משאיות

Volvo FH Aero עם מנוע גז 

Volvo FH Aero מונעת בגז היא משאית לנסיעות ארוכות המעוצבת ליעילות אווירודינמית. היא פועלת על ביו-גז טבעי נוזלי ו-HVO, מפחיתה את טביעת הרגל הפחמנית ומאפשרת לעבור מרחקים ארוכים עם מטען כבד - עם אפס פליטות פחמן נטו בחישוב מהמכל לגלגל.

הובלות למרחקים ארוכים ניטרליות פחמנית

מנוע המופעל בגז מספק את אותם ביצועים כמו מנועי הדיזל שלנו. הוא עושה זאת עם פליטות מזהמים נמוכות יותר ועם פוטנציאל להשיג ניטרליות פחמנית בהובלות למרחקים ארוכים בעת שימוש ב‏‫גז טבעי נוזלי‬ וב-HVO מתחדשים. באפשרותכם לבחור במנוע בעל הספק של 420 כ"ס, 460 כ"ס או 500 כ"ס, עם מומנט מרבי של 2,500 ניוטון מטר.

תפוקה ומומנט גבוה

המנוע של Volvo FH Aero עם הנעת גז מבוסס על טכנולוגיית מנוע הדיזל ומציע מומנט, תפוקה ויעילות גבוהים יותר באופן ניכר מחלופות אחרות למנועי גז. לכן הוא מתאים מאד למשימות הובלה למרחקים ארוכים עם משקל כולל משולב עד 60 טון ותפוקה גבוהה.

טביעת רגל פחמנית קטנה יותר

בנוסף לביו-גז טבעי נוזלי או לגז טבעי נוזלי, המנוע משתמש גם בכמות קטנה של דלק HVO מתחדש או דיזל. הוא משתמש גם ב-AdBlue לטיפול לאחר הפליטה. זה מאפשר להפחית את טביעת הרגל הפחמנית עד 100%, בחישוב מהמכל לגלגל, בעת שימוש בביו-גז טבעי נוזלי וב-HVO.

קיבולת ‏‫גז טבעי נוזלי‬ שמתאימה לצרכים שלכם

התאימו את גודל המכל של Volvo FH Aero המונעת בגז וקבלו טווח נסיעה עד 1,000 ק"מ. כך המשאית יכולה להתאים להובלה למרחקים ארוכים עם רשת הולכת וגדלה של תחנות דלק מתאימות.

ביצועים וטווח נסיעה גבוה עם פליטת CO2 מופחתת

Volvo FH Aero המונעת בגז מספקת ביצועים ותפוקה כמו משאית המונעת בדיזל, וטווח המספיק להובלות למרחקים ארוכים. היא מפחיתה את פליטות הפחמן הדו-חמצני בשיעור של עד 100%. זה מחושב מהמכל לגלגל בעת שימוש בביו-גז טבעי נוזלי וב-HVO, ובהשוואה למשאית המשתמשת בדיזל בתקן אירופאי.

משקל כולל משולב (GCW)
עד 60 טון

טווח נסיעה
עד 1,000 ק"מ

הספק מרבי
עד 500 כ"ס

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.