משאיות

דאגה לסביבה – זה מה שאנו מאמינים בו

ניתן לומר שאנחנו חלוצים בתחום. הדאגה לסביבה היא אחד מערכי היסוד שלנו כבר משנות ה-70. מאז שהתחלנו, הצלחנו להפחית את הפליטה של מזהמי אוויר מוולוו משאיות חדשות ב-90%, ולהפחית את צריכת הדלק וההשפעה על האקלים ב-40%. אנו מאמינים ביצירת עתיד בר קיימא עבור ענף ההובלות. המשאיות, השירותים והפעולות שלנו יובילו אותנו לשם בדרך הנכונה.

משאיות ושירותים

המטרה שלנו היא ליצור משאיות ושירותים עם השפעה קטנה יותר על הסביבה. בנוסף, השגנו התקדמות משמעותית בתחומים רבים, משיפור יעילות צריכת הדלק ועד לעריכת נסיונות עם דלקים חלופיים.

יעילות האנרגיה
מאז 1970, צריכת הדלק ירדה ב-40%.‬ ‏‫אבל אנחנו בטוחים שנוכל להשיג תוצאות טובות יותר, ולכן אנחנו מחויבים לשיפור היעילות.

ניהול דלק
המשאיות שלנו יעילות מבחינת צריכת דלק. בנוסף, המערכות החכמות שלנו לניהול צריכת הדלק והדרכת הנהגים עוזרות לך להפיק את המרב מהמשאיות.

דלקים חלופיים
וולוו היא יצרנית המשאיות הראשונה שערכה ניסיונות מקיפים עם דלק Bio-DME והציעה מנוע דיזל הפועל על גז מתאן.

פליטות מהמשאיות
מנוע Euro 6 שלנו הפחית בחצי את פליטת החלקיקים והפחית את פליטת תחמוצות החנקן בכמעט 80%. בנוסף, המשאיות שלנו שמופעלות על-ידי ‏‫גז טבעי נוזלי הפחיתו פליטות באופן משמעותי.

חומרים ומיחזור
כשליש מהחומרים בכל משאית וולוו חדשה מגיעים מחומרים ממוחזרים. בנוסף, ניתן למחזר עד 90% מהחומרים בסוף תקופת החיים של המשאית.

קבל מידע נוסף על המשאיות והשירותים בני הקיימא שלנו

הפעילויות שלנו

אנחנו בדרכנו להפוך את תהליך הייצור לבר קיימא באופן מלא. המפעלים שלנו בגנט, בלגיה ובטובה, שוודיה, היו המפעלים הראשונים בעולם לייצור כלי רכב שהיו ניטראליים מבחינת השפעה על האקלים. מתקן הצביעה שלנו באומהה, שוודיה, מפיק את רמת הפליטה הנמוכה ביותר בתעשייה של חומרים מסיסים. ובנוסף, מספר הולך וגדל של הסוכנויות שלנו הופך לניטראלי מבחינת פליטת פחמן דו-חמצני. ויש גם עוד. המאמצים שלנו מתרחבים במהירות ולכל חלקי העולם, על מנת לטפל בכמה שיותר שיטות ייצור, מפעלים, סוגי הובלות וסוכנויות רכב.

קבל מידע נוסף על תפעול בר-קיימא 

הפחת את ההשפעה שלך

דאגה לסביבה היא שיקול משמעותי עבור המשאית או הצי שלכם. אנו כאן בשביל לעזור לכם.