משאיות

תכנון שגרת טיפולים של וולוו

תקלות ותיקונים דחופים פוגעים בזמן פעולה תקינה ובהכנסה. טיפולים יזומים ותחזוקה מונעת חוסכים לכם את כל זה. לכן, משתלם לתכנן מראש. החדשות הטובות הן שאנו עושים את זה בשבילכם. תכנון שגרת טיפולים נוצר במיוחד עבור המשאית והעסק שלכם. הביקורים שלכם במוסך נקבעים מראש, ההשבתות מצומצמות למינימום ההכרחי, כך שתשיגו זמן פעולה תקינה מיטבי. בנוסף, זה לגמרי בחינם.

מותאם במיוחד למשאית שלכם

תנאי תפעול קשים מביאים לשחיקה גבוהה יותר. קילומטרז' נמוך פירושו פחות תחזוקה. לכן, מה שמתאים למשאית אחת אינו מתאים בהכרח למשאית שלכם. אנו נבחן את הצרכים שלכם, אופן השימוש וההתנהלות העסקית, ונגדיר לוח זמנים אישי לטיפולים כדי לוודא שהמשאית שלכם מקבלת בדיוק את השירות הדרוש – לא פחות ולא יותר.

תכנון שגרת טיפולים – איך זה עובד

שלב 1: הזנת נתונים

תכנון שגרת הטיפולים מתחיל בהזנה לתוך המערכת את מפרט המשאית המדויק, אופן השימוש במשאית, קילומטרז' שנתי משוער ופרטים לגבי הפעילות העסקית.

שלב 2: זיהוי התכנית הדרושה

לאחר שנבדוק כיצד מרווחי זמן שונים בין טיפולים עשויים להשפיע על הזמינות של המשאית שלכם, נקבע מהי רמת התחזוקה המושלמת.

שלב 3: התכנון

אנו משתמשים בנתונים שלכם כדי ליצור תוכנית אישית של שגרת טיפולים, המגדירה מתי המשאית שלכם זקוקה לשירות ואיזה חלק בדיוק דורש טיפול, כדי שתמיד תדעו למה לצפות.

שלב 4: מתן השירות

בהתאם לנסועת הרכב או לