משאיות

Volvo FH16. משאית להובלות כבדות.

Volvo FH16, המשאית החזקה ביותר שלנו, מיועדת למשימות הובלה כבדות, שבהן יש צורך בתוספת כוח ומומנט. היא מנצחת באתגרים שמשאיות אחרות לא מסוגלות לעמוד בהם. מנוע D17 היעיל ומאפייני הנוחות המשודרגים לנהג מיועדים לענות על הדרישות שלכם לפרודוקטיביות גבוהה.

Volvo FH16

יישומים: הובלות כבדות, הובלות עצים וייעור, הובלות כרייה וחציבה
הספק מרבי: 600 כ"ס, 700 כ"ס או 780 כ"ס

עיינו במפרט הטכני

משאית עבור פרודוקטיביות גבוהה

משאית Volvo FH16 מציעה כוח ממוקד לפרודוקטיביות בשילוב עם נוחות ברמה הגבוהה ביותר בתא הנהג. לא משנה באיזו גרסה תבחרו, ניכר שמדובר במשהו יוצא מן הכלל. למידע נוסף על Volvo FH16 עיינו בגלריית התמונות שלפניכם.

ראות מיטבית עם תאורה גבוהה אדפטיבית

הפנסים הראשיים מעוצבים בגוון שחור ייחודי לדגם Volvo FH16. פנסי LED מציעים ראות מצוינת ופרופיל ייחודי. השתמשו בתאורה גבוהה אדפטיבית לקבלת ראות מרבית מבלי לסנוור משתמשי דרך אחרים.

למידע על מערכות סיוע בנהיגה

פגוש להובלות תובעניות

הפגוש הכבד מיועד לעמוד בתנאי עבודה מאתגרים. הוא עשוי מפלדה בדרגה גבוהה 3 מ"מ ומגן על החזית מפני חבטות ופנסים שבורים. הוא קשוח בדיוק כפי שהוא נראה.

עיצוב פנים תואם

בין אם אתם בוחרים בעיצוב פנים בסיסי של Volvo FH16 ובין אם בעיצוב עם ריפודי עור, תא הנהג מציע תמיד רמה גבוהה של עיצוב ונוחות.

גלו את החוויה בתא הנהג

Volvo FH16 בהתאמה אישית

עיצוב אייקוני עם המון כוח ומומנט, יחד עם מגוון רחב של אפשרויות המאפשרות לכם להתאים את הכלי המקצועי הזה לדרישות שלכם. עד 780 כ"ס, סרנים יציבים ותאי נהג נוחים ברמות גימור שונות - יחד עם מאפיינים לחיסכון בדלק כגון בלמי דיסק ללא חיכוך. זה הזמן לעצב את המשאית העוצמתית שלכם.

ההיגוי הדינמי של וולוו

התמודדות עם עומסים כבדים בתמרונים במהירות נמוכה, או נסיעה במהירויות גבוהות בשדות או מעל בורות? ההיגוי הדינמי של וולוו משמש כמו יד מייצבת, מאפשר נהיגה קלה יותר ומפחית את העומס.

למידע על ההיגוי הדינמי של וולוו

חסכו בדלק עם מערכת I-See

‏‎‎‏מערכת I-See ממטבת את מהירות הנסיעה, החלפת ההילוכים, השיוט והעצירות במנוע בהתאם למסלולי הנסיעה שלכם כדי לחסוך בצריכת דלק. היא מחשבת בזמן אמת את הטופוגרפיה הצפויה בדרך, עקומות, כיכרות ומאפייני תנועה כדי לשפר את החיסכון בדלק ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלכם.

למידע על מערכת I-See

סרנים לקיבולת מטען מרבית

לקיבולת מטען גדולה במיוחד, אפשר לקבל את משאית Volvo FH16 עם עד חמישה סרנים היישר מהמפעל. מוכנה לנהיגה, עם אחריות ותמיכה לאחר המכירה. לאחר פריקת המשאית, אפשר להשתמש במנגנון הרמת הסרן הכפול כדי לנתק ולהרים את אחד מסרני ההינע.

עיינו באפשרויות השלדה שלנו

מנוע D17 העוצמתי

עם 780 כ"ס, D17 הוא המנוע החזק ביותר שהורכב אי פעם במשאית וולוו. אבל יעילות צריכת הדלק והמומנט האדיר הם שהופכים את Volvo FH16 להתאמה המושלמת עבור הובלות כבדות ומשימות תובעניות אחרות.

