משאיות

חלפים מקוריים של וולוו

כדי ליהנות מזמני הפעילות, האמינות והביצועים שאתם מצפים לקבל ממשאית של וולוו, מגיע לכם ליהנות מחלפים מקוריים של וולוו. הם תוכננו כדי להתאים למשאית שלכם באופן מושלם. הם מיוצרים בהתאם לתקנים הקפדניים שלנו. ובדיוק כמו במשאיות שלנו, החלפים המקוריים של וולוו נבחנים לא רק במעבדות שלנו, אלא גם במסגרת תוכניות הבדיקה הנרחבות בשטח, המכסות מגוון רחב של תנאי נהיגה – החל מקרח ארקטי וכלה בחום מדברי. במילים אחרות, איכותם מובטחת. כשהתקנתם מבוצעת על ידי מרכז שירות מורשה של וולוו, החלפים מכוסים גם הם במסגרת אחריות בת שנתיים על חלקים מותקנים. כל זאת כדי להעניק לכם את שלוות הנפש שמגיעה לכם.

החלק הנכון. במקום הנכון. בזמן הנכון.

החלפים המקוריים של וולוו זמינים הן דרך חנות החלפים המקוונת שלנו והן במרכז השירות המורשה של וולוו. הודות לרשת מרכזי שירות ב-130 שווקים ברחבי העולם, לעולם לא תהיו במרחק גדול מדי מהחלפים והשירותים שיחזירו אתכם אל הכביש. מערכות הלוגיסטיקה היעילות שלנו גם מבטיחות שתקבלו את החלק הדרוש כשתזדקקו לו.

ההבטחה שלנו לאספקת חלקים למשך 15 שנה

לא משנה באיזו משאית של וולוו אתם נוהגים או מתי רכשתם אותה, הזמינות שלכם נמצאת בעדיפות עליונה אצלנו. זו הסיבה שאנו ממשיכים לייצר ולספק את כל החלפים החיוניים במשך 15 שנה לפחות לאחר הפסקת הייצור של הדגם.

אחריות לחלפים מותקנים

החלפים המקוריים של וולוו מכוסים במסגרת אחריות לשנתיים על חלפים מותקנים. אם חלק כלשהו מתקלקל במהלך השנתיים הראשונות בשל פגם המכוסה במסגרת האחריות, אנו נכסה את התיקון ואת החלפת החלק. האחריות המלאה חלה כשההתקנה מתבצעת במרכז שירות מורשה של וולוו. היא כוללת תיקון או החלפה של חלקים. ואפילו נזקים שנגרמו כתוצאה מהתקלה בחלק.

למידע נוסף אודות השירות המקורי של וולוו ❯

מצאו את חלק החילוף המושלם

אנחנו מייצרים ומספקים יתר מ-100,000 חלפים מקוריים של וולוו. קטלוג החלפים שלנו מאפשר לכם למצוא בקלות את מה שדרוש עבורכם.

כל החלקים במקום הנכון

חלפי וולוו מקוריים, שירות מידי מומחים וטכנאים שדואגים שהכל יותקן כמו שצריך מהרגע הראשון. הכל מתחיל אצל נציג השירות של וולוו משאיות.