משאיות

Volvo FH Aero. אווירודינמיות לנסיעות ארוכות.

Volvo FH Aero היא המשאית האידיאלית לנסיעות ארוכות. צורת תא הנהג האווירודינמית נועדה לחסוך בצריכת האנרגיה ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלכם. באפשרותכם לבחור במשאית חשמלית, משאיות מונעת באמצעות גז או במשאית דיזל. משאית זו בנויה להגיע רחוק יותר בכל יום.

  Volvo FH Aero

  יישומים: הובלה יעילה למרחקים ארוכים
  הספק מרבי: 540–420 כ"ס

  עיינו במפרט הטכני

  Volvo FH Aero Electric

  יישומים: משימות הובלה אזוריות ובין-אזוריות
  משקל כולל משולב: 44 טון
  הספק מרבי: עד 490 קילוואט
  טווח נסיעה: עד 300 ק"מ

  גלו את Volvo FH Aero Electric

  Volvo FH Aero עם הנעת גז

  יישומים: הובלות בין-אזוריות ולמרחקים ארוכים
  הספק: 420-500 כ"ס
  טווח: עד 1000 ק"מ


  גלו את Volvo FH Aero בהנעת גז

גלו את המאפיינים של Volvo FH Aero

עיצוב אווירודינמי לשיוט ללא מאמץ במהירות גבוהה ושדה ראייה רחב לנהג. תאי נהג נוחים עם חוויית מידע, בידור ושמע משולבת. וחלל הפנים המורחב של תא נהג Globetrotter XXL. עיינו בגלריית התמונות שלפניכם וגלו מה Volvo FH Aero מציעה עבורכם.

מערכת ניטור באמצעות מצלמה

מערכת ניטור באמצעות מצלמה משפרת את האווירודינמיות של המשאית כדי לחסוך בצריכת אנרגיה. בנוסף, היא מעניקה שדה ראייה רחב יותר, בכל תנאי הדרך. ראיית לילה יעילה בחושך ומצב מעקב המאפשר לנהג לראות את המתרחש בסביבת המשאית גם כשהווילונות סגורים.

גלו את מערכת ניטור מצלמה

מידע, בידור ושמע

ממשק הנהג האינטואיטיבי, מערכת מולטימדיה ומערכת שמע, הזמינה בשתי רמות גימור, מציעים חוויית נוחות והנאה הן בנהיגה והן במנוחה. הרמקולים והמגבר מספקים חוויית האזנה שלא הכרתם.

בתוך תא הנהג Globetrotter XXL

כנהגים אתם מבלים זמן רב בתא הנהג, ולכן מגיע לכם הטוב ביותר. תא נהג מסוג Globetrotter XXL בנוי כדי להפיק את המרב מהחיים על הכביש. הוא מציע יותר מרחב ויותר נוחות. ובדגם Volvo FH Aero, הוא עושה זאת עם מקום שמור למטען, בשל תקנות חוק מיוחדות למשאיות עם יעילות אנרגטית משופרת.

גלו את החוויה בתא הנהג

התאימו את המשאית לנסיעות ארוכות

פרופיל ייחודי בעיצוב אווירודינמי כדי להפחית את טביעת הרגל הפחמנית ולצמצם את עלויות צריכת האנרגיה. בחרו בין מערכות המונעות באמצעות חשמל, גז ודיזל. מגוון רחב של אפשרויות עבור ראשים גוררים ושלדות משאית קשיחות זמין כדי לאפשר לכם להתאים את Volvo FH Aero לצרכים שלכם.

צריכת דלק יעילה עם I-Save

Volvo FH Aero עם מערכת I-Save היא פתרון אידיאלי להפחתת צריכת הדלק בעת ביצוע הובלות למרחקים ארוכים. הלב של I-Save הוא מנוע D13 עם טכנולוגיית מגדש, שמציע מומנט גדול יותר בסיבובי מנוע נמוכים. התוצאות הן נסיעה חלקה ושקטה יותר וצריכת דלק מופחתת באופן משמעותי.

למידע על מערכת I-Save

התאמה למסלול הנסיעה עם מערכת I-See

מערכת I-See מבצעת אופטימיזציה של מהירות הנסיעה, החלפת ההילוכים, השיוט והעצירות בהתאם למסלולי הנסיעה בפועל כאשר בקרת השיוט מופעלת. המערכת מחשבת בזמן אמת את הטופוגרפיה הצפויה בדקך, עקומות, כיכרות ואת מצב התנועה. המשמעות היא שאפשר להשתמש במערכת I-See כדי לחסוך בדלק מהרגע שאתם עולים על הכביש.

גלו את מערכת I-See

בנויה לחיסכון בצריכת אנרגיה

בין אם תבחרו במשאית חשמלית, גז או דיזל, Volvo FH Aero תוכננה מלכתחילה כדי לחסוך בצריכת האנרגיה. העיצוב האווירודינמי, מערכת ניטור מצלמה היעילה ובלמי הדיסק ללא חיכוך מפחיתים את העלויות ומצמצמים את טביעת הרגל הפחמנית.

טכנולוגיה שמשלימה את הנהיגה שלכם

Volvo FH Aero נועדה להפיק את המרב מכישורי הנהיגה שלכם. משולבת בה טכנולוגיה שמטרתה להפוך כל העברת הילוכים ותמרון למושלמים. גלו כמה מהמאפיינים בגלריית התמונות שלפניכם.

ניצול עוצמת המנוע עם I-Shift

מערכת I-Shift מאפשרת נהיגה חלקה, נוחה ויעילה. כך תוכלו להתמקד בכביש בעוד שמערכת I-Shift מנצלת את כוח המנוע בצורה האופטימלית ביותר. בנסיעה במסלולים הרריים, אפשר לבחון את I-Shift Dual Clutch בזמן החלפת הילוכים ולראות שאין כל הפרעה באספקת הכוח.

למידע על מערכת I-Shift

היגוי קל ודינמי

רוחות צד, שיבושים או בורות בכביש? אל דאגה. ההיגוי הדינמי של וולוו מתמודד איתם ומפצה עליהם כדי להפוך את הנהיגה לקלה וליציבה יותר, ומסיר מכתיפיכם את הנטל. המערכת גם מפעילה חלק מהמערכות המתקדמות לסיוע בנהיגה התורמות לבטיחות שלכם בכביש.

למידע על ההיגוי הדינמי של וולוו

אפשרויות תא הנהג

משאית Volvo FH Aero זמינה עם מגוון סוגים של תא נהג כדי להתאים לצרכים שלכם. עיינו במגוון האפשרויות שלפניכם.

  תא נהג Globetrotter XXL

  משאית Volvo FH Aero עם תא הנהג Globetrotter XXL מציעה נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוין לשני אנשים. אפשר ליהנות מנוחות שינה מעולה במיטה התחתונה המוארכת והרחבה יותר.

  תא נהג Globetrotter XL

  משאית Volvo FH Aero עם תא הנהג Globetrotter XL היא הסטנדרט המקובל בתעשייה לנסיעות למרחקים ארוכים. היא מציעה מרחב נוח ומרווח עד שני אנשים.

  תא נהג Globetrotter

  משאית Volvo FH Aero עם תא הנהג Globetrotter משלבת נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוינים עד שני אנשים וגובה עמידה בתא המנוע.

  תא שינה

  משאית Volvo FH Aero עם תא שינה משלבת נוחות נסיעה מצוינת ולינה נוחה בלילה לשני אנשים עם גובה עמידה מוגבל יותר.

  תא שינה נמוך

  משאית Volvo FH Aero עם תא שינה נמוך מציעה תא נהג בגובה חיצוני נמוך יותר בשילוב עם נוחות נסיעה מצוינת, לינה נוחה בלילה לאדם אחד וגובה עמידה מוגבל.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.