וולוו משאיות

ישראל

×

הודעות אחרונות לעיתונות

משאית וולוו FH בנסיעה בכביש

וולוו משאיות משיקה את Volvo FH החדשה – הדור הבא של המשאית שתוכננה תוך מחשבה על הנהג

וולוו משאיות השיקה את Volvo FH החדשה שכוללת תא נהג שתוכנן מחדש, מאפייני בטיחות חדשניים וסביבת עבודה שמתמקדת בנהג. מטרת המפתח של העיצוב החדש היא להעניק לנהג איכות חיים פרודוקטיבית, בטוחה ונוחה יותר על הכביש.
הדגמים החדשים של משאיות כבדות מבית וולוו משאיות

וולוו משאיות משיקה דור חדש של משאיות כבדות תוך התמקדות בנהג

וולוו משאיות מציגה ארבע משאיות חדשות, עם דגש על סביבת הנהג, הבטיחות והפרודוקטיביות. "אנו גאים מאוד בהשקעה הגדולה הזו שצופה פני עתיד. המטרה שלנו היא להיות שותפה עסקית טובה יותר עבור לקוחותינו ולעזור להם להפוך לתחרותיים עוד יותר ולסייע להם לגייס את הנהגים הטובים ביותר בשוק שהופך לקשה יותר", אומר רוג'ר אלם, נשיא וולוו משאיות. ארבע המשאיות הכבדות; Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ו-Volvo FMX, מייצגות כשני שלישים מאספקת הרכבים של וולוו משאיות.
וולוו משאיות מציגה את Volvo FH16 החדשה

וולוו משאיות מציגה את Volvo FH16 החדשה – שילוב של נוחות ועוצמה המבטיח תפוקה מעולה

וולוו משאיות השיקה דור חדש של המשאית Volvo FH16, המשלב בהצלחה מאפייני בטיחות חדשים, סביבת עבודה שעוטפת את הנהג ואת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מתפוקה משופרת. ספינת הדגל החדשה מהווה חלק מדור הרכבים החדש של וולוו משאיות, שתוכנן תוך מחשבה על הנהג.
וולוו FMX החדשה

עם Volvo FMX החדשה, וולוו משאיות לוקחת את המשאית החסונה ביותר שלה לענף הבנייה לעבר העתיד.

וולוו משאיות השיקה את Volvo FMX החדשה, עם תא נהג חדש, עומס מטען גדול יותר מאפייני בטיחות חדשניים. עם יכולת העמסה גדולה יותר על הסרן הקדמי (עד 20 טון ושלדה של 38 טון), Volvo FMX החדשה מיועדת למשימות בתנאים הקשים והתובעניים ביותר.
וולוו FM ראש גורר עם נגרר

וולוו משאיות מציגה את Volvo FM החדשה – תוכננה למשוך נהגים עם תא נהג חדש ושדה ראיה משופר

וולוו משאיות השיקה את הדור הבא של Volvo FM המלא בשיפורים של סביבת הנהג ובחידושים המספקים את רמת הנוחות, הבטיחות והתפוקה הגבוהה ביותר. "Volvo FM החדשה שמיועדת למשימות תובעניות כוללת סביבת נהג מרווחת ושדה ראיה יוצא דופן ותכוננה כדי להוות את מקום העבודה האולטימטיבי על גלגלים עבור כל המגזרים", אומר רוג'ר אלם, נשיא וולוו משאיות.
מגדל משאיות וולוו החדשות

וולוו משיקה ארבע משאיות חדשות על ידי הערמתן זו על גבי זו בסרטון מרהיב – כשהנשיא ניצב בראשן

סרטון ההשקה האחרון של Volvo Trucks קבע שיאים חדשים. כדי להדגים את עוצמתן וחוזקן של ארבעת המשאיות החדשות שלה, בנתה וולוו מגדל משאיות ענק בן 15 מטרים ובמשקל של 58 טון והציבה את ארבעת המשאיות החדשות שלה זו על גבי זו. בנוסף לכך, הוצב נשיא החברה, רוג'ר אלם, בראש מגדל המשאיות.