משאיות

מרכז מידע של וולוו משאיות

כאן תוכלו למצוא מידע מגוון אודות משאיות, תחבורה וטכנולוגיה ולקבל תובנות ותשובות מהמומחים שלנו בנושאים החשובים לכם ולעסק שלכם.

8 matches

1 of 1

 • משאיות חשמליות הפכו למציאות והכרח למשימות תחבורה רבות. האם אתם פועלים באזורים עירוניים וזקוקים להדרכה לקראת הצעד הבא שלכם לעבר פתרונות תחבורה חשמליים? הנה כמה שאלות שכדאי לשקול.

 • תעשיית התחבורה כולה מתמודדת עם דרישות קשיחות לשיפור השפעתה על האקלים. המטרה של וולוו משאיות היא שכל מגוון המוצרים שלה יהיה נקי מדלק מאובנים עד 2040, כדי להאיץ את המעבר לתחבורה בת קיימא. משאיות חשמליות ימלאו תפקיד מפתח להשגת מטרה זו. זה אולי נשמע כיעד לא ריאלי, אבל למעשה, המעבר לכלי רכב חשמליים אמור להתרחש הרבה יותר מהר מהצפוי. הנה כמה סיבות לכך.

 • טכנולוגיה וחדשנות

  2020-07-09 11 דקות

  כבישים חשמליים: פתרון נישתי לאזורים סגורים?

  המחשבה על יציאה לכביש הפתוח ללא צורך לתדלק את המשאית היא בהחלט מחשבה נחמדה. זה בדיוק מה שכבישים חשמליים מתיימרים לעשות. תומכי הכבישים המהירים אומרים שהטכנולוגיה יכולה להפוך את הטעינה למהירה יותר ולנסיעה ארוכה יותר, על ידי טעינת כלי רכב בזמן שהם משייטים בכביש המהיר. אבל האם כבישים חשמליים הם באמת כל מה שאומרים עליהם? או רק פתרון נישתי לאזורים סגורים?

 • טכנולוגיה וחדשנות

  2020-06-15 12 דקות

  תאי דלק מימן: תשובות לכל השאלות

  יש הרבה דיבורים בנושא מימן, ואם הוא עשוי להחליף דיזל בעתיד. אבל איך הטכנולוגיה עובדת? מהם היתרונות והחסרונות של מימן? איך זה בהשוואה למשאיות חשמליות? להלן התשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר בנושא תאי דלק מימן.

 • תעשיית התחבורה מתעוררת אט אט לפוטנציאל של ביו-גז טבעי נוזלי כחלופה מבטיחה לדיזל. ובצדק. הנה כמה מהסיבות שבזכותן Bio-LNG (גז טבעי נוזלי) עשוי להיות הדלק לתחבורה עתידית לטווח ארוך.

 • אם נראה כאילו פחות ופחות אנשים מדברים על ביו-דיזל, זו לא טעות. ישנן מגמות פוליטיות וטכנולוגיות ברורות המצביעות על כך שהפוטנציאל של ביו-דיזל כחלופה מרכזית לסולר עשוי להיות מוגבל. הנה כמה מהסיבות לכך שהערך של ביו-דיזל הולך ודועך, ומה עשוי לתפוס את מקומו.

 • טכנולוגיה וחדשנות

  2019-10-24 5 דקות

  מהו העתיד של המימן במשאיות?

  עם כל כך הרבה דיבורים על עליית כלי הרכב החשמליים, לזמן מה נראה היה שהמימן והפוטנציאל שלו בתעשיית התחבורה מפסידים בוויכוח סביב תחבורה נקייה יותר. אבל האם זה באמת המצב? בואו נסתכל על טכנולוגיית תאי דלק מימן והפוטנציאל שלה כדלק חלופי.

 • טכנולוגיה וחדשנות

  2019-10-16 5 דקות

  סוללות של משאיות חשמליות נקיות יותר ממה שחשבתם.

  בוויכוח סביב משאיות חשמליות, הסוללה עומדת בדרך כלל במרכז תשומת הלב בכל הנוגע לקיימות. עד כמה נקיות הסוללות במשאיות חשמליות?

8 matches

1 of 1