משאיות

Volvo FH16 Aero.
הובלה כבדה ויעילה.

Volvo FH16 Aero היא משאית להובלה כבדה, והיא בנויה ומצוידת לפרודוקטיביות מורחבת. העיצוב האווירודינמי, יחד עם מנוע D17 החזק, מאפשרים לשפר את הביצועים תוך חיסכון בדלק. חווית נהיגה נהדרת היא גם חלק מהחבילה.

Volvo FH16 Aero

יישומים: משימות הובלה כבדות
הספק מרבי: 600 כ"ס, 700 כ"ס או 780 כ"ס

עיינו במפרט הטכני

יעילות ונוחות לצרכים שלכם

הביטו מקרוב על העיצוב האווירודינמי של המשאית עם מערכת מצלמות ניטור: מפחיתה גרר כדי לחסוך בדלק תוך שיפור שדה הראייה הישיר. התנסו בנוחות של תא הנהג Globetrotter XXL. עיינו בגלריה שלפניכם כדי להכיר את Volvo FH16 Aero מקרוב.

מערכת מצלמות ניטור

מערכת מצלמות ניטור משפרת את האווירודינמיות כדי לחסוך בדלק. היא גם מעניק שדה ראייה רחב יותר בכל תנאי הדרך. ראיית לילה יעילה בחושך ומצב מעקב מאפשרים לראות את המתרחש סביב המשאית כשהיא חונה.

גלו את מערכת מצלמות ניטור

מידע, בידור ושמע

ממשק נהג קל לשימוש, מערכת מידע בידור ומערכת שמע הזמינה בשתי גרסאות הופכים את השימוש ב-Volvo FH16 Aero לחוויה נוחה בנהיגה ובמנוחה.

נוחות בתא נהג Globetrotter XXL

Volvo FH16 Aero מיועדת להפיק את המרב מהחיים על הכביש. עם תא נהג Globetrotter XXL תקבלו הכל. יותר מקום, יותר נוחות, מיטה גדולה יותר ונוחות כמו בבית. בנוסף לכל זאת, קיבולת המטען לא נפגמת.

למידע על החוויה בתא הנהג

Volvo FH16 Aero שלכם

אופי חזק בעיצוב אווירודינמי ובלמי דיסק ללא חיכוך כדי לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית ולהפחית את עלויות הדלק. בנו את Volvo FH16 Aero שלכם למשימות הובלה כבדה.

בקרת שיוט אדפטיבית

שמרו על מהירות נסיעה קבועה כדי לחסוך בדלק. שמירה על מהירות ממוצעת גבוהה תשפר גם היא את הפרודוקטיביות. בקרת שיוט אדפטיבית מתאימה את מהירות המשאית לרכב שלפניה, ופועלת באופן רציף משיוט במהירות מלאה ועד לעצירה מלאה – ובחזרה למהירות שיוט.

למידע על מערכות סיוע בנהיגה

חיזוי מסלולי נסיעה וחיסכון בדלק עם I-See

‏‎‎‏מערכת I-See מכירה את המסלולים שלך וממטבת את מהירות הנסיעה, החלפת ההילוכים, השיוט והעצירות בהתאם. המערכת מחשבת בזמן אמת את הטופוגרפיה הצפויה בדרך, עקומות, כיכרות ואת מצב התנועה כדי לחסוך בדלק.

למידע על מערכת I-See

בנויה לביצועים וליעילות

D17 הוא המנוע החזק ביותר שהורכב אי פעם במשאית Volvo. אבל יעילות צריכת הדלק והמומנט הגבוה הם שהופכים את Volvo FH16 Aero למושלמת עבור הובלות כבדות תובעניות במהירות ממוצעת גבוהה.

עד 780 כ"ס

מנוע D17 הוא מנוע שישה צילינדרים בנפח 17 ליטר, בעל משקל נמוך ויעילות גבוהה. ניתן לבחור במנוע עם הספק מרבי של 600 כ"ס, 700 כ"ס או 780 כ"ס. כדי להפחית את טביעת הרגל הפחמנית, כל הגרסאות פועלות על דיזל או על HVO. גרסת 700 כ"ס פועלת גם על ביו-דיזל.

עיינו במפרט הטכני של Volvo FH16 Aero

יעילות משופרת ומומנט גבוה יותר

המנועים במשאיות Volvo FH16 Aero מספקים יותר כוח, עד ‎3,800 Nm של מומנט ויותר כוח בלימה של המנוע במהירויות מנוע נמוכות. כך אפשר להתאים מערכת הינע חלקה, חזקה ויעילה עם פוטנציאל להפחתת עלויות הדלק.

למידע נוסף על המנועים של וולוו

יותר הספק לחיסכון נוסף בדלק

מנוע D17 החזק נועד לחסוך בדלק בעת הובלת משאות כבדים. איך? הכוח והמומנט האדירים מאפשרים למנוע לעבוד עם פחות עומס בסל"ד נמוך יותר, מה שמוביל לחיסכון בדלק.

שליטה מלאה בכוח ובתמרונים

השתמשו בכוח שלכם ביעילות. מערכת I-Shift מעניקה לכם שליטה מלאה בעוצמה של מנוע D17. ועם ההיגוי הדינמי של וולוו, הצעד הבא יהיה קל ומדויק כאחד. למידע נוסף על מאפיינים אלו, עיינו בגלריית התמונות שלפניכם.

העברת הילוכים מושלמת עם I-Shift

עם מערכת I-Shift, כל העברת הילוך מתבצעת בצורה חלקה ומתוזמנת עד לרמת אלפית שנייה. היא הופכת את הנהיגה לנוחה וליעילה. מגוון חבילות תוכנה מאפשרות להתאים את מערכת I-Shift לצורכי ההובלה הכבדה שלכם.

למידע על מערכת I-Shift

ההיגוי הדינמי של וולוו

צריכים לתמרן עומסים כבדים במהירות נמוכה, באופן מדויק ומבוקר? ההיגוי הדינמי של וולוו משמש כיד מייצבת ומקל את הנהיגה. הוא גם משולב לתמיכה במערכות סיוע בנהיגה.

למידע על ההיגוי הדינמי של וולוו

אפשרויות תא הנהג

אנחנו מציעים את Volvo FH16 Aero עם מגוון תאי נהג כדי להתאים לצרכים שלך. התבונן מקרוב באפשרויות למטה.

  תא נהג Globetrotter XXL

  משאית Volvo FH16 Aero עם תא הנהג Globetrotter XXL משלבת נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוין עבור שני אנשים. אפשר ליהנות מנוחות שינה מעולה במיטה התחתונה המוארכת והרחבה יותר.

  תא נהג Globetrotter XL

  משאית Volvo FH16 Aero עם תא הנהג Globetrotter XL משלבת נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוינים לשני אנשים, עם שפע של מקומות אחסון.

  תא נהג Globetrotter

  משאית Volvo FH16 Aero עם תא הנהג Globetrotter משלבת נוחות נהיגה ומרחב מחייה מצוינים לעד שני אנשים וגם גובה עמידה בתא המנוע.

  תא שינה

  משאית Volvo FH16 Aero עם תא שינה מציעה נוחות נסיעה מצוינת ולינת לילה נוחה עד שני אנשים יחד עם גובה עמידה מוגבל.

  תא שינה נמוך

  משאית Volvo FH16 Aero עם תא שינה נמוך מציעה תא נהג בגובה חיצוני נמוך יותר בשילוב עם נוחות נסיעה מצוינת, לינת לילה נוחה לאדם אחד וגובה עמידה מוגבל.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.