וולוו משאיות

ישראל

×
איכות: המשימה המתמשכת שלנו, הנמצאת במרכז כל הפעילויות שלנו

איכות - זה העיקרון המנחה אותנו

בשבילנו, זו לא רק מילה. זו המשימה שלנו. מאמץ מתמשך להשיג יותר מהמצופה ולא להשאיר שום דבר ליד המקרה. עיקרון זה נמצא בלב כל הפעילות, החל מפיתוח המוצרים וכלה ברשת השירותים הגלובליים שלנו. כיצד אנו מודדים איכות? בביצועים של המשאית שלך. האיכות הזו נמצאת אתך בכל נסיעה. ובנוסף, רווחיות העסק שלך משתפרת.

כל חלק נבדק, נמדד ומיוצר באופן מדויק להפליא

מוצרים איכותיים

אנחנו מתכננים, בודקים, מודדים ומייצרים כל חלק וכל רכיב בדייקנות ובקפדנות שנחשבות למוגזמות בעיני אנשים מסוימים.‬ התהליך מבוצע במסירות ובדייקנות, כאשר ניהול האיכות הוא חלק מובנה מההתחלה ועד לסיום. זה מה שמספק את היעילות, הזמינות, הבטיחות והנוחות שמהן אתה נהנה בזמן הנהיגה במשאית וולוו. זה גם מה שגורם למשאית להמשיך לנסוע בצורה חלקה, קילומטר אחר קילומטר.

שירות איכותי

התמיכה שאתה מקבל מהסוכנויות שלנו. המיומנות והמומחיות של הטכנאים שלנו עומדות לרשותך - מתי שתצטרך. ‏‫בנוסף, תקבל את הגיבוי של רשת התמיכה הגלובלית המקיפה והיעילה שלנו.‬ ‏‫בכל מה שנוגע לשירות, האיכות של וולוו משפרת כל דבר - מיעילות צריכת הדלק והבטיחות ועד לפרודוקטיביות ולבטיחות של הנהגים.‬ כך תוכל לקבל את העזרה ואת הרכיבים הדרושים לך, להמשיך לתפעל את המשאית ללא תקלות ולשפר את הרווחיות ואת השורה התחתונה.

השירות משפר כל דבר - מיעילות צריכת הדלק והבטיחות ועד לפרודוקטיביות ולבטיחות של הנהגים

רוצה לראות איכות בפעולה?

פנה אל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי. הסוכן יסביר לך כל מה שתרצה לדעת על איכות. זה נושא השיחה החביב על הסוכנים.