משאיות

יותר שליטה, פחות מאמץ

ההיגוי הדינמי של וולוו

‏‎‏‎‎‏‎‏האם אתם מעוניינים יציבות ובקרה מושלמת בכל מהירות, יחד עם הפחתת העומס על השרירים? או שאולי מעניין אתכם לגלות דרכים למניעת החלקה והחלפת נתיב לא מכוונת? הכירו את מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו. המערכת מספקת את כל אלה, בנוסף לאפשרות לקבוע הגדרות אישיות משלכם. והיא אפילו מאפשרת שליטה מרחוק על גלגל ההגה.‏‎‎‏

איך היא פועלת?

מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו משלבת הגה כוח הידראולי רגיל עם מנוע חשמלי המחובר לתיבת ההיגוי. באמצעות עיבוד נתונים המתקבלים מחיישנים שונים, המערכת מחשבת את כיוון הנסיעה של המשאית ומבינה מה הנהג מתכוון לבצע. המנוע פועל 2,000 פעמים בשנייה כדי לתקן תנועות היגוי בלתי מכוונות ומספק מומנט היגוי נוסף בעת הצורך.

יציבות ללא מאמץ

במהירויות גבוהות, ההיגוי הדינמי של וולוו שומר על שהמשאית תישאר יציבה ולא תסטה מהנתיב. ובזמן שאתה מנווט באיטיות ובזהירות, המערכת מעניקה לך את כוח ההיגוי, לא משנה מה כובד המטען. היא אפילו מסירה את הלחץ הכרוך בנסיעה לאחור במשאית עמוסה במיוחד ומחזירה את גלגל ההגה למצב ניטרלי באופן אוטומטי. באפשרותכם לנסוע לאחור למרחק של יותר מ-100 מטרים מבלי לסטות מהמסלול.

ישר כמו חץ

זוכר את תיקוני המסלול שאתה מבצע בעקבות בלימה על פני שטח לא אחידים? אין יותר צורך בהם. סטיות בהיגוי בגלל בורות בכביש, מהמורות וסימונים? כמעט לא תרגיש בהן. מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו מאזנת אפילו את השפעתן של רוחות צד חזקות. שחרור האחיזה בגלגל ההגה – המשאית תשנה כיוון רק כשתרצו בכך.

בדרך שלכם

הגדרות בהתאמה אישית מספקות עבורכם שליטה. אתם מגדירים את רמת ההתנגדות של גלגל ההגה בהתאם לתנאי הנהיגה ולהעדפותיכם. ניתן לבחור הגדרה קבועה מראש, או להתאים אישית הגדרה חדשה לגמרי. התוצאה? חוויית נהיגה שעונה במדויק על כל הדרישות שלכם.

מניעת החלקה

ההיגוי הדינמי של וולוו עם הסיוע בשמירה על היציבות מצמצם את הסיכון לתאונות החלקה. אם המערכת מזהה החלקה, היא מספקת מיד סיוע קל לגלגל ההגה. פעולה זו עוזרת לכוון של המשאית לכיוון הנגדי ולייצב אותה – לפני שאתם קולטים שמשהו עומד לקרות.

הישארו בנתיב הנסיעה

מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו, בשילוב עם מערכת הסיוע לשמירה על הנתיב, מסייעות לכם לשמור על נתיב הנסיעה. אם המערכת מזהה שהמשאית מתקרבת לסימוני הנתיב בכביש, היא מסייעת לכם באופן פעיל לחזור למרכז הנתיב. הפעולה כמעט בלתי מורגשת, אך משפרת את הבטיחות באופן משמעותי.

העבר את השלט!

ההיגוי הדינמי של וולוו עם ההיגוי החיצוני מאפשר לך להפעיל את המשאית בשלט רחוק. זהו פתרון אידיאלי כשיש צורך לבצע תנועות קטנות החוזרות על עצמן עם המשאית, בשילוב עם עבודה מחוץ לתא הנהג. התפוקה שלכם משתפרת וכמובן שיום העבודה שלכם הופך להרבה יותר נוח.

זמין עבור משאיות אלה

גלו דרך חדשה

תנו לנו להראות לכם כיצד הנהיגה הופכת לקלה, בטוחה ונוחה יותר.