משאיות

שלדה

משאית וולוו שלכם היא כלי מדויק והשלדה היא עמוד השדרה שלה. לא משנה אם אתם צריכים משאית להובלת מטענים במשקל כבד מאד בתנאים קשים, משאית רכינה קשיחה או ראש גורר קל משקל לשימוש בכביש, אנחנו יכולים לבנות אותם עבורכם מאותו בסיס שלדה עבור כל המשאיות עם מנוע דיזל. בחרו מתוך מגוון האפשרויות של מתלי אוויר ומתלי עלה, רכיבים מותאמים למשקל וקונסטרוקציות מוכנות לבניית גוף בדיוק בצורה המתאימה לדרישות שלכם.

שלדה עם רכיבים אמינים

אנו מתאימים את השלדה באמצעות רכיבים ומערכות שיבטיחו תפעול אמין למשך שנים רבות.

התאמה אישית של השלדה

משאית רכינה או מכלית? עגורן, מוביל רכבים או משאית כיבוי אש? קלת משקל או בעלת כושר נשיאה למטען כבד? אין זה משנה לאיזה מטרה אתם צריכים אותה, השלדה של Volvo מוכנה להתמודד עם כל צורך. המבחר הגדול של אפשרויות במפרט הטכני מקל על התאמת השלדה של המשאית לדרישות המדויקות שלכם.

מגוון רחב של אפשרויות

כל משאיות וולוו מתוכננות באופן שמאפשר לבונה המרכבים להרכיב את המרכב בקלות ובהצלחה. המגוון הרחב של אפשרויות לתצורות של סרנים, גבהי שלדה, בסיס גלגלים וחיזוקים נוספים פירושו שניתן לייצר את המשאית האולטימטיבית בהתאמה אישית למטרה שלכם בקלות.

בניית מרכב מהירה יותר

כשאתם מזמינים משאית של וולוו, אנו מעניקים לבוני המרכבים גישה מיידית לפורטל המקוון של ההוראות לבניית מרכבים של וולוו ‏(VBI). הם יכולים להתחיל לעבוד בזמן שאנו בונים את המשאית שלכם, וכתוצאה מכך המשלוח מהיר וחסכוני יותר, והמשאית מוכנה לעבודה מהר יותר.

נסיעה בתנאי דרך קשים

מאפיינים לנסיעה בתנאי שטח קשים

לא משנה מהם תנאי השטח או הכביש שלכם, המשאית של וולוו בנויה כדי לאפשר לכם להמשיך. הרמת סרן כפול, הסרן הקדמי המניע ומערכת I-Shift עם בלם שטח והילוך זחילה הם רק כמה דוגמאות מכל מגוון האפשרויות של משאיות כדי להקל על החיים בתנאי שטח קשים ותנאי כביש גרועים.

סרן קדמי מניע

הסרן הקדמי המניע עם בקרת אוטומטית של אחיזת כביש משלב אוטומטית את הסרן הקדמי בדיוק ברגע שאתם צריכים אותו - ומנתק אותו כשלא. בית הסרן החזק הוא הנקודה הנמוכה ביותר של הרכב ומבטיח מרווח גחון גדול מהקרקע כשהמשאית עמוסה במלואה.

מתלי אוויר לעבודות תשתית

מתלי האוויר האחוריים שלנו למשאיות שמיועדות לעבודות תשתית מעניקים לכם עד 300 מ"מ של מרווח גחון מהקרקע ופחות רעידות מאשר מתלה עלים. קורות הקפיצים, כריות האוויר והמייצבים מוגנים היטב על גבי הסרנים כדי להבטיח שהמשאית תמשיך לנסוע ללא תקלות.

סרנים שמותאמים למטען שלכם

סרנים קדמיים של 10 טון

מובילים מטען כבד? אין בעיה. לא משנה אם תבחרו במתלי אוויר או במתלי עלה, סרן קדמי בודד יכול לשאת עד 10 טון וסרנים קדמיים כפולים יכולים לשאת 20 טון. הדבר מקל עליכם את ההתמודדות עם מטען כבד או מטען שאינו מפוזר באופן אחיד.

