משאיות

Volvo FE CNG 

עוצמתית ופרודוקטיבית, תוך שמירה על פליטת מזהמים נמוכה יותר. Volvo FE CNG עם מנוע מופעל באמצעות גז היא פתרון מושלם למשימות איסוף אשפה, אספקת משלוחים ומשימות נוספות שבהן רמות רעש מופחתות וצמצום טביעת הרגל הסביבתית הן תכונות תחרותיות.

תפעול קל ונוח

היא נראית כמו Volvo FE רגילה, אך Volvo FE CNG כוללת מנוע שמופעל באמצעות גז טבעי דחוס או ביו-גז דחוס בלבד. הוא משתמש בטכנולוגיית מצתים, בהספק של 320 כ"ס ומומנט מרבי של 1,356‎ ניוטון מטר. המשאית מצוידת בתיבת הילוכים אוטומטית. לכן, היא מסוגלת לספק פרודוקטיביות ומאפייני נהיגה כמו במשאית Volvo FE רגילה המופעלת באמצעות מנוע דיזל.

פליטת מזהמים נמוכה יותר

הבעירה של גז טבעי או ביו-גז היא חסרת ריח לחלוטין. בנוסף, היא פולטת רמות נמוכות מאוד של חלקיקים מזיקים. כאשר פועלים על ביו-גז פירושו הפחתה של 100% בפליטת CO₂ מהמכל לגלגל. פליטת החלקיקים בגזי הפליטה היא כל כך נמוכה עד שאין צורך בטיפול אחר בפליטה מלבד ממיר קטליטי תלת-כיווני.

פתרון מהימן

המנוע עושה שימוש בטכנולוגיית הצתה באמצעות מצתים ומחייב שימוש בממיר קטליטי תלת-כיווני אנכי או אופקי בלבד לצורך לבקרת פליטות. אין צורך במערכת SCR, ‏EGR או Adblue. ניתן לבחור בתצורת מכלי גז של ‎2×4 או ‎2×3 המותקנים משני צדי השלדה. טווח הנסיעה הוא עד 400 ק"מ עם מטען קל ועד 250 ק"מ בעת איסוף אשפה.

ערים רבות בעולם מחפשות חלופות למשאיות דיזל. במקרים רבים, דלק מתחדש מהווה דרישה לזכייה במרכז - בעיקר כשמדובר בניהול פסולת. בעזרת Volvo FE CNG, אנחנו יכולים להציע לחברות שפועלות בסביבה עירונית משאית שההשפעה שלה על הסביבה נמוכה בהרבה.

שלבו במשאית תא הנהג עם כניסה נמוכה

שלבו מנוע בעל פליטת מזהמים נמוכה עם תא נהג בעל כניסה נמוכה כדי לשפר את הבטיחות בעיר ולהפוך את עבודת הנהגים שלכם לקלה יותר.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.