משאיות

חישוב טביעת הרגל הסביבתית שלך

דאגה לסביבה היא אחד מערכי הליבה שלנו ואנו רוצים לעזור לך לבצע את הבחירות הנכונות באמצעות הענקת נקודת מבט הוליסטית על ההשפעה הסביבתית שלך. אנו גאים להציג את העובדות הגלומות בהשפעת מחזור החיים המלא – זה האופן שבו אנו נוטלים אחריות.

מדוע עלי לחשב את טביעת הרגל הסביבתית שלי?


אם אתה מחפש תחבורה בת-קיימא, אתה ודאי יודע שטביעת הרגל הסביבתית הכוללת של המשאיות שלך אינה מוגבלת לפליטות CO2 הנובעות מהפעלתן. בנוסף לכך, יהיה עליך לכלול הכל: החל ממיצוי חומרי גלם ומשאבים אחרים המשמשים בייצור וכלה בפליטות ממיחזור.


השתמש במחשבון כשתתכנן את הצי העתידי שלך. תוכל לקבל תצוגה הוליסטית של האופן שבו בחירות שונות יכולות לשנות את טביעת הרגל הסביבתית שלך ואף להשוות בקלות בין החלופות העומדות לרשותך. למד מה ההבדל בין משאית חשמלית של וולוו למשאית שמונעת בגז או בסולר במסגרת הצי שלך – התבסס על הקילומטראז' ותמהיל האנרגיה שתזין. אם קיימות חשובה ללקוחותיך, המחשבון יוכל לספק חיווי ברור לגבי האופן שבו המשאיות שלך ממזערות את טביעת הרגל הסביבתית בשרשרת האספקה שלהם. ואתה תוכל לזכות בחוזים נוספים.

ההשפעה מנותחת בשלושה תחומים

ייצור

חישוב זה כולל את כל הייצור, אפילו כריית חומרי הגלם, הובלת החומרים והרכבה.

שימוש

החלק הזה מכסה את ההשפעה הסביבתית שיש למחזור חיי השירות של משאית, לרבות ייצור דלקים, צריכת דלק ושירות.‬

סיום החיים

החישובים הללו כוללים פליטות של תהליכי מיחזור, פסולת ונקודות זכות בשל קיום תהליכי מיחזור

וולוו משאיות מתגאה בכך שהיא יכולה לדעת את ההשפעה המלאה של מחזור החיים. כך אנחנו יכולים לקבל עלינו אחריות.

כיצד אנחנו מחשבים?

מטרת המחשבון היא לעזור לך לחשב את פליטות ה-CO2 מהמשאית שלך. החישובים מבוססים על מחקר מקיף ובדיקות של משאיות. הערכות מחזור חיי השירות בוצעה כדי ליצור קו בסיס. הן כוללות ייצור חומרים, החל משלב הכרייה של חומרי הגלם וכלה בייצור המוצרים הסיפיים המשמשים הן במפעלי הספקים שלנו והן במפעלי הייצור שלנו באירופה.

התחזוקה כלולה גם היא כמיחזור החומרים, הובלה בין מפעלים, ייצור דלק ופליטות ממפלטי המשאית. בשלב הגריטה, מוענקות נקודות זכות בשל הימנעות מייצור של מתכת חדשה לטובת ייצור המוצר הבא.

יש לכם שאלה?

הסוכנות המקומית של 'וולוו משאיות' יכולה להשיב לכל שאלה. בקר בסוכנות הרכב, התקשר או בקש מהסוכן לבוא אליך לפגישה.