משאיות

מערכת מצלמות ניטור

מערכת מצלמות ניטור‬ משפרת את האווירודינמיקה של המשאית ומסייעת להפחתה בצריכת האנרגיה. היא מציעה ראות ישירה משופרת, ראיית לילה משופרת ופחות שטחים מתים בקרבת המשאית.

מותאמת עבור יעילות אנרגטית

למראות הצד יש השפעה על האווירודינמיקה, ללא קשר למידת היעילות שלהן. עם מצלמות, צורת המשאית חלקה יותר כדי להפחית את צריכת האנרגיה.

ראות טובה יותר

ראות משופרת

הסרת המראות מאפשרת ראות ישירה טובה יותר מכיוון שאין בתי מראה החוסמים חלק משדה הראייה. מערכת מצלמות ניטור‬ פירושה גם ראות משופרת לאחור במזג אוויר גשום, כמו גם הפחתה בסינוור של אור שמש ישיר. כל אלה תורמים לחוויית נהיגה טובה יותר.

הרחבת שדה הראייה

כאשר יש צורך בתמרונים מדויקים, מערכת מצלמות ניטור‬ מסייעת בכך שהיא מאפשרת להקטין את טווח התמונה ולהתמקד, או להגדיל ולקבל זווית רחבה יותר. מתג חכם מאפשר לעבור בין תצוגה של שדות ראייה שונים, זווית ראייה צרה או רחבה.

ראיית לילה משופרת

בלילה או בתנאי ראות עמומה, ניתן להפעיל תמיכת אור אינפרא אדום. היא מציעה ראיית לילה משופרת עם ראות טובה יותר מאשר במראות רגילות בנסיעה בחשיכה.

מצלמות וצגים

מצלמות לצפייה

מערכת מצלמות הניטור‬ כוללת עד שלוש מצלמות. אחת בצד של הנהג, אחת בצד של הנוסע ומצלמת קדמית פינתית אופציונלית בצד של הנוסע. המצלמות מספקות זוויות ראייה שונות, של מראה אחורית ראשית ושל מראה אחורית בזווית רחבה. עדשות המצלמה מתחממות אוטומטית בתנאי קור כדי להמיס קרח או שלג, ולהסיר ערפל ולחות.

מסכי תצוגה

המערכת מציעה זוויות ראייה רבות במסכים שונים. הסביבה הנשקפת מהמראה האחורית הראשית ומהמראה האחורית בזווית רחבה מוצגים על גבי המסכים. מראת התקריב הקדמית נמצאת בדיוק היכן שהייתם מצפים שתהיה, והיא מציעה תצפית מושלמת על האזור שליד המשאית לפני תא הנהג.

מצב מעקב

כאשר המשאית חונה, ניתן להפעיל את מערכת מצלמות הניטור‬ במצב מעקב כדי לעזור לנהג לראות את המתרחש סביב המשאית.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע לגבי מערכת מצלמות ניטור ובכל נושא אחר.