משאיות

Volvo FM עם מנוע גז

Volvo FM עם מנוע גז היא משאית לתחבורה אזורית ולמרחקים ארוכים עם ביצועים גבוהים וטביעת רגל פחמנית קטנה יותר. היא פועלת על ביו-גז טבעי נוזלי ומאפשרת הובלת מטען כבד בנסיעות ארוכות עם ניטרליות פחמנית לאורך כל הדרך, בחישוב מהמכל לגלגל.

טביעת רגל פחמנית קטנה יותר בהובלה אזורית

Volvo FM עם מנוע גז מציעה את אותם ביצועים ותפוקה כמו Volvo FM עם מנוע דיזל, אך עם אפשרות לפעולה עם ניטרליות פחמנית. המשאית מתאימה באופן מושלם להובלות אזוריות וניתן לבחור  במנוע בעל הספק של 420 כ"ס, 460 כ"ס או 500 כ"ס, עם מומנט מרבי של 2,500 ניוטון מטר.

מנוע עוצמתי

המנוע של Volvo FM עם הנעת גז מבוסס על טכנולוגיית מנוע הדיזל ומציע מומנט, תפוקה ויעילות גבוהים יותר באופן ניכר מחלופות אחרות למנועי גז. זה מתאים בצורה מושלמת להובלות אזוריות תובעניות עם משקל כולל משולב גבוה.

טביעת רגל פחמנית קטנה יותר

המנוע משתמש בביו-גז טבעי נוזלי או בגז טבעי נוזלי, אך גם בכמות קטנה של דלק HVO מתחדש או דיזל. הוא משתמש גם ב-AdBlue לטיפול לאחר הפליטה. מערכת הנעה זו מציעה פוטנציאל להפחית את טביעת הרגל הפחמנית עד 100%, בחישוב מהמכל לגלגל, בעת שימוש בביו-גז טבעי נוזלי וב-HVO.

קיבולת ‏‫גז טבעי נוזלי‬ שמתאימה למסלולי הנסיעה שלכם

Volvo FM עם מנוע גז מגיעה עם מבחר של שלושה גדלים שונים של מכלים כדי להתאים לשימוש הספציפי שלכם, עם טווח נסיעה עד 1000 ק"מ. אתם יכולים לקבל משאית מעולה למסלולים ארוכים עם מרחקים גדולים בין העצירות לתדלוק.

הובלה יעילה ללא פשרות

Volvo FM עם מנוע גז מאפשרת נסיעות של הובלה אזורית או למרחקים ארוכים עם שילובי מטען כבד, ומפחיתה את פליטת ה-CO2 עד 100% בעת שימוש בביו-גז טבעי נוזלי וב-HVO. זה מחושב מהמכל לגלגל ובהשוואה למשאית עם מנוע דיזל בעל תקן זיהום אוויר אירופאי. אין צורך להתפשר על טווח הנסיעה או על הפרודוקטיביות.

משקל כולל משולב (GCW)
עד 60 טון

טווח נסיעה
עד 1,000 ק"מ

הספק מרבי
עד 500 כ"ס

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.