וולוו משאיות

ישראל

×
המשאיות של וולוו מובילות את העולם בבטיחות

בטיחות – זה מוטבע בקוד הגנטי שלנו

אנחנו חברה מובילה בתחום בטיחות הנסיעה. החזון שלנו הוא שאף משאית לא תהיה מעורבת בתאונה. בשנת 1969 הקמנו את צוות חקר התאונות שלנו, ומאז אנחנו נמצאים בחזית נושא הבטיחות, ומובילים חידושים המונעים תאונות ומפחיתים פציעות. וזה נכון לא רק לנהגים. זה נוגע לכולם.

מצילים חיים כבר יותר מ-50 שנה

ניתן למנוע כמחצית מכל מקרי המוות הקשורים למשאיות על-ידי שימוש בחגורת בטיחות. כל דור חדש של נהגים חייה להבין כמה חשובה ההמצאה הזו. משום שהצלת חיים חשובה לנו יותר מהכול.

המשאיות של וולוו מובילות את העולם בבטיחות

במצב לילה, הנהגים יכולים לבחור לכבות מיד את כל תאורת הרקע הבלתי נחוצה בלוח המחוונים בלחיצת לחצן. כך יש פחות בוהק בשדה הראייה של הנהג, ופחות הסחות דעת מהשתקפויות בשמשה ובמראות הצד. מצב זה מתאים במיוחד לנסיעות ארוכות בלילות, ובעת נסיעה לאחור ותמרון בתנאי מזג אוויר קשים או בסביבות מורכבות, כגון בעת חיבור או ניתוק גרורים.

מניעת התאונות

יוזמות הבטיחות האקטיבית שלנו מיועדות למנוע את השגיאות שגורמות לכ-90% מכל תאונות הדרכים. לכן, אנחנו עוזרים לנהגים שלנו לראות יותר. אנחנו מוודאים שהם מרגישים נוח וממוקדים. בנוסף, אנחנו מציידים את המשאיות שלנו במערכות ובטכנולוגיות המקדמות את הבטיחות לרמה הבאה.

צמצום פציעות

לרוע המזל, תאונות קורות, כך שיוזמות הבטיחות הפסיביות שלנו מתמקדות בצמצום הסיכון לפציעה כשהן מתרחשות. כתוצאה מכך, אנחנו משקיעים מאמצים בבניית משאיות המעניקות לנהג, לנוסעים ולאנשים אחרים בכביש הגנה רבה ככל האפשר.

קבלו מידע נוסף אודות מערכות הבטיחות ב-Volvo FH

Volvo Trucks stop look wave smiling girl banner

אנו מלמדים ילדים

לעצור להביט לנופף

Volvo trucks see and be seen teaser

קמפיין שמציג את החשיבות של ‏‫See and be seen

קמפיין שמציג את החשיבות של

התנסה בעצמך במאפייני הבטיחות

סוכן 'וולוו משאיות' המקומי יכול להראות לך את כל מאפייני הבטיחות המעולים, ולהשיב על כל שאלה שיש לך בנושא.