וולוו משאיות

ישראל

×

פשוט סע

מערכת I-Shift מבית Volvo Trucks

‏‎‎‏מערכת I-Shift של וולוו משאיות כוללת מגוון תיבות הילוכים אוטומטיות שנועדו להפוך את הנסיעה לקלה, בטוחה ונוחה יותר. כל החלפת הילוך מתוזמנת באופן מושלם – ואוטומטי. מגוון חבילות תוכנה מאפשרות לכם להתאים את מערכת I-Shift לצרכים שלכם. ובהתאם לדגם המשאית, ישנן גרסאות של I-Shift שמקנות אפשרויות חדשות, כגון I-Shift עם הילוכי זחילה ו-I-Shift עם מצמד כפול.

כיצד מערכת I-Shift פועלת?

מערכת I-Shift מבוססת על תיבת הילוכים ידנית 'קלאסית' ובלתי מסונכרנת – לכן מדובר בתכנון קומפקטי ויעיל במיוחד. הקסם מתרחש במערכת הבקרה האלקטרונית שמנהלת את המצמד ואת העברות ההילוכים. על-ידי ביצוע הערכה רציפה של מידע על המהירות, המשקל, סוג הכביש ודרישת המומנט, כל החלפה מתבצעת ברמת דיוק גבוהה במיוחד. המערכת גם מתקשרת עם המנוע ומאפשרת ביצוע התאמה של הסל"ד והבלמים כדי שתוכלו ליהנות מהביצועים הטובים ביותר.

מערכת I-Shift זמינה עבור Volvo FHVolvo FH16, Volvo FM, Volvo FMX וכן Volvo FE.

מערכת I-Shift עם הילוכי זחילה – להתחיל לנסוע מכל מקום

האם אתם גוררים עומסים כבדים? האם התחלת נסיעה ממצב עצירה מהווה בעיה בשטח הררי או על כביש במצב גרוע? ציידו את המשאית שלכם במערכת I-Shift עם הילוכי זחילה ולא תצטרכו לדאוג יותר. יכולת הזינוק משתפרת ורמת הלחץ על המצמד מופחתת בשיעור של עד 75%. בחרו בין הילוך זחילה אחד או שני הילוכים, ובנוסף אפשרות להילוכים נוספים בנסיעה לאחור. יחסי ההילוכים מאפשרים לכם לנסוע במהירות של 0.5–2 קמ"ש, עם שליטה מוחלטת על מומנט המנוע.

 

זחול לאט, רוץ ללא מאמץ

עם מערכת I-Shift הכוללת הילוכי זחילה, אינכם צריכים להתפשר על החיסכון בדלק או על יכולת הזינוק ממצב עצירה. תוכלו ליהנות משני העולמות. עליכם פשוט לבחור יחס העברה מהיר יותר בסרן אחורי, שיאפשר לכם לשמור על מהירות שיוט בסל"ד נמוך הרבה יותר במהלך נסיעה בכבישים ברמה סבירה. זה נוח יותר, ועוזר לכם לשפר את היעילות של צריכת הדלק.

מערכת I-Shift עם הילוכי זחילה זמינה עבור ‎‎‏Volvo FH‏‎‎‏, ‏‎‎‏Volvo FH16‏‎‎‏,  ‎‎‏Volvo FM‏‎‎‏ וכן ‏‎‎‏Volvo FMX‏‎‎‏.

I-Shift Dual Clutch – דרך חדשה לנהוג

האם המשימות שלכם מחייבות ביצועים גבוהים והחלפות הילוכים תכופות? אם זהו המצב, בחרו במערכת I-Shift Dual Clutch – המציעה תאוצה חלקה עם החלפת הילוכים רציפה. המערכת מאפשרת לכם להחליף הילוכים תוך שבריר שנייה.

המערכת מספקת זרימת כוח יציבה שיכולה לשנות באופן יסודי את האופן שבו אתם נוהגים – ולשפר באופן ניכר את התפוקה שלכם. המומנט קבוע, כך שתוכל להחליף הילוכים בבטחה במהלך סיבובים. אספקת הכוח החלקה מבטיחה גם את יציבות המטען. הכוח מועבר באופן רציף לגלגלים כדי למזער אפשרות להיתקעות או לאובדן אחיזה בתנאי כביש חלקים. ניתן להמשיך לנהוג באופן יציב ובטוח גם תוך כדי בלימת מנוע בירידה שמתבצעת על-ידי הורדת הילוך.

 

זרימת כוח רציפה

מערכת I-Shift Dual Clutch מאפשרת בחירה מראש של ההילוך הבא תוך כדי הנסיעה בהילוך הנוכחי. מצמד אחד נמצא במצב סרק בעוד שהמצמד השני משלב הילוך. הודות לשני גלי ההינע ולסידור המבריק של גלגלי השיניים והאלמנטים לבחירה, ניתן לבחור שני הילוכים בו-זמנית. התוצאה? החלפת הילוכים חלקה בשבריר שנייה – מבלי להפריע לאספקת הכוח.


מערכת I-Shift Dual Clutch זמינה עבור Volvo FH, ‏Volvo FM וכן Volvo FMX.

זמין עבור משאיות אלה

מוכנים להעברת הילוך?

דברו איתנו על החלפות הילוכים אוטומטיות.