משאיות

מערכת I-See

מערכת I-See מצמצמת את צריכת הדלק על ידי התאמה אופטימלית של המהירות, החלפות ההילוכים ומהירות השיוט לטופוגרפיה, לעיקולים, לכיכרות ולמגבלות המהירות הצפויים בדרך. זה אומר שאתם יכולים להשתמש בבקרת שיוט ביותר מצבי נהיגה מאי פעם, כדי לצמצם את צריכת הדלק ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית כבר מהיום הראשון.

חסכו באנרגיה על ידי התאמה למסלולי הנסיעה

נהגים מיומנים תמיד התאימו את המהירות וההילוכים למסלול הנסיעה. אבל לעשות את זה בצורה מושלמת ועקבית כל הזמן זה כמעט בלתי אפשרי. מערכת I-See עוזרת לכם לעשות זאת מיד בעת הפעלת בקרת השיוט.

גבעות, עיקולים ומגבלות מהירות

מערכת I-See מתאימה את החלפות ההילוכים ואת המהירות שלכם למסלול הנסיעה. בנהיגה עם בקרת שיוט מופעלת, מערכת I-See מתאימה את עצמה לטופוגרפיה כדי להשתמש באנרגיה הקינטית של המשאית שלכם ביעילות. כאשר מתקרבים לעיקול או לכיכר, מערכת I-See מתאימה את המהירות כך שתוכלו לעבור בצורה החסכונית ביותר באנרגיה. המערכת גם מתאימה את מהירות הנסיעה אוטומטית למגבלות המהירות הצפויות בהמשך הדרך.

יותר מסתם נסיעה בכביש המהיר

מכיוון שמערכת I-See מתאימה את עצמה לטופוגרפיה, לעיקולים ולמגבלות המהירות, ניתן להשתמש בה כמעט בכל סוג של כביש ציבורי ולא רק בכבישים מהירים. ככל שתשתמשו בה יותר, תצטרכו להחליף פחות הילוכים ותפחיתו את הבלימות וההאצות המיותרות.

מבוססת על המפות העדכניות ביותר

מערכת I-See משתמשת במפות מסחריות ברזולוציה גבוהה עם מידע על טופוגרפיה, עיקולים ומגבלות מהירות - והן מתעדכנות אוטומטית במשאית.

איך מערכת I-See עובדת בעליות וירידות

נסיעה בעלייה

מערכת I-See יודעת שבהמשך הדרך יש עלייה. המשאית מאיצה ונשארת זמן רב יותר בהילוך גבוה יותר.
על ידי מניעת החלפות הילוכים מיותרות, מערכת I-See הופכת את הטיפוס בעליות לחלק יותר ובכך מצמצמת את צריכת הדלק.
כשאתם מתקרבים למדרון, מערכת I-See מונעת מהמשאית להאיץ שלא לצורך.

נסיעה בירידה

כדי לחסוך באנרגיה, מערכת I-See מנתקת באופן זמני את מערכת ההנעה או את בלמי המנוע כדי לגלוש על פני המדרון.

אחרי המדרון

מערכת I-See יודעת היכן מסתיים מדרון אחד ואיפה מתחיל הבא. כאשר מתקרבים לעלייה, מערכת I-See מאפשרת למשאית לנסוע במהירות שיוט כדי לצבור מהירות ומומנטום.

ניהול עיקולים וכיכרות

כאשר המשאית מתקרבת לעיקול או לכיכר, המחייבים נסיעה במהירות נמוכה יותר כדי לעבור בבטחה, מערכת I-See מתאימה מראש את בחירת ההילוכים והמהירות כך שהנהג לא יצטרך להשתמש בדוושת הבלמים. לאחר היציאה מקטע הדרך, מערכת I-See מתאימה את המהירות המותרת בצורה היעילה ביותר.

ניהול מגבלות מהירות

כאשר מתקרבים למצב בו מגבלת המהירות משתנה, מערכת I-See מתאימה את בחירת ההילוכים והמהירות בצורה החסכונית ביותר באנרגיה. זה עוזר למנוע בלימה מיותרת או האצה מהירה.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.