משאיות

Volvo FH עם מנוע גז

Volvo FH עם מנוע גז היא משאית חזקה להובלה למרחקים ארוכים שיכולה להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלכם באופן משמעותי. עם הנעה המבוססת על ביו-גז טבעי נוזלי ו-HVO, היא יכולה לעבור מרחקים ארוכים עם מטען כבד, עם ניטרליות פחמנית בחישוב מהמכל לגלגל.

ביצועים גבוהים עם פליטת CO2 מופחתת

מנועי Volvo FH המונעים באמצעות ‏‫גז מציעים את אותן רמות הספק ומומנט כמו מנועי הדיזל שלנו. והם עושים זאת עם פליטת מזהמים נמוכה יותר ועם פוטנציאל להשיג ניטרליות פחמנית כאשר משתמשים ב‏‫גז טבעי נוזלי‬ וב-HVO מתחדשים. באפשרותכם במנוע בעל הספק של 420 כ"ס, 460 כ"ס או 500 כ"ס, עם מומנט מרבי של 2,500 ניוטון מטר.

יותר הספק ומומנט

המנוע של Volvo FH עם מנוע גז מבוסס על טכנולוגיית מנוע הדיזל ומציע מומנט, תפוקה ויעילות גבוהים יותר באופן ניכר מחלופות אחרות למנועי גז. לכן הוא מתאים מאוד למשימות הובלה למרחקים ארוכים עם משקל כולל משולב עד 60 טון.

טביעת רגל פחמנית מופחתת

המנוע משתמש בביו-גז טבעי נוזלי או בגז טבעי נוזלי, אך גם בכמות קטנה של דלק HVO מתחדש או דיזל. הוא משתמש גם ב-AdBlue לטיפול לאחר הפליטה. מערכת הנעה זו מציעה פוטנציאל להפחית את טביעת הרגל הפחמנית עד 100%, בחישוב מהמכל לגלגל, בעת שימוש בביו-גז טבעי נוזלי וב-HVO.

קיבולת ‏‫גז טבעי נוזלי‬ המתאימה לצרכים שלכם

Volvo FH עם מנוע גז מגיעה עם מבחר של שלושה גדלים שונים של מכלים כדי להתאים לשימוש הספציפי שלכם. המשאית יכולה לנסוע עד 1000 ק"מ, ולכן היא מתאימה מאד להובלה ארוכת טווח ברשת הולכת וגדלה של תחנות תדלוק.

עוצמה עם פליטת מזהמים מופחתת

Volvo FH עם מנוע גז מתפקדת כמו משאית מונעת בדיזל, אבל יכולה לאפשר לכם להפחית את פליטת CO2 עד 100%. זה מחושב מהמכל לגלגל בעת שימוש בביו-גז טבעי נוזלי וב-HVO, ובהשוואה למשאית המשתמשת בדיזל בתקן זיהום אירופאי.

משקל כולל משולב (GCW)
עד 60 טון

טווח נסיעה
עד 1,000 ק"מ

הספק מרבי
עד 500 כ"ס

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

יש לכם שאלה?

נציג המכירות שלנו זמין לספק עבורכם את המידע שאתם צריכים ולהשיב לכל שאלה.