משאיות

Volvo FH. המשאית האייקונית בהובלה למרחקים ארוכים.

Volvo FH היא משאית הדגל שלנו בהובלה למרחקים ארוכים שנועדה לשמור על נוחות ובטיחות בנסיעות הארוכות ביותר. היא עשירה בטכנולוגיה כדי לשפר את היעילות שלכם. בחרו מתוך מגוון רחב של מנועים, מנוע חשמלי, הנעה באמצעות גז או מנוע דיזל, שיהפכו את הנהיגה לזמן איכות מהיום הראשון.

  Volvo FH

  יישומים: הובלות אזוריות ולמרחקים ארוכים, הובלות בענף הבנייה, הובלת עצים וייעור, הובלת כרייה וחציבה
  הספק מרבי: 420 –540 כ"ס

  עיינו במפרט הטכני

  Volvo FH Electric

  יישומים: הובלות אזוריות והובלת מכולות, הובלות בענף הבנייה
  משקל כולל משולב: 44 טון
  הספק מרבי: עד 490 קילוואט
  טווח נסיעה: עד 300 ק"מ

  למידע על Volvo FH Electric

  Volvo FH מונעת באמצעות גז

  יישומים: הובלות אזוריות ולמרחקים ארוכים, הובלת מכולות
  הספק מרבי: 420–500 כ"ס
  טווח נסיעה: עד 1000 ק"מ


  למידע על Volvo FH עם הנעת גז

מאפייני נוחות ובטיחות של Volvo FH

פנסים ראשיים בעיצוב ייחודי ופרופיל תא נהג בתצורה אנכית, שקל לזהות מרחוק. מגוון תאי נהג נוחים עם שלל פתרונות שיכולים לשפר עוד יותר את החיים על הכביש. עיינו בגלריה שלפניכם כדי וגלו את הפרטים שהופכים את המשאית למקום עבודה יעיל ונוח.

מבנה שמיועד ליעילות

פנסי LED, המרווחים המצומצמים ומערכת מצלמות ניטור הם דוגמאות למאפייני העיצוב היעיל של Volvo FH, שתורמים להפחתת גרר וחוסכים בצריכת האנרגיה. נוסף על כך, תאורה גבוהה אדפטיבית מייעלת את הראות מבלי להפריע לנהגים אחרים בכביש, ובכך משפרת את הבטיחות בדרכים.

טמפרטורה מושלמת בתא הנהג

מערכת אקלים מכוילת היטב מפיצה ומזרימה אוויר בתא הנהג של Volvo FH כשאתם בתנועה. כאשר אתם מכבים את המנוע בהפסקת מנוחה, פשוט הפעילו את I-Park Cool כדי לשמור על אקלים נוח בתא הנהג וליהנות משנת לילה טובה, תוך שימוש בכוח המצבר בלבד.

נוחות יומיומית

תאי הנהג של Volvo FH נועדו לעזור לימים על הכביש להתנהל בצורה חלקה. יש שפע של מקומות אחסון, מקררים כפולים לשמירה על טריות המזון והמשקאות ומיקרוגל לחימום המאכלים האהובים עליכם. וכמובן, מיטה ממש נוחה.

Volvo FH בהתאמה אישית

חשמל, גז או דיזל. תא נהג בחמש מידות. מגוון רמות של גימור חיצוני ופנימי. ומבחר רחב של אפשרויות כמו בלמי דיסק ללא חיכוך ו-I-Save, כדי לאפשר נהיגה יעילה, בטוחה ופרודוקטיבית עוד יותר.

מערכת I-Save יעילה וחלקה

נסיעה חלקה ושקטה יותר וצריכת דלק נמוכה יותר. מערכת I-Save משתמשת במנוע D13 עם טכנולוגיית מגדש עם יותר מומנט בסל"ד נמוך, סרנים אחוריים יעילים ופתרונות תוכנה אופטימליים לחיסכון בדלק ולשיפור הרווחיות שלכם.


גלו את ‏‎‏‎‎‏‎‏ Volvo FH עם I-Save‏‎‏‎‎‏‎‏

חסכון באנרגיה עם מערכת I-See

עם מערכת I-See, המשאית ממטבת את מהירות הנסיעה, החלפת ההילוכים, השיוט והעצירות בהתאם לטופוגרפיה הצפויה בדרך, עקומות בכביש ומידע על תנועה בזמן אמת. כדי לתכנן מראש ולחסוך באנרגיה. אפשר להתחיל להשתמש במערכת I-See ברגע שאתם יוצאים לדרך.

