משאיות

מאפיינים

‏‎‎‏גלו את המאפיינים שמאפשרים למשאיות Volvo להתאים לאתגרים שלכם באופן מושלם, ביניהם, טכנולוגיות חדשניות שישפרו את הפרודוקטיביות שלכם ואת צריכת האנרגיה של המשאית. חלקם הופכים את חייכם לקלים ובטוחים יותר וחלקם אף משפרים את חוויית הנהיגה. לפניכם מבחר של כמה מן המאפיינים המובילים של המשאיות שלנו.‏‎‎‏

נוחות ובטיחות גבוהה יותר עבור הנהג

מערכת מצלמות ניטור

מערכת מצלמות הניטור משפרת את האווירודינמיות של המשאית כדי לחסוך באנרגיה. המערכת מעניקה שדה ראייה רחב יותר ועם אפשרות של ראיית לילה תוכלו לראות היטב גם בחושך.

גלו את מערכת מצלמות הניטור שלנו

מגורים בתא הנהג

מי שמבלה זמן רב בתא הנהג של משאית Volvo, יעריך את הפתרונות שאנו מספקים כדי לעזור לכם להפיק את המירב מהחיים על הכביש. המרחב, הנוחות, פתרונות האחסון והיעילות שהופכים את העבודה לזמן איכות.

כל מה שצריך לדעת על תא הנהג

ההיגוי הדינמי של Volvo

רוחות צד, שקעים או בורות בכביש? ההיגוי הדינמי של וולוו מנטרל גורמי שיבוש ומפחית את הנטל הכרוך בנהיגה. היגוי דינמי זה תומך במערכות אחרות המסייעות לבטיחות בנהיגה.

למידע על ההיגוי הדינמי של וולוו

מערכות סיוע בנהיגה (DSS)

מערכות הסיוע בנהיגה שלנו (DSS) נועדו לעזור לכם לשפר את הבטיחות במגוון רחב של מצבים - בין אם בנסיעה במהירות גבוהה בכביש מהיר ובין אם בנסיעה בעיר כאשר יש בקרבת מקום משתמשי דרך אחרים.

גלו את מערכות סיוע בנהיגה שלנו

התאמה מושלמת לביצועים שלכם

מוכנות לבניית מרכבים

ככל שתקבלו את המשאית שלכם מהר יותר עם מבנה-על מותאם, כך ייטב. משאיות וולוו מוכנות היטב לבניית מרכב מהמפעל. ובונה המרכבים מקבל מאיתנו גישה לתמיכה נרחבת. זה מקצר את זמני ההובלה ומשפר את איכות המשאית המוכנה.


עוד על המוכנות לבוני מרכבים

שלדה

‏‎‎‏אתם רוצים משאית עם שלדה שבנויה להתמודד עם כל המשימות שאתם עתידים לבצע. אנו מתאימים את עבורכם את השלדה כדי לתמוך בהצלחת המשימות שלכם.

עיינו באפשרויות השלדה שלנו

נצילות ויעילות האנרגיה

מערכת I-See

האם אתם יודעים איך להתאים בצורה הטובה ביותר את המהירות, את העברת ההילוכים ואת מהירות השיוט לטופוגרפיה, לעיקולים בכביש ולעומסי התנועה הצפויים בהמשך הדרך כדי לחסוך באנרגיה? מערכת I-See יודעת כיצד לעשות זאת, וכל הידע שלה מבוסס על נתונים.

למידע על מערכת I-See

מערכת I-Save

הרבה יותר נעים לחסוך בדלק עכשיו מאשר אי פעם בעבר. מערכת I-Save היא פתרון אידיאלי להפחתת צריכת הדלק בהובלות למרחקים ארוכים – מבלי להתפשר על ביצועי הנהיגה.

למידע נעל מערכת I-Save

מנועי Volvo

בוולוו תוכלו לבחור משאיות עם מנוע חשמלי, מנוע גז או דיזל. מגוון הדגמים כולל את כל טווח הגדלים, ממשאיות בגודל בינוני ועד לגדולות ביותר. כאן ניתן למצוא מידע מפורט יותר על חלופות האנרגיה והתפוקה השונות הזמינות.

עיינו במגוון המנועים הזמינים

מערכת I-Shift

מערכת I-Shift מציעה מגוון של תיבות הילוכים אוטומטיות שנועדו להפוך את הנהיגה לחלקה, נוחה ויעילה. מערכת I-Shift מהווה סטנדרט בתעשייה.

למידע על מערכת I-Shift

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

התאמה מושלמת לביצועים שלכם

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.