העוצמה של D17 בשלוש רמות

מנוע D17 מגיע עם כל ההספק והיעילות שאפשר לבקש במשימות הובלה כבדות. ניתן לבחור בין הספק של 600 כ"ס, 700 כ"ס או 780 כ"ס. כדי לעזור לכם לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלך ולעמוד בדרישות מיוחדות, באפשרותכם לתדלק עם HVO בכל סוגי המנועים. בנוסף, ניתן לתדלק עם ביו-דיזל בגרסת 700 כ"ס.

עיינו במפרט הטכני של Volvo FH16

יותר מומנט

מנוע D17 בעל הספק רב יותר, עד 3,800 ניוטון מטר של מומנט ויותר כוח בלימת מנוע במהירויות מנוע נמוכות. הוא מאפשר לכם להתאים מערכת הינע יעילה שמתפקדת בדיוק ברמה הנכונה, גם כאשר המשימה שלכם דורשת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

גלו את המנועים של וולוו

יותר שליטה עם מערכת I-Shift

עם מערכת I-Shift, השליטה בידיים שלכם, בין אם אתם צריכים אחיזה בתחילת הנסיעה או לשמור על מומנט במהירות נמוכה. גלו את היתרונות של מערכת I-Shift בגלריית התמונות שלפניכם.

הילוכי זחילה

תחילת נסיעה עם מטען כבד היא אתגר מבחינת אחיזה ועבור המצמד. מערכת I-Shift עם הילוכי זחילה משפרת את יכולת ההתנעה ומפחיתה את העומס על המצמד באופן משמעותי.

נהיגה בעזרת דוושה אחת

פונקציית שינוי הכיוון מאפשרת לעבור בין הילוך קדמי להילוך אחורי באמצעות דוושת ההאצה בלבד. במהירויות של עד 4 קמ"ש, בלם השטח מאפשר להשתמש בדוושת ההאצה כדי לשלוט במצערת המנוע וגם בבלמי הגלגלים.

תוכנה חכמה

הקסם מתרחש ביחידת הבקרה האלקטרונית, שמנהלת את המצמד ואת העברות ההילוכים. מגוון חבילות תוכנה מאפשרות להתאים את מערכת I-Shift לצרכים שלכם. חבילה מיוחדת למשימות תובעניות יכולה לעזור לעמוד בעומסים קיצוניים.

מערכת ניטור באמצעות מצלמה

מערכת ניטור באמצעות מצלמות משפרת את האווירודינמיות כדי לחסוך באנרגיה. היא גם מעניקה שדה ראייה ישיר משופר וכוללת אפשרויות לניטור שאינן קיימות במראות הצד. עם זאת, לשילובים ארוכים יותר, מראות צד הן בחירה מתאימה יותר.

גלו את מערכת ניטור מצלמה

מידע, שמע ובידור

מסך בעל ממשק נהג קל לשימוש, מערכת מולטימדיה ומערכת שמע הזמינה בשלוש רמות גימור, הופכים את השימוש במשאית Volvo FH16 לחוויה מהנה ונוחה הן בנהיגה והן בעת מנוחה.

אפשרויות תא נהג

Volvo FH16 מגיעה עם מגוון רחב של תאי נהג שיתאימו לדרישות שלכם. ניתן לבחור תא נהג בשילוב מערכת ניטור באמצעות מצלמה עבור חיסכון בצריכת אנרגיה או בתא נהג הכולל מראות צד. עיינו במגוון האפשרויות שלפניכם.

  תא נהג Globetrotter XXL

  תא הנהג Globetrotter XXL במשאית Volvo FH16 משלב נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוינים לשני אנשים. נוחות שינה מעולה במיטה התחתונה הארוכה והרחבה יותר.

  תא נהג Globetrotter XL

  תא הנהג Globetrotter XL בדגם Volvo FH16 משלב נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוין לשני אנשים, עם שפע של מקומות אחסון.

  תא נהג Globetrotter

  תא נהג Globetrotter במשאית Volvo FH16 משלב נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוין לשני אנשים וגובה עמידה בתא המנוע.

  תא שינה

  תא השינה ב-Volvo FH16 מציע נוחות נסיעה מצוינת ולינת לילה נוחה לעד שני אנשים בשילוב גובה עמידה מוגבל.

  תא שינה נמוך

  תא שינה נמוך ב-Volvo FH16 מציע תא נהג בגובה חיצוני נמוך יותר בשילוב עם נוחות נסיעה מצוינת, לינת לילה נוחה לאדם אחד וגובה עמידה מוגבל.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.