משאיות

הדרכות נהיגה

רוצים לשפר את כישורי הנהיגה שלכם לשלב הבא? קורסי ההדרכה שלנו יכולים לעזור. בין אם מדובר בחיסכון בדלק, בשיפור הפרודוקטיביות או כדי להישאר מעודכנים לגבי השינויים בתחום, אנו נעניק לכם את הידע מהעולם האמיתי ואת הביטחון הדרוש כדי שתמשיכו להצטיין במה שאתם עושים.

למדו מהטובים ביותר

במסגרת ההדרכות שלנו, תלמדו על המשאית שלכם מהמומחים שמכירים אותה באופן היסודי ביותר – אלה שיצרו אותה. יתרה מכך, הקשר ההדוק שלנו עם חברות בענף התחבורה, עם רשויות ועם תעשיית הלוגיסטיקה מבטיח שתקבלו תמיד את המידע העדכני ביותר אודות התפתחויות ומגמות בענף. לא פחות חשוב, אנו כל הזמן מפתחים ומכשירים את המדריכים – כדי להבטיח שישארו תמיד המיומנים והמוסמכים ביותר. הכל כדי לעזור לכם להפיק את המרב מהמשאית שלכם.

מדוע כדאי להשתתף בהדרכות הנהיגה של וולוו משאיות?

  • שימוש מיטבי בהמשאית
  • חסכון בדלק
  • שיפור רמת הפרודוקטיביות
  • שיפור רמת הידע בתחום ההובלות
  • שיפור בטיחות הנהג

שפרו את המאזן שלכם

הדרך המהירה והקלה ביותר לחסכון בהוצאות היא על ידי שינוי הרגלי הנהיגה. באמצעות שיפור האופן בו אתם מאיצים ובולמים, כמו גם שימוש במלוא המאפיינים של המשאית, ניתן להפחית עד 10% מצריכת הדלק באופן מיידי. שיפור רמת הבטיחות, מניעת תאונות והפחתת הבלאי יאפשרו לכם לחסוך עוד יותר זמן וכסף. 

הדרכות הנהיגה שלנו נועדו ללמד את הנהגים כיצד ניתן לנצל את התכונות והשירותים של המשאית בצורה הטובה ביותר, כמו גם לשפר את הידע שלהם לגבי ענף ההובלה. כל זאת כדי שיוכלו לנהוג ביתר יעילות, בטיחות ומיומנות, ובכך לשפר גם את הפרודוקטיביות.

 

 

 

עצות משתלמות

בהתבסס על עשרות שנים של מחקר וניסיון של וולוו, ובראשם מדריכים מומחים, הדרכות הנהיגה שלנו משלבות תיאוריה ואימון מעשי. משאיות ההדרכה שלנו מצוידות בטכנולוגיה החדשנית ביותר לבטיחות וחיסכון בדלק. הדרכות פרטניות מתבצעות "בבית הלקוח". ניתן לתאם הדרכות קבוצתיות, לבנות ולעצב את ההדרכה בהתאם לדרישות הלקוח.

יתרונות ההדרכה

  • תוכלו ליהנות מיידית מהפחתה בצריכת הדלק, שיפור בבטיחות ובמידת השחיקה והבלאי.
  • הקורסים עומדים בתקנות האיחוד האירופי (מוכרים לצורך קבלת CPC).
  • המדריכים הם אנשי מקצוע מיומנים של 'וולוו משאיות'.
  • הקורסים מתעדכנים בקביעות כדי להבטיח שתיהנו תמיד מיתרון תחרותי.
  • הקורסים שלנו מבוססים על עשרות שנות מחקר וניסיון.

לקוחות ממליצים

ללא ספק, הדרכת הנהגים, העלתה את רמת המקצועיות של נהגי החברה, תוך שימוש נכון ומדויק של הפעלת המשאיות.

לפני מספר חודשים נחשפתי לראשונה למדריך הנהיגה שלכם – גיל.

הנ"ל הגיע אלינו לאור פנייתי אלייך ולמחלקת הדרכות שלכם, לבצע הדרכות נהיגה לנהגי החברה שקיבלו לידיהם משאיות חדשות.

אין, ולא היה לי מושג לגבי הצלחת ההדרכות והשפעותיהן על הנהגים, למעט – שיפור בנתוני ניטור נהיגה מדוחות IMS היוצאים מדי חודש. נכון, שתמיד לאחר הדרכה, היה לי מנהג של קבע, להתקשר לגיל, ולקבל ממנו את חוות דעתו המקצועית על ההדרכה של אותם נהגים,

במקביל, פניתי אל אותם נהגים מודרכים, ובקשתי לדעת מפיהם "ממקור ראשון" על חוויותיהם לפני ולאחר הדרכה. תמיד ציינו בפני שלמדו ממנו הרבה חומר וידע מקצועי שמסר להם גיל.

אתמול, לגמרי במקרה, הצטרפתי לנסיעה עם אחד מנהגי המשאית, כנוסע טרמפיסט לירושלים. ומכאן, הבנתי ליתר דיוק, והובהרה לי מהות ההדרכה שאותו נהג קיבל מגיל.

עקבתי בדריכות לאורך כל הנסיעה שארכה שעתיים פלוס, דרך כביש הבקעה, על התנהגות הנהג, בכביש לא פשוט לנהיגה. הופתעתי לטובה בצורה קיצונית מאותה מקצועיות שאותו נהג הפגין לאורך כל הדרך. עלי לציין, כי המשאית הייתה עמוסה בפלטות עצים במשקל של מעל 30 טון (בהתאם לרישיון ולמשקל הכולל המותר של המשאית...).

מסלול הנסיעה היה מלווה בירידות תלולות (כביש פורייה לכיוון כללי צמח), פניות חדות וכביש צר (כביש הבקעה). מבחינתי המקצועית, עקבתי בעיקר על שימוש (או ליתר דיוק), הימנעות משימוש ממושך בבלמים, תוך שימוש נכון ומדויק במערכת הבלימה של המשאית. כמובן, בקשתי לקבל הסברים מהנהג מדוע נוקט בפעולות מסוימות לצורך בלימה, וקבלתי תשבות מקצועיות, שגרמו לי נחת והערכה לנהג, ויותר מכל – למדריך גיל, שממנו "ספג" הנהג את התורה הנכונה והמקצועית.

ועל כך, אני מבקש להודות, להעריך ולהוקיר את גיל, על ההדרכות שקיבלו יתר נהגי החברה. ללא ספק, הדרכתו של גיל את הנהגים, העלתה את רמת המקצועיות של נהגי החברה, תוך שימוש נכון ומדויק של הפעלת המשאיות.

לסיכום, זכיתם ובורכתם במדריך גיל!!!

תודה רבה לכל העושים במלאכה!!!

מבחר קורסים לנהגים

ספרי נהג למשאיות וולוו

כל מה שאתם צריכים לדעת על המשאית שלכם, על התצורה הייחודית שלה ועל אופן הפעולה שלה, תוכלו למצוא בספר הנהג. ספר הנהג למשאיות וולוו זמינים בפורמטים שונים: ספר נהג מקוון באתר אינטרנט, דרך אפליקציה או להורדה כקובץ PDF.

למידע על ספרי נהג של משאיות וולוו

לתיאום הדרכה

נציג השירות שלנו יתאם עבורכם מועד להדרכה על משאית וולוו שלכם.