בוגי (צמד סרנים) של 38 טון

ניתן להשיג קיבולת מטען ופרודוקטיביות מקסימלית עם פתרון יציב ועמיד עבור הסרנים האחוריים. הבוגי (צמד סרנים) שלנו למשימות תובעניות מאפשר העמסה מרבית של 38 טון.

עד חמישה סרנים היישר מהמפעל

כאשר אתם צריכים קיבולת מטען גבוהה, אתם יכולים לקבל עם משאית חמישה סרנים במשלוח ישירות מהמפעל. תקבלו את המשאית מהר יותר ותחסכו בעלויות ההתאמה האישית. המשאית מגיעה עם אישור מלא לסוג הרכב.

משאיות קלות משקל

מאפיינים של משאיות קלות משקל

לכל קילוגרם של מטען יש חשיבות. אז למה לנהוג עם משקל שלא מחזיר את ההשקעה? על ידי שילוב של מאפיינים במשקל קל כמו התקנות סרן קדמי ואחורי המותאמות למשקל והתאמת המשאית לכבישים חלקים, תקבלו את המכונה האולטימטיבית שתאפשר לכם להרוויח כסף: קיבולת מטען מרבית בלי לוותר על האמינות.

עד כמה המשאית יכולה להיות קלה?

על ידי שילוב הפתרונות הקלים שלנו, תוכלו לקבל ראש גורר Volvo FM 4×2 במשקל של 6.0 טון, או ראש גורר Volvo FH 4×2 במשקל 6.6 טון. זה אומר יותר מטען בתוך מגבלות משקל ויכול להגדיל את הרווח שלכם.

הרמת סרן ‏‫כפול

הינע כפול (טנדם) בעת הצורך

‏‎‎‏פחות דלק, אחיזת כביש טובה יותר ורדיוס סיבוב קטן יותר. הרמת הסרן הכפול (טנדם) מאפשרת לנתק ולהרים את סרן ההנעה האחורי – כך שתוכלו ליהנות משילוב של אחיזת כביש וקיבולת העמסה של הינע סרן כפול, עם ביצועי הכביש והיעילות של סרן הינע יחיד.‏‎‎‏ ברגע שמעמיסים שוב את המשאית, הסרן מונמך אוטומטית ומשתלב.

חסכו בדלק עם התנגדות נמוכה יותר

‏‫הרמת סרן ‏‫כפול‬ מאפשרת ניצול אנרגיה יעיל יותר כאשר מתנתקים ומגביהים את הסרן בזמן שלא צריך אותו. ניתן להפחית את צריכת הדלק בנסיעה חזרה כשהסרן מורם. בסופו של דבר, זה יכול לשפר את שורת הרווח.

פניות חדות ואחיזת כביש טובה יותר

כאשר מרימים את סרן ההנעה האחורי והמשאית מתנהגת כמו 2×4 או 2×6, וזה שמאפשר שיפור משמעותי ברדיוס הסיבוב ובכושר התמרון בהשוואה ל-4×6. זה גם מפחית את בלאי הצמיגים. זקוקים לאחיזת כביש טובה יותר? לחצו על הכפתור בלוח המכשירים אם מגבלות העומס על הסרן מאפשרות זאת, כדי להרים את הסרן ולהעביר את כל המשקל לסרן הינע אחד.

עבודה מרחוק

לעבוד מרחוק

השלט הרחוק לעבודה הוא כלי שימושי בעת עבודה מחוץ לתא הנהג. זה מאפשר לכם שליטה על תפקודי מערכת ההינע והמרכב. זוהי מערכת אלחוטית חזקה עם טווח של עד 25 מ' וחיי סוללה ארוכים. היחידה נטענת כאשר היא נמצאת בעמדת עגינה בתא הנהג.

צמצמו את הסיכונים

השלט הרחוק חוסך זמן בעת ​​טעינה ופריקה, ועוזר להימנע מטעויות העמסה כמו עומס יתר או חלוקת עומס לא אחידה. לשמירה על הבטיחות והאבטחה, אות הרדיו מוצפן באותו סטנדרט גבוה כמו המפתח של המשאית.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.