משאיות

Volvo FMX. משאית הבנייה הקשוחה ביותר שלנו.

Volvo FMX היא משאית בנייה קשוחה ועשירה בטכנולוגיה שמאפשרת לה לבצע משימות תובעניות ביותר. היא זמינה עם הנעה חשמלית או דיזל, סרן קדמי מניע, מרווח גחון נדיב וסרנים המיועדים לנשיאת משאות כבדים. המשאית הזו נועדה לקחת אתכם למקומות שמשאיות אחרות לא יכולות להגיע, בין אם יש כביש גישה או לא.

  Volvo FMX

  יישומים: הובלות בענף הבנייה, הובלות כרייה וחציבה, הובלות בענף השירותים המוניציפליים והתשתיות
  הספק מרבי: 540-330 כ"ס

  עיינו במפרט הטכני

  Volvo FMX Electric

  יישומים: הובלות בענף הבנייה, הובלות בענף השירותים המוניציפליים והתשתיות
  משקל כולל משולב: עד 44 טון
  הספק מרבי: 490 קילוואט
  טווח נסיעה: עד 300 ק"מ


  למידע על Volvo FMX Electric

משאית לעבודות בנייה תובעניות

התאימו את Volvo FMX להתמודדות עם אתגרי העבודה שלכם. שלדת המשאית הקשיחה מגיעה עם מאפיינים שנועדו לשפר את זמן הפעולה והפרודוקטיביות שלכם, בכביש או בשטח. גלו את אפשרויות השלדה בגלריית התמונות שלפניכם.

סרן קדמי מניע

קבלו את Volvo FMX עם סרן קדמי מניע עבור אחיזה מרבית. בקרת אחיזה אוטומטית מוודאת שהוא משולב רק כשיש בו צורך. והיא מנתקת אותו כשאינכם זקוקים לו.

מרווח גחון של 300 מ"מ

מתלי האוויר האחוריים, שנבנו במיוחד עבור משאיות בענף הבנייה, מציעים נוחות ואחיזה ללא תחרות בשילוב עם מרווח גחון של 300 מ"מ.

בוגי (צמד סרנים) של 38 טון

שפרו את הפרודוקטיביות עם פתרון עמיד. הבוגי (צמד סרנים) מסוגל להתמודד עם משקל מרבי של 38 טון בקלות. התאמה מושלמת למשאית Volvo FMX.

התאימו את Volvo FMX לעבודות בנייה

המבנה החיצוני החזק עמיד בתנאי עבודה קשים. פגוש מסיבי בעיצוב איקוני, שעשוי מפלדה באיכות גבוהה בעובי 3 מ"מ, מגן על החזית מפני חבטות ופנסים שבורים בכל סוגי השטח. סרנים נושאים את המטען ומספקים אחיזה. מגוון רחב של מערכות הינע חשמליות או דיזל עוזר להתאים את Volvo FMX לצרכים שלכם.

בקרת כוח עם I-Shift

מערכת I-Shift מציעה מגוון של תיבות הילוכים אוטומטיות שעוזרות להפיק את המרב ממערכת ההינע כדי לנצל היטב את האנרגיה המתקבלת. בחרו בהילוכי זחילה ובתוכנה מותאמת ליכולת התנעה מעולה. נהיגה עם דוושה אחת זמינה בנסיעה בשטח קשה ובמעבר בין הילוך קדמי לאחורי. מערכת I-Shift תקל עליכם בעבודה יומיומית גם בתנאי שטח בתנאים קשים.
 

למידע על מערכת I-Shift

יציבות עם ההיגוי הדינמי של וולוו

ההיגוי הדינמי של וולוו עוזר לכם לתמרן בצורה יציבה ומדויקת בפחות מאמץ. הוא משכך מהמורות, טלטולים ופיתולים כדי להסיר מכם את המאמץ הכרוך בנהיגה. המערכת גם משמשת גם כתמיכה בהיגוי של מערכות סיוע בנהיגה כדי לשפר את הבטיחות בכביש. בנוסף לכול, ההיגוי הדינמי של וולוו מאפשר לכם להפעיל את המשאית בשלט רחוק.

למידע על ההיגוי הדינמי של וולוו

מוכנה לעבודה קשה

Volvo FMX היא כלי יעיל למקצוענים. קל להתאים את השלדה לצרכים שלכם. המאפיינים מקלים עליכם לבצע משימות קשות ומאפשרים להפיק את המרב מההשקעה. למידע נוסף על יתרונות העבודה עם Volvo FMX עיינו בגלריית התמונות שלפניכם.

מוכנה לבניית המרכב

השלדה של Volvo FMX מוכנה ליישום שאתם בוחרים. מבחר אפשרויות ומפרטים מאפשרים לכם להתאים בקלות את המשאית לדרישות המסוימות שלכם.
 

למידע על בניית מרכבים

שלט לעבודה מרחוק

שלטו ביישומים של המשאית, במנורות העבודה, בנעילת הדלתות ועוד בזמן העבודה סביב המשאית. שלט רחוק מאפשר לכם לשלוט במשאית ולהמשיך לעבוד גם כשאתם מחוץ לתא הנהג.

גלו את אפשרויות השלדה שלנו

מחוון עומס לשליטה

השתמשו במשאית תוך שמירה על מגבלות העומס. מחוון העומס במסך התצוגה להנהג מאפשר לכם לעקוב אחר העומס על כל סרן בזמן אמת.

עיינו במפרט הטכני של Volvo FMX

אפשרויות תא נהג

תא הנהג של Volvo FMX נותן מחסה בסביבת עבודה קשה והוא מגיע במגוון רחב של דגמים כדי להתאים לצרכים שלכם. ניתן לבחור בתא נהג עם מערכת מצלמות ניטור או בשילוב של מראות צד סטנדרטיות. עיינו באפשרויות תא הנהג שלפניכם.

  תא יום

  Volvo FMX עם תא יום מציעה לנהג סביבה בטוחה, נוחה וארגונומית. אורך תא הנהג אופטימלי כדי לאפשר אורך מקסימלי של מוביל המטען.

  תא יום נמוך

  Volvo FMX עם תא נהג נמוך מציעה סביבה נוחה וארגונומית ברמת בטיחות גבוהה. זו בחירה טובה כאשר למבנה-העל נדרש מקום מעל תא הנהג או כשסביבת ההפעלה מגבילה את גובה הרכב.

  תא שינה

  Volvo FMX עם תא שינה משלבת נוחות נסיעה מצוינת, בטיחות ולינת לילה נוחה לאדם אחד יחד עם גובה עמידה מוגבל.

  תא שינה נמוך

  Volvo FMX עם תא שינה נמוך משלבת נוחות נסיעה מצוינת, בטיחות ולינת לילה נוחה לאדם אחד יחד עם גובה עמידה מוגבל. זו התאמה מושלמת כשמבנה-העל זקוק למקום מעל תא הנהג.

  תא נהג Globetrotter

  Volvo FMX עם תא הנהג Globetrotter משלבת בטיחות עם נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוין עבור שני אנשים לכל היותר. היא מציעה שפע מקומות אחסון וגובה עמידה מלא מהרצפה.

  תא צוות

  תא צוות ב-Volvo FMX יכול להוביל עד תשעה אנשים. הוא מיועד לאפשר כניסה ויציאה בצורה בטוחה ומהירה.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.