משאיות

המשאית המושלמת למרחקים ארוכים

Volvo FH עם מערכת I-Save

Volvo FH עם מערכת I-Save היא פתרון אידיאלי להפחתת צריכת הדלק בעת ביצוע הובלות למרחקים ארוכים – מבלי להתפשר על ביצועי הנהיגה. ככל שהנסיעה ארוכה יותר, חיסכון הדלק גדול יותר והרווחיות גבוהה יותר.

Volvo FH עם מערכת I-Save משלבת בין מנועי D13TC שלנו לבין חבילת הדלק*. זה מאפשר לצמצם את עלויות הדלק בשיעור של עד 10%**. בנוסף, מערכת I-Save מאפשרת לכם לנסוע בסל"ד נמוך ובהילוך גבוה יותר לפרקי זמן ממושכים יותר – התורמת לנסיעה חלקה ושקטה יותר. תוכלו גם ליהנות מתגובת מומנט מהירה יותר של המנוע. זוהי חוויית נסיעה נהדרת.

פרודוקטיביות מוגברת

מנוע D13TC מייצר מומנט גבוה יותר של 300 ניוטון מטר בסל"ד נמוך. יש צורך בפחות האצה ודלק כדי לשמור על מהירות קבועה בתנאי נסיעה בכביש מהיר. כתוצאה מעבודה משולבת עם מערכת I-See, המנוע מאפשר להתמודד עם עליות ושיפועים בהילוך גבוה יותר – ובכך לחסוך דלק מבלי לאבד מהמהירות ולספק נסיעה נוחה וחלקה יותר. המומנט הנוסף גם מאפשר מהירות ממוצעת גבוהה יותר, מה שבולט במיוחד בטיפוס בעלייה.

מנוע D13TC – יותר יעילות ומומנט

ה-D13TC הוא המנוע החסכוני ביותר שלנו אי פעם – הוא זמין בהספק של 420, 460 ו-500 כ"ס. הודות לטכנולוגיית Turbo Compound, המנועים מדגם D13TC מנצלים את האנרגיה הזמינה בכל שלב באופן מלא כדי לשפר את יעילותם כל טווח הסל"ד – כשהתוצאה הטובה ביותר היא בטווח של 900 עד 1,300 סל"ד.‬‏‫

* חבילת החיסכון בדלק כוללת מערכת I-See מבוססת מפות‬‏‫, מערכת I-Cruise עם מערכת I-Roll, סרנים אחוריים חדשים וחסכוניים בדלק‬, ‏‫הדממת מנוע בסרק ו‏‫משאבת הגה כוח בעלת ספיקה משתנה‬.

** הטענה לשיפור בצריכת הדלק מחושבת באמצעות השוואת עלויות סולר ו-AdBlue עבור מנוע מדגם I-Save D13TC Euro 6 step D עם חבילת FUELECO+‎ לעלויות דלק עבור מנוע Classic D13 eSCR Euro 6 step E ללא התכונות הכלולות בחבילת הדלק. צריכת הדלק בפועל עשויה להשתנות בהתאם לגורמים רבים, כגון מהירות הנסיעה, שימוש בבקרת שיוט, מפרט הרכב, העומס על הרכב, טופוגרפיה בפועל, רמת הניסיון של הנהג, תחזוקת הרכב ותנאי מזג האוויר.

מערכת I-SAVE זמינה עבור דגמי משאיות אלו

הפיקו את המרב מהדלק שלכם

הסוכן האזורי שלכם ידע לסייע לכם לנצל עד תום כל טיפת דלק.