משאיות

ההיגוי הדינמי של וולוו

‏‎‏‎‎‏‎‏האם אתם מעוניינים ביציבות ובקרה מושלמת בכל מהירות נסיעה, יחד עם הפחתת העומס על השרירים? או שאולי מעניין אתכם לגלות דרכים למניעת החלקה והחלפת נתיב לא מכוונת? הכירו את מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו. המערכת מספקת את כל אלה, בנוסף לאפשרות לקבוע הגדרות אישיות משלכם. והיא אפילו מאפשרת שליטה מרחוק על גלגל ההגה.‏‎‎‏

איך היא פועלת?

מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו משלבת הגה כוח הידראולי רגיל עם מנוע חשמלי המחובר לתיבת ההיגוי. באמצעות עיבוד נתונים המתקבלים מחיישנים שונים, המערכת מחשבת את כיוון הנסיעה של המשאית ומבינה מה הנהג מתכוון לבצע. המנוע פועל 2,000 פעמים בשנייה כדי לתקן תנועות היגוי בלתי מכוונות ומספק מומנט היגוי נוסף בעת הצורך.

יציבות ללא מאמץ

במהירויות גבוהות, ההיגוי הדינמי של וולוו שומר על שהמשאית תישאר יציבה ולא תסטה מהנתיב. ובזמן שאתם מנווטים באיטיות ובזהירות, המערכת מעניקה לכם את כוח ההיגוי, לא משנה מה כובד המטען. היא אפילו מסירה מכם את הלחץ הכרוך בנסיעה לאחור כשהמשאית עמוסה במיוחד ומחזירה את גלגל ההגה למצב ניטרלי באופן אוטומטי. באפשרותכם לנסוע לאחור למרחק של יותר מ-100 מטרים מבלי לסטות מהמסלול.

ישר כמו חץ

זוכרים את תיקוני המסלול שאתם מבצעים בעקבות בלימה על פני שטח לא אחיד? אין צורך בהם יותר. סטיות בהיגוי בגלל בורות בכביש, מהמורות וסימונים? כמעט לא תרגישו בהן. מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו מאזנת אפילו את השפעתן של רוחות צד חזקות. שחרור האחיזה בגלגל ההגה – המשאית תשנה כיוון רק כשתרצו בכך.

בדרך שלכם


הגדרות בהתאמה אישית מספקות עבורכם שליטה. אתם מגדירים את רמת ההתנגדות של גלגל ההגה בהתאם לתנאי הנהיגה ולהעדפותיכם. ניתן לבחור הגדרה קבועה מראש, או להתאים אישית הגדרה חדשה לגמרי. התוצאה? חוויית נהיגה שעונה במדויק על כל הדרישות שלכם.

 

 

 

מניעת החלקה


ההיגוי הדינמי של וולוו עם הסיוע בשמירה על היציבות מצמצם את הסיכון
לתאונות החלקה. אם המערכת מזהה סיכון להחלקה, היא מספקת מיד סיוע קל לגלגל ההגה. פעולה זו עוזרת לכוון של המשאית לכיוון הנגדי ולייצב אותה – לפני שאתם קולטים שמשהו עומד לקרות.

הישארו בנתיב הנסיעה


מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו, בשילוב עם מערכת בקרת סטייה מנתיב מסייעות לכם לשמור על נתיב הנסיעה. אם המערכת מזהה שהמשאית מתקרבת לסימוני הנתיב בכביש, היא מסייעת לכם באופן פעיל לחזור למרכז הנתיב. הפעולה כמעט בלתי מורגשת, אך משפרת את הבטיחות באופן משמעותי.

שליטה מרחוק בהיגוי


ההיגוי הדינמי של וולוו עם ההיגוי החיצוני מאפשר לכם להפעיל את המשאית בשלט רחוק. זהו פתרון אידיאלי כשיש צורך לבצע תנועות קטנות החוזרות על עצמן עם המשאית, בשילוב עם עבודה מחוץ לתא הנהג. התפוקה שלכם משתפרת וכמובן שיום העבודה שלכם הופך להרבה יותר נוח.

ההיגוי הדינמי זמין בדגמי המשאיות הבאים

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.