וולוו משאיות

ישראל

×

המשאית המושלמת למרחקים ארוכים

Volvo FH עם מערכת I-Save

Volvo FH עם מערכת I-Save היא פתרון אידיאלי להפחתת צריכת הדלק בעת ביצוע הובלות למרחקים ארוכים – מבלי להתפשר על ביצועי הנהיגה. ככל שהנסיעה ארוכה יותר, חיסכון הדלק גדול יותר והרווחיות גבוהה יותר.

Volvo FH עם מערכת I-Save משלבת בין מנועי D13TC שלנו לבין חבילת הדלק*. זה מאפשר לצמצם את עלויות הדלק בשיעור של עד 7%**. בנוסף, מערכת I-Save מאפשרת לכם לנסוע בסל"ד נמוך ובהילוך גבוה יותר לפרקי זמן ממושכים יותר – התורמת לנסיעה חלקה ושקטה יותר. תוכלו גם ליהנות מתגובת מומנט מהירה יותר של המנוע. זוהי חוויית נסיעה נהדרת.

פרודוקטיביות מוגברת

מנוע D13TC מייצר מומנט גבוה יותר של 300 ניוטון מטר בסל"ד נמוך. יש צורך בפחות האצה ודלק כדי לשמור על מהירות קבועה בתנאי נסיעה בכביש מהיר. כתוצאה מעבודה משולבת עם מערכת I-See, המנוע מאפשר להתמודד עם עליות ושיפועים בהילוך גבוה יותר – ובכך לחסוך דלק מבלי לאבד מהמהירות ולספק נסיעה נוחה וחלקה יותר. המומנט הנוסף גם מאפשר מהירות ממוצעת גבוהה יותר, מה שבולט במיוחד בטיפוס בעלייה.

מנוע D13TC – יותר יעילות ומומנט

D13TC הוא המנוע החסכוני ביותר בדלק שלנו אי פעם. המנוע, שזמין בהספקי מנוע של 460 ו-500, כולל בוכנות עם חלל פנימי בצורת גל המוגן בפטנט אשר משפר את הבעירה ומגביר את היעילות. הודות לטכנולוגיית Turbo Compound, מנוע D13TC מנצל את האנרגיה הזמינה בכל שלב באופן מלא ומספק יעילות מוגברת בכל טווח הסל"ד – כשהתוצאה הטובה ביותר היא בטווח של 900 עד 1400 סל"ד.‬‏‫

* חבילת החיסכון בדלק כוללת מערכת I-See מבוססת מפות, מערכת I-Shift עם תוכנה מיטבית להובלות למרחקים ארוכים‬‏‫, מערכת I-Cruise עם מערכת I-Roll, סרנים אחוריים חדשים וחסכוניים בדלק‬, ‏‫הדממת מנוע בסרק ו‏‫משאבת הגה כוח בעלת ספיקה משתנה‬.

** מנוע‏ D13TC Euro 6 step D עם חבילת חיסכון בדלק להובלות למרחקים גבוהים I-Save)‎) בהשוואה למנוע D13 eSCR Euro 6 step D. השיפור בפועל מבחינת החיסכון בדלק תלוי בגורמים רבים, למשל שימוש בבקרת שיוט, טופוגרפיית השטח בפועל, ניסיון הנהיגה של הנהג ותנאי מזג האוויר.

מערכת I-SAVE זמינה עבור דגמי משאיות אלו

הפיקו את המרב מהדלק שלכם

הסוכן האזורי שלכם ידע לסייע לכם לנצל עד תום כל טיפת דלק.