משאיות

מגורים בתא הנהג

אם המשימה שלכם דורשת משאית עם תא שינה, יש מגוון רחב של משאיות וולוו עם תא נהג לבחירתכם. בכל הדגמים עם תא נהג, החל מתאי Globetrotter XXL המרווחים ועד לתאי השינה הקומפקטיים יותר, תמצאו פתרונות שיכולים להפוך כל יום על הכביש לטוב יותר.

נוחות מרבית בדרכים

לינה בתא הנהג מציבה דרישות נוספות מעבר לנוחות בנהיגה. שנת לילה טובה, מקום אחסון לדברים שאתם מביאים, אספקת חשמל נוספת, מערכת שמע איכותית ומרחב תנועה, כל אלה תורמים לתחושה של בית כשאתם הרחק מהבית.

לישון טוב כדי להיות פרודוקטיביים

מנוחה טובה היא הבסיס הטוב ביותר לביצועים נהדרים בעבודה, אז וודאו שאתם ישנים טוב בזמן שאתם בדרכים. במיטות בתא הנהג של משאיות וולוו יש מזרן קפיצי כיס או מזרן ספוג כדי להתאים לדרישות הנוחות שלכם. בעת חניה במדרון, ניתן לכוונן את המיטה כדי לפצות על השיפוע ולישון בנוחות.

מצב מעקב

בזמן החניה, ניתן להפעיל את מערכת מצלמות הניטור במצב מעקב. זה מאפשר לנטר את האזורים הקרובים למשאית בצורה נוחה במסך הצד.

אקלים קריר כל הזמן בתא הנהג

כשאתם מחנים את המשאית למנוחה בשמש הלוהטת, מערכת I-Park Cool יכולה לשמור על טמפרטורה קרירה בתא הנהג בהתאם לצורך. פשוט כבו את המנוע, ומערכת המיזוג תשתמש במצבר כדי לשמור על קרירות בתא הנהג.

מערכת מצברים כפולים

מספיק חשמל להתנעה ולנוחות

עם שתי ערכות מצברים נפרדות, החשמל לא יגמר. אחת מיועדת להתנעת המנוע והשנייה עבור המערכות והחלקים הקשורים לשהייה בתא הנהג. השתמשו במיזוג, במערכת המדיה ובמכשירי הטעינה שבתא הנהג מבלי לדאוג שמצברי ההתנעה של המשאית יתרוקנו.

מחזיקה מעמד לזמן רב יותר

מערכת המצברים הכפולים משתמשת בטכנולוגיית מצברי ג'ל עבור השהייה בתא הנהג ומצבר EFB עבור ההתנעה. מצברי הג'ל יכולים להתרוקן לחלוטין מבלי שייגרם להם נזק כלשהו והם בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר בהשוואה למצברי EFB רגילים.

מערכת ניטור עצמית

אין צורך לדאוג לגבי בדיקת רמות המתח. המערכת משגיחה על רמות הטעינה כדי שלא יגמר לכם החשמל. תחילה כל מכשירי העזר יכבו בהדרגה ותוצג התראה.

נוחות יומיומית

מקרר ומיקרוגל

הביאו אוכל, משקאות ומוצרי מזון טריים לנסיעות. אפשר לקבל תא נהג שיוצר במפעל עם מקרר אחד או שניים, בהתאם לדגם של תא הנהג. אפשר גם להכין משקאות חמים או לחמם ארוחות בתנור המיקרוגל המשולב, הממוקם בנוחות במדף העליון הקדמי.

הסאונד שמתאים לכם

שתי תצורות שונות של מערכות שמע זמינות: Selected ו-Extended. הן מציעות מערכת פרימיום הכוללת שישה רמקולים באיכות גבוהה. גרסת Extended זמינה עבור דגמי Volvo FH16 Aero‏, Volvo FH Aero‏, Volvo FH16 ו-Volvo FH - ומספקת סאונד באיכות גבוהה יותר עם תוספת של רמקול סאבוופר.

אביזרי נוחות

יש מגוון רחב של אביזרי Volvo שיסייעו לכם להפוך את החיים על הכביש לנוחים ונעימים עוד יותר. החל ממכונת קפה משולבת ומחזיק כוסות, ועד לפתרונות אחסון וברז מים לשטיפת ידיים.

למידע על האביזרים של וולוו

תא נהג Globetrotter XXL

נוחות משופאת ומרחב פנימי גדול יותר

תא הנהג Globetrotter XXL מורחב כדי ליצור מרחב פנימי גדול יותר ונוחות משופרת מאשר בכל גרסאות תא נהג האחרות, ומציע את אותו גובה פנימי נדיב כמו תא הנהג של Globetrotter XL. הצורה האווירודינמית של Volvo FH Aero ושל Volvo FH16 Aero מציעה הזדמנות לשדרג לתא נהג Globetrotter XXL, מבלי שהמגבלות לדרישות אורך יפריעו.

מספיק גדול לשניים

תא נהג Globetrotter XXL מציע נוחות רבה יותר בשינה לשני אנשים במיטה תחתונה רחבה וארוכה יותר - הודות לאורך הקבינה המורחב. אורך המיטה בתא נהג Globetrotter XXL הוא 213 ס"מ. הרוחב באזור הראש, בחלק האמצעי ובאזור הרגליים הוא 99 / 106.5 / 91 ס"מ בהתאמה.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע לגבי תא נהג ובכל נושא אחר.