למידע על מערכת I-See

בקרת שיוט אדפטיבית

שמירה על מהירות קבועה חוסכת באנרגיה. בקרת שיוט אדפטיבית מסייעת לכם לעשות זאת בצורה בטוחה ונוחה. היא פועלת בכל מהירויות הנסיעה עד לעצירה ומתחילה לפעול שוב באופן אוטומטי כך שניתן להשתמש בה לא רק בכבישים מהירים.

למידע נוסף על מערכות סיוע בנהיגה

חוויית נסיעה מושלמת עם Volvo FH

אם אתם משתמשים ב-Volvo FH להובלות למרחקים ארוכים או להובלות בענף הבנייה, החלפת ההילוכים תהיה מושלמת והתמרונים יהיו חדים ומבוקרים עם מערכת I-Shift וההיגוי הדינמי של וולוו. למידע על מערכות אלה ומאפיינים אחרים עיינו בגלריית התמונות שלפניכם.

ההילוך הנכון עם מערכת I-Shift

מערכת I-Shift מציעה מגוון תיבות הילוכים שניתן להתאים לכל דבר, החל מהובלות למרחקים ארוכים ועד לעבודות בנייה והובלות כבדות. תיבת הילוכים I-Shift Dual Clutch מעביר הילוכים ללא הפרעה להעברת הכוח. מערכת I-Shift מצוידת בהילוכי זחילה ומאפשרת לך להתמודד עם עומסים קיצוניים ממצב עמידה בלי להתפשר על צריכת הדלק במהירויות גבוהות.

למידע נוסף על I-Shift

ההיגוי הדינמי של וולוו

ההיגוי הדינמי של וולוו מסייע להיגוי כמו יד מייצבת כדי להקל את הנהיגה ולהפחית עומס. הוא גם משולב כתמיכה בהיגוי במערכות סיוע בנהיגה במצבים שונים. בנוסף, ישנה אפשרות להפעיל את המשאית בשלט רחוק.

למידע על ההיגוי הדינמי של וולוו

הרמת סרן כפול

הפחתת האנרגיה הנחוצה, אחיזה טובה יותר ורדיוס סיבוב קטן יותר. מנגנון הרמת הסרן הכפול מאפשר לכם לנתק ולהרים את אחד מסרני ההינע. כך מתקבלות האחיזה וקיבולת המטען של הינע כפול (טנדם), בשילוב עם ביצועי הכביש והיעילות של הינע יחיד.

עיינו באפשרויות השלדה שלנו

חוויית מידע ובידור

בחרו בין שתי רמות שונות של מערכות שמע עם רמקול סאבוופר נוסף מתחת למושב, כדי להקשיב למוזיקה ולפודקאסטים האהובים עליכם.

בטיחות מכל כיוון

אפשרויות תא נהג

התאימו את Volvo FH עם גרסת תא הנהג שמתאימה לצרכים שלכם. ניתן לבחור בתא נהג עם מערכת מצלמות ניטור לחיסכון בצריכת אנרגיה או בשילוב של מראות צד סטנדרטיות. עיינו באפשרויות תא הנהג שלפניכם.

  תא נהג Globetrotter XXL

  Volvo FH עם תא הנהג Globetrotter XXL מציעה נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוינים לשני אנשים. המיטה התחתונה הארוכה והרחבה יותר בנויה לנוחות שינה מעולה.

  תא נהג Globetrotter XL

  תא הנהג Globetrotter XL למשאית Volvo FH הוא תא הנהג המקובל בתעשייה להובלות למרחקים ארוכים וליישומים אחרים שדורשים נוחות גבוהה. מרחב נוח ומרווח עבור שני אנשים לכל היותר.

  תא נהג Globetrotter

  Volvo FH עם תא הנהג Globetrotter משלבת נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוינים לשני אנשים וגובה עמידה בתא המנוע.

  תא שינה

  Volvo FH עם תא שינה משלבת נוחות נסיעה מצוינת ולינת לילה נוחה לשני אנשים עם גובה עמידה מוגבל.

  תא שינה נמוך

  Volvo FH עם תא שינה נמוך מציעה תא נהג בגובה חיצוני נמוך יותר בשילוב עם נוחות נסיעה מצוינת, לינה נוחה בלילה לאדם אחד וגובה עמידה מוגבל.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.