משאיות

ממשק לבניית מרכבים

משאית רכינה או מכלית? מנוף או הובלת מכוניות? אולי טנדר סגור או משאית כיבוי אש? אין זה משנה לאיזה מטרה אתם צריכים אותה, השלדה של וולוו מוכנה להתמודד עם כל צורך. השלדה הגמישה ורשימה ארוכה של אפשרויות במפרט הטכני מקלות על יכולת התאמת המשאית לדרישות המדויקות שלכם.

כשאתם מזמינים משאית של וולוו, אנו מעניקים לבוני המרכבים גישה מיידית לפורטל המקוון של המדריך לבניית מרכבים של וולוו (VBI). שרטוטים מדויקים בתלת-ממד מאפשרים לו להתחיל לעבוד בזמן שאנחנו מייצרים את המשאית, אשר מגיעה מהמפעל כשהיא מוכנה לגמרי, וכך חוסכת עבודה מיותרת של בנייה מחדש. משמעות הדבר היא שתקבלו את המשאית מהר יותר, בעלות חסכונית יותר, כשהיא כבר מוכנה לעבודה.

מאפיינים לבניית מרכבים

מדריך וולוו לבניית מרכבים (VBI)

ממשק VBI הוא משאב חיוני עבור בוני מרכבים וסדנאות ולכן נגיש מסביב לשעון (24/7) וזמין ב-12 שפות. ההוראות לבניית מבני-על כוללות שרטוטי שלדה, תרשימי חיווט, גליונות נתונים ואביזרים.

מעבירי כוח

קיים מגוון רחב של מעבירי כוח בלתי תלויים במצמד או תלויים במצמד שעומדים לרשותכם לצורך הנעת פריטי מרכב שונים.

מסגרת ישרה

המסגרת של וולוו ישרה לגמרי ומקבילה מאחורי תא הנהג – הופכת את עבודתו של בונה המרכבים לקלה יותר.

תחום מוגדר לבוני מרכבים

המהנדסים שלנו אף פעם לא ממקמים משהו מעל לחלקה העליון של המסגרת. אזור זה שייך כולו לבונה המרכבים, והוא מוסיף גמישות רבה מאוד.

חורים ייעודיים

המסגרת כוללת שורה עליונה של חורים המיועדים למבנה העל. מאחר ואנחנו לא משתמשים במסמרות כלשהן, בונה המרכבים יכול לחבר ציוד בקלות.

חלק אחורי מותאם באופן מושלם

כעת ניתן להזמין מהיצרן מסגרת אחורית שחתוכה בדיוק בהתאם לצרכים שלכם – במרווחים של 50 מ"מ – כדי שתתאים באופן מלא למבנה העל.

אפשרויות מפרטים

מספר רב של שילובים אפשריים מקל על ההתאמה האישית של המשאית. לכן אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות לתצורות סרן, גובה שלדה ומרווח סרנים.

ארבעה חיתוכים שונים של המסגרת האחורית

באפשרותנו להכין את השלדה שלכם במפעל שלנו ולבצע ארבעה חיתוכים שונים של המסגרת האחורית: עליון (עבור משאיות רכינה, מנופים ומשאיות אשפה), תחתון (עבור גרורים עם סרן אמצעי), מקופל (עבור גוררים) או ישר (עבור משאיות אחודות).

מיקום מגן תחתון אחורי

כדי להרחיב את אפשרויות הקצה האחורי עוד יותר, ניתן למקם את המגן התחתון האחורי בכמה מיקומים שונים.

מסגרת בשני גבהים שונים

בחרו מסגרת של 266 מ"מ או 300 מ"מ, בהתאם לצורכי מבנה העל שלכם.

מודול לבניית מרכבים

המודול מקל על בוני המרכבים להתחבר למערכת החשמל של המשאית כדי להבטיח התאמה אישית של הפונקציות. מודול בניית המרכבים נגיש בקלות באמצעות מתגים גמישים בלוח המחוונים ובאמצעות השלט הרחוק.

פתרון מושלם עבור החלפת מרכבים

מהלך של 295 מ"מ במתלה האוויר האחורי החדש, בשילוב עם שלדה נמוכה במיוחד מהווה את הפתרון המושלם אם אתם מובילים מרכבים זמניים.

תושבות חיבור

ניתן להכין את השלדה במפעל עם תושבות עבור חיבור למרכבים שכבר מותקנות על גבי המסגרת – כעת הן זמינות לא רק באזור בסיס הגלגלים, אלא גם על השלוחה האחורית.

מוכנה עבור מנוף

שלדה נמוכה ועומסי סרנים גבוהים הם הדרישה של כל יצרן מנופים. השלדה שלנו כוללת את שניהם. יש לנו גם אפשרות ליצור מרחב שלדה פנוי בסמוך לתא הנהג, ולספק את המשאית שלכם עם לוחות מנוף המותקנים במפעל.

חיזוקים נוספים

חלק מהיישומים הכבדים מפעילים לחץ רב על השלדה. לכן אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות בטנה פנימית, כדי לספק את כל החיזוקים הדרושים.

ממשק בניית מרכבים זמין עבור דגמי משאיות אלו

מוכנים למרכב חדש?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.