנהיגה גם של הנהגים המקצועיים ביותר.

שירות IMS מאפשר לך לצפות בתעודת הנהג ובביצועי הצי כולו לפני ההדרכה, לקבל הדרכה מותאמת לאופי העבודה הספציפי, ואז לצפות בתעודת הנהג לאחר ההדרכה, כולל הצגת ההתקדמות והמלצות לשיפורים נוספים

צרו קשר עם מוקד IMS

להצטרפות לשירות IMS, לקבלת מידע ועזרה
צרו איתנו קשר בטלפון: 074-7500996

שעות פעילות המוקד:

ראשון - חמישי: 08:00-17:00

או כתבו אלינו

אנא מלאו את פרטי פנייתכם ונציגנו ישוב אליכם בהקדם

מדיניות פרטיות

פרטים אישיים שתמסור ישמשו את "מאיר" חברה למכוניות ומשאיות בע"מ וכן חברות בקבוצת מאיר אשר להן מטרות דומות, עבור כל עניין הקשור והנלווה לרכישת מוצריה ושירותיה, לרבות לצורך ניהול וייעול השירות, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיקה, עיבוד המידע ודיוור ישיר לצורך מטרות אלו. המידע עשוי להיות מועבר לכל גורם חיצוני שימצא לנכון לצורך המטרות המנויות לעיל ובכפוף להוראות כל דין. מובהר כי אין חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו תלויה ברצונך.