משאיות

מוכנה עבור יצרני מרכבים

רכינה, מכלית, עגורן, הובלת מכונות או כבאית? השלדה הגמישה של וולוו ומפרט טכני עם רשימה אפשרויות מרשימה הופכים את התאמת המשאית לדרישות המדויקות שלכם לפעולה הרבה יותר קלה. יצרת המרכבים מקבל גישה מיידית לפורטל מקוון שכולל הוראות לייצור המרכב כדי להאיץ את התהליך ולשפר את האיכות.

תכונות עבור יצרני מרכבים

כל השלדות של המשאיות מתוצרת וולוו כבור מוכנות עבור מרכבים למגוון רחב של יישומים. הדבר נועד להבטיח איכות גבוהה של המשאית השלמה ולהאיץ את תהליך ייצור המרכב. עיינו למטה במספר דוגמאות של פתרונות מרכב.

אפשרויות מפרטים

מספר רב של שילובים אפשריים מקל על ההתאמה האישית של המשאית. לכן אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות לתצורות סרן, גובה שלדה ומרווח סרנים.

הוראות לבונה המרכבים של Volvo

ההוראות של וולוו עבור יצרני מרכבים נגישות מסביב לשנות וזמינות ב-12 שפות – זהו משאב חיוני עבור יצרני מרכבים, המאפשר להם להתחיל בהכנות הדרושות ולמטב את משימותיהם בעת ייצור המרכב עבור המשאית שלכם. ההוראות לבניית מבני-על כוללות שרטוטי שלדה, תרשימי חיווט, גליונות נתונים ואביזרים.

מודול ליצרני מרכבים

התכונה הזאת מקלה על יצרני מרכבים להתחבר למערכת החשמל של המשאית כדי לבצע התאמה אישית של היישומים. המודול עבור יצרני המרכבים נגיש בקלות הודות למתגים גמישים בלוח המכשירים ובאמצעות השלט הרחוק.

מסגרת ישרה

המסגרת של Volvo ישרה לגמרי ומקבילה מאחורי תא הנהג – היא הופכת את עבודתו של יצרן המרכבים להרבה יותר קלה.

גבהים וחיזוק פנימי של המסגרת

בחרו מסגרת של 266 מ"מ או 300 מ"מ, בהתאם לצורכי מבנה העל שלכם. יישומים כבדים משמעם עומס רב על המסגרת. לכן, אנחנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות חיזוקים פנימיים, כדי להבטיח את כל ההקשחה הדרושה.

חורים ייעודיים

המסגרת כוללת שורה עליונה של חורים המיועדים למבנה העל. מכיוון שאנחנו לא משתמשים במסמרות כלשהן, יצרן המרכבים יכול לחבר ציוד בקלות.

הכנה למנוף

שלדה נמוכה ועומסי סרנים גבוהים הם הדרישה של כל יצרן מנופים. השלדה שלנו כוללת את שניהם. אנחנו גם יכולים לייצר מרחב שלדה פנוי בסמוך לתא הנהג ולספק את המשאית עם לוחות מנוף שמותקנים במהלך הייצור במפעל.

מעבירי כוח

עומדים לרשותכם מגוון רחב של מעבירי כוח שאינם תלויים במצמד או תלויים במצמד – לצורך הנעה של ציוד מרכב שונה ומגוון. עבור משאיות חשמליות, אנחנו יכולים לספק יכולת זינוק עם קיבולת של 600V DC או 400V AC.

אפשרות מושלמת להחלפת מרכבים

מהלך של 295 מ"מ במתלה האוויר האחורי החדש, בשילוב עם שלדה נמוכה במיוחד, מהווה את הפתרון המושלם אם אתם מובילים מרכבים זמניים.

סרח עודף מאחור וחיתוכים

כעת ניתן לבצע חיתוכים במרווחים של 50 מ"מ במסגרת האחורית כבר בשלב הייצור. באפשרותכם לבחור את השלדה שלכם במפעל ולבצע ארבעה חיתוכים שונים במסגרת האחורית: עליון (עבור משאיות רכינה, מנופים ומשאיות אשפה), תחתון (עבור ראשי גרירה עם סרן אמצעי), מקופל (עבור ראשי גרירה) או ישר (עבור משאיות אחודות).

מיקום תחתון אחורי

כדי להרחיב את אפשרויות הקצה האחורי עוד יותר, ניתן למקם את המגן התחתון האחורי בכמה מיקומים שונים.

תושבות חיבור

ניתן להכין את השלדה במפעל עם תושבות חיבור למרכבים שכבר מורכבות על גבי המסגרת – מעכשיו הן זמינות לא רק באזור בסיס הגלגלים, אלא גם על השלוחה האחורית.

יש לך שאלה?

הסוכנות המקומית של 'וולוו משאיות' יכולה להשיב לכל שאלה. בקר בסוכנות הרכב, התקשר או בקש מהסוכן להגיע אליך.

מוכנים למרכב חדש?

ההתאמה מתחילה אצל הסוכן האזורי שלכם