משאיות

בטיחות – זה ב-DNA שלנו

אנחנו חברה מובילה בבטיחות. החזון שלנו הוא שאף משאית לא תהיה מעורבת בתאונה. בשנת 1969 הקמנו את צוות חקר התאונות שלנו, ומאז אנחנו נמצאים בחזית נושא הבטיחות, ומובילים חידושים המונעים תאונות ומפחיתים פציעות. וזה נכון לא רק לנהגים. זה עבור כולם.

מצילים חיים כבר יותר מ-50 שנה

ניתן למנוע כמחצית מכל מקרי המוות הקשורים למשאיות על-ידי שימוש בחגורת בטיחות. כל דור חדש של נהגים חייב להבין עד כמה חשובה חגורת הבטיחות. משום שהצלת חיים חשובה לנו יותר מהכול.

בנהיגת לילה, הנהגים יכולים לבחור לכבות מיד את כל תאורת הרקע הבלתי נחוצה בלוח המחוונים בלחיצת כפתור. כך יש פחות בוהק בשדה הראייה של הנהג, ופחות הסחות דעת מהשתקפויות בשמשה ובמראות הצד. מצב זה מתאים במיוחד לנסיעות ארוכות בלילות, בנסיעה לאחור ובעת תמרון בתנאי מזג אוויר קשים או בסביבות מורכבות, כגון בזמן חיבור או ניתוק גרורים.

מניעת התאונות

מאפייני הבטיחות האקטיביים שלנו מיועדות למנוע את הטעויות בנהיגה שגורמות לכ-90% מכל תאונות הדרכים. לכן, אנחנו מסייעים לנהגים שלנו לראות יותר. אנחנו מוודאים שהם מרגישים בנוח וממוקדים. בנוסף, אנחנו מציידים את המשאיות שלנו במערכות ובטכנולוגיות בטיחות מתקדמות.

צמצום פציעות

לרוע המזל, תאונות קורות, כך שמאפייני הבטיחות שלנו מתמקדים בצמצום הסיכון לפציעה כשהן מתרחשות. כתוצאה מכך, אנחנו משקיעים מאמצים בבניית משאיות המעניקות לנהג, לנוסעים ולאנשים אחרים בכביש הגנה רבה ככל האפשר.

אנו מלמדים ילדים

.לעצור. להביט. לנופף

לראות ולהיראות

קמפיין בטיחות בדרכים של וולוו

 

הכירו את מאפייני הבטיחות

הסוכן האזורי שלנו יכול להסביר לכם על כל מאפייני הבטיחות המתקדמים של משאיות וולוו ולהשיב על כל שאלה שיש לכם בנושא.