משאיות

מערכת I-Save

מערכת I-Save היא פתרון אידיאלי להפחתת צריכת הדלק בהובלות למרחקים ארוכים – מבלי להתפשר על ביצועי הנהיגה. ככל שהנסיעה ארוכה יותר, החיסכון בדלק גדול יותר והרווחיות גבוהה יותר. מערכת I-Save זמינה עבור Volvo FH Aero ו-Volvo FH והיא משלבת את מנוע ה-D13 שלנו עם טכנולוגיית מגדש טורבו וחבילת חסכון בדלק*.

שילוב טכנולוגיות יעילות לחיסכון בדלק

מערכת I-Save משלבת את מנוע D13 היעיל עם טכנולוגיית מגדש טורבו ותיבת הילוכים I-Shift המצוידת במערכת I-See. מערכת I-See מתאימה את המהירות, החלפות ההילוכים ואת מהירות השיוט שלכם להמשך הדרך. נוסף על כך, מערכת I-Save משתמשת גם בסרנים אחוריים יעילים יותר וברכיבים ותוכנה אחרים חסכוניים יותר באנרגיה המשולבים כדי לחסוך בדלק.

חסכו בדלק מבלי לאבד מהירות

מנוע D13 עם טכנולוגיית מגדש טורבו מייצר מומנט גבוה ב-300 ניוטון מטר בסיבובים נמוכים בהשוואה למנוע D13 עם אותו הספק אך ללא טכנולוגיה זו. המשמעות היא שצריך פחות הורדות הילוכים ופחות ודלק כדי לשמור על מהירות קבועה בנסיעה בכביש מהיר. בשילוב עם מערכת I-See, המנוע מאפשר להתמודד עם עליות ושיפועים בהילוך גבוה יותר - וכך לחסוך דלק מבלי לאבד מהמהירות.

מערכת I-Shift עבור הובלות למרחקים ארוכים

מערכת I-Shift עם תוכנה שמיועדת במיוחד עבור נסיעה יעילה בכבישים מהירים, תחסוך לכם דלק. כאשר נוהגים במצב חיסכון, כל החלפת הילוך מתוזמנת במדויק על מנת לאפשר למנוע לעבוד בטווח הסל"ד היעיל ביותר שלו.

המנוע החסכוני באנרגיה

מנועי D13 עם טכנולוגיית מגדש טורבו מנצלים את האנרגיה הזמינה בכל שלב באופן מלא כדי לשפר את יעילותם בכל טווח הסל"ד – כשהתוצאה הטובה ביותר היא בטווח של 900 עד 1,300 סל"ד.‬‏‫ ניתן לבחור במנוע עם הספק של 420 כ"ס, 460 כ"ס או 500 כ"ס.

מערכת I-See

מערכת I-See משתמשת במידע אודות טופוגרפיית הכביש, עיקולים, כיכרות ומידע על מצב התנועה הצפוי בהמשך הדרך כדי לנצל את האנרגיה הקינטית של המשאית בצורה הטובה ביותר. היא משתמשת במפה ברזולוציה גבוהה למיקום מדויק. כאשר בקרת השיוט מופעלת, מערכת I-See דואגת לבחירת ההילוכים, להאצה, לבלימת מנוע ולמהירות שיוט כדי למזער את צריכת הדלק. היא מהווה חלק חיוני של חבילת I-Save.

למידע על מערכת I-See

נסיעה טובה יותר לטווח ארוך

מערכת I-Save תוכננה לשפר משמעותית את ההובלות למרחקים ארוכים. לניצולת הדלק המשופרת יש השפעה מיידית על עלויות התפעול. ובנוסף לכך, מערכת I-Save מציעה גם חווית נהיגה נהדרת עם יכולת נהיגה משופרת. יותר מומנט, סיבובי מנוע נמוכים יותר ומערכת הנעה שקטה יותר הם יתרונות שרוב הנהגים מעריכים.

* חבילת החיסכון בדלק כוללת מערכת I-See, מערכת I-Cruise עם מערכת I-Roll, סרנים אחוריים חדשים וחסכוניים בדלק‬, ‏‫הדממת מנוע בסרק ו‏‫משאבת הגה כוח בעלת ספיקה משתנה‬.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.