משאיות

Volvo FM Low Entry

Volvo FM Low Entry היא משאית חשמלית עם שדה ראייה ונוחות מצוינים לנהג. זו הבחירה המושלמת כאשר צריך משאית בעלת קיבולת גבוהה לכל פעילות בעיר, כגון איסוף פסולת, עבודות בנייה או משלוח סחורות. בחרו מתוך תצורות שונות של תא נהג ושלדה שיתאימו לצרכים שלכם.

נוחות וראות מעולה

במושב הנהג אתם קרובים לרחוב, ותא הנהג הנמוך מבטיח יכולת ראייה מרבית קדימה. כתוצאה מכך, Volvo FM מסוגלת לעמוד אפילו בתקני הבטיחות המחמירים ביותר לשדה ראייה מלפנים.

כניסה ויציאה קלה ונוחה

תא הנהג עם הכניסה הנמוכה מושלם למקרים שבהם אתם נכנסים אליו ויוצא ממנו בתכיפות גבוהה במהלך יום העבודה. הנהג יכול להיכנס ולצאת בקלות בצד הנוסע לשיפור הבטיחות והנוחות. בסופו של דבר, זה יכול להפוך את סביבת העבודה לארגונומית יותר ואפילו בטוחה יותר. 

נהיגה קלה

בזכות מערכת ההנעה החשמלית החלקה וההיגוי הדינמי של וולוו הזמין כסטנדרט, קל לתמרן עם המשאית ברחובות צרים. חוויית הנהיגה הקלה יכולה לעזור לנהגים להעביר את משמרות עבודה בצורה מהנה ורגועה יותר.

מקום לצוות

ניתן להתאים את משאית Volvo FM Low Entry לנהג בלבד, לנהג + נוסע אחד או לשלושה נוסעים לכל היותר. כך ניתן להשתמש במשאית במגוון רחב של יישומים – החל ממשלוחים ועד לאיסוף פסולת, תפעול עירוני ועבודות בנייה.

Volvo FM Low Entry בהתאמה אישית

בנו את Volvo FM Low Entry שמתאימה לדרישות שלכם. איסוף פסולת, פעולות הובלה או משלוחים? שניים, שלושה או ארבעה סרנים? הינע יחיד או כפול (טנדם)? זה תלוי בכם ובהעדפות שלכם.

מוכנה לרחובות העיר

במשאית Volvo FM Low Entry, תיהנו משדה ראייה טוב יותר מלפנים מאשר ברוב המשאיות האחרות. לכן העסק שלכם יוכל לעמוד בתקנות הבטיחות המחמירות ביותר בערים. בנוסף, היא מציעה חוויית נסיעה חלקה וקלה, ותוכלו לבצע הובלות כבדות ללא פליטות מזהמים.

משקל כולל משולב (GCW)
עד 32 טון

טווח נסיעה
עד 200 ק"מ

הספק מרבי
עד 330 קילוואט

Volvo FM Low Entry - מפרט טכני

מאפיינים​

Volvo FM Low Entry

  

תצורות סרנים​משאית: ‎4x2, ‏‎6x2, ‏‎6x4, ‏‎8x2, ‏‎8x4

  

תא נהג​

תא צוות קצר

  

משקל כולל משולב (GCW)

עד 32 טון

  

קיבולת סוללה

360 קוט"ש, 4 סוללות

  

טווח נסיעה

עד 200 ק"מ

  

זמן טעינה (טעינה מלאה)

8.5 שעות בטעינת AC (43 קילוואט)
שעה וחצי בטעינה מהירה DC (250 קילוואט)

  

קו הינע

2 מנועים חשמליים, תיבת הילוכים I-Shift

  

ביצועים

הספק רציף עד 330 קילוואט

  

יישומים

התאמה לתיקוני מרכב. 3 מעבירי כוח (PTO):
(חשמלי, מכני ותמסורת)

  

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.