משאיות

Volvo FM. משאית לכל משימה.

Volvo FM היא משאית גמישה למשימות תובעניות ולנהגים פעילים, והיא מסוגלת להתמודד בקלות עם כל משימה. התאימו את המשאית לכל צורך, החל ממשימות הובלה אזוריות ועד למשימות ייחודיות לאזורים עירוניים שבהם נדרשות משאיות קשיחות. באפשרותכם לבחור במשאית חשמלית, משאית עם הנעת גז או עם מנוע דיזל.

  Volvo FM

  יישומים: משימות הובלה אזוריות, הובלת כימיקלים ודלקים, הובלת משלוחים, הובלות פסולת ומיחזור, הובלות בענף השירותים המוניציפליים והתשתיות
  הספק מרבי: 330–500 כ"ס

  עיינו במפרט הטכני

  Volvo FM Electric

  יישומים: משימות הובלה אזוריות ומשלוחים, הובלות פסולת ומיחזור, הובלת מכולות, הובלות בענף הבנייה, הובלות בענף השירותים המוניציפליים והתשתיות
  משקל כולל משולב: 44 טון
  הספק מרבי: עד 490 קילוואט
  טווח נסיעה: עד 300 ק"מ

  למידע על Volvo FM Electric

  Volvo FM מונעת באמצעות גז

  יישומים: משימות הובלה אזוריות, הובלת מכולות, הובלת כימיקלים ודלקים
  הספק מרבי: 420–500 כ"ס
  טווח נסיעה: עד 1000 ק"מ

  למידע על Volvo FM עם הנעת גז

תא נהג לימים עמוסים

תא הנהג מותאם לנהגים שנכנסים ויוצאים מתא הנהג ועובדים סביבו בתכיפות. Volvo FM מציעה נוחות ומרחב באותה רמה כמו אחיותיה הגדולות. שדה הראייה הישיר מלפנים והפתרונות התומכים מספקים רמת בטיחות גבוהה באזורים עירוניים. גלו את סביבת העבודה המעולה של המשאית בגלריית התמונות שלפניכם.

מערכת מצלמות ניטור

מערכת מצלמות ניטור מספקת שדה ראייה נקי, רחב ופתוח בכל תנאי הדרך. אפשרול לראיית לילה משפרת את הראות בחושך. בזכות המצלמה בפינת צד הנוסע, אפשר לראות את אזור שטח "מת" הקרוב למשאית בצד הנוסע עבור בטיחות משופרת בכביש.

למידע על מערכת מצלמות ניטור

מידע, בידור ושמע

ממשק נהג קל לשימוש, מערכת מולטימדיה ומערכת שמע הזמינה בשתי רמות הופכים את השימוש במשאית Volvo FM לחוויה נוחה הן בנהיגה והן בשעת מנוחה.

קרוב יותר לקרקע

עיצוב תא הנהג של Volvo FM נמוך עם תנוחת נהיגה קרובה לקרקע. מכאן קל יותר ליצור קשר עין עם משתמשי דרך אחרים ולשלוט באזורים הקרובים למשאית. ואם אתם נכנסים לתא הנהג ויוצאים ממנו בתדירות גבוהה במהלך היום, תהנה מאוד מהגובה הנוח. למשימות עירוניות בהנעה חשמלית, קיימת גם גרסה עם כניסה נמוכה ונוחה במיוחד.

למידע על Volvo FM Low Entry

Volvo FM בהתאמה אישית

מגוון רחב של תאי נהג נגישים. מבחר מנועים חשמליים, מנועי גז או דיזל. שלדה שניתן להכין לכל מבנה-על ולכל משימה שתבקש. ותכונות לחיסכון באנרגיה כמו בלמי דיסק ללא חיכוך. הכינו את Volvo FM לכל משימה.

נסיעה יציבה עם ההיגוי הדינמי של וולוו

ההיגוי הדינמי של וולוו מציע עזרה שהופכת את הנהיגה לקלה ולמדויקת יותר ומפחיתה את המאמץ הכרוך בנהיגה. התאימו את ההיגוי להעדפות שלכם באמצעות הגדרות בהתאמה אישית. ההיגוי הדינמי גם משתלב כתמיכה בהיגוי במערכות סיוע בנהיגה במצבים שונים. ואם מתפוצץ צמיג, המערכת תעזור לכם להמשיך לנסוע בצורה יציבה עד לעצירה.

למידע על ההיגוי הדינמי של וולוו

העברת הילוכים מושלמת עם I-Shift

I-Shift מציעה מגוון תיבות הילוכים שהופכות את הנהיגה לקלה וליעילה. אפשר להשתמש בה לכל דבר, החל מהובלות למרחקים ארוכים ולעבודות בנייה ועד למשלוחים בעיר. מגוון של חבילות מאפשר להתאים אותה לצרכים שלכם עם יישום של נהיגה בדוושה אחת ועוד. ואם זה לא מספיק, תיבת הילוכים I-Shift Dual Clutch מעבירה הילוכים ללא הפרעה לאספקת הכוח. ועם הילוכי זחילה, אפשר לשלב יכולת התנעה מצוינת עם יעילות אנרגטית במהירויות גבוהות.

למידע על מערכת I-Shift

מערכות סיוע בנהיגה למען בטיחותכם

אם יש סיכון מסוים להתנגשות מלפנים, מערכת התראת התנגשות עם בלימת חירום תתריע בפני הנהג ואף תפעיל את הבלמים במידת הצורך. מערכת סיוע במניעת התנגשות צד והתראת פתיחת דלת שומרות עליכם משני הצדדים. הן משתמשות בחיישני רדאר כדי להפחית את הסיכון להתנגשות בכלי רכב ובמשתמשי כביש אחרים, ומזהירות אתכם מפני פתיחת הדלתות – אם יש סכנת התנגשות.

למידע על מערכות סיןע בנהיגה

שלדה שמוכנה לכל אתגר

ניתן להתאים את Volvo FM לאיסוף מכולות בנמלים, להובלת כימיקלים, לתמרון באתרי בנייה או לבניית מבנה-על מיוחד וייעודי על משאית קשיחה. זהו דגם המשאית הרבגוני ביותר שלנו. למידע נוסף על אפשרויות השלדה עיינו בגלריית התמונות שלפניכם.

שלדה גמישה

השלדה מותאמת עבורכם כבר במפעל. מפתיע איך אפשר לבנות Volvo FM במשקל קל ברגע שאנחנו מבינים איך אתם מתכוונים להשתמש בה. הרמת סרן כפול, סרנים קדמיים של 10 טון, סרן גלגלי גרירה וסרני פושר מאפשרים להגדיל את קיבולת המטען בצורה מסיבית ומעניקים יכולת תמרון. ועם שלט לעבודה מרחוק, אפשר לשלוט במרכב ובמערכת ההינע מחוץ למושב הנהג.

עיינו באפשרויות השלדה שלנו

עזרה בבניית מרכבים

כשאתם מזמינים משאית של וולוו, אנחנו מכינים אותה לבניית המרכב במפעל שלנו. בונה המרכבים מקבל גישה לפורטל מקוון של הוראות לבניית מרכבים ‏(VBI) עם כל הפרטים הדרושים כדי להכין את המשאית שלכם לשימוש, בצורה יעילה ובאיכות הגבוהה ביותר האפשרית. המודול הייעודי מאפשר לבונה המרכבים להתחבר למערכת החשמל של המשאית לצורך התאמה אישית של היישומים השונים.

למידע על ממשק לבניית מרכבים

תא נהג לכל הצוות

פעולת מסוימות דורשות יותר מנהג ונהג משנה. תא הצוות של וולוו יכול להוביל עד תשעה אנשים. הכניסה והיציאה מהירות ובטוחות. כדי להקל את תהליך בניית המרכב, מיקמנו רכיבים עיקריים, כגון מכלי דלק, מצברים ומערכת הטיפול לאחר הפליטה, מתחת לתא הנהג.

אפשרויות תא נהג

תכננו את Volvo FM עם תא נהג שמתאים לצרכים שלכם. ניתן לבחור לשלב מערכת מצלמות ניטוא עבור חיסכון בצריכת אנרגיה או שילוב של מראות צד סטנדרטיות. עיינו באפשרויות תא הנהג שלפניכם.

  תא יום

  Volvo FM עם תא יום מציעה סביבת נהג בטוחה, נוחה וארגונומית. אורך תא הנהג אופטימלי כדי לאפשר אורך מקסימלי של מוביל המטען.

  תא יום נמוך

  Volvo FM עם תא יום נמוך מציעה לנהג סביבת בטוחה, נוחה וארגונומית. תא הנהג הזה הוא בחירה טובה כאשר מבנה-העל דורש מקום מעל תא הנהג, או שסביבת העבודה מגבילה את גובה הרכב.

  תא שינה

  Volvo FM עם תא שינה משלבת נוחות נסיעה מצוינת ולינת לילה נוחה לאדם אחד יחד עם גובה עמידה מוגבל.

  תא שינה נמוך

  Volvo FM עם תא שינה נמוך משלבת נוחות נסיעה מצוינת ולינת לילה נוחה לאדם אחד יחד עם גובה עמידה מוגבל. זו ההתאמה המושלמת כאשר מבנה-העל דורש מקום מעל תא הנהג, למשל להובלת מכוניות.

  תא נהג Globetrotter

  Volvo FM עם תא הנהג Globetrotter משלבת נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוין עבור שני אנשים לכל היותר. היא מציעה שפע מקומות אחסון וגובה עמידה מלא מהרצפה.

  תא צוות

  תא הצוות במשאית Volvo FM יכול להוביל עד תשעה עובדים. הוא מיועד לאפשר כניסה ויציאה בצורה בטוחה ומהירה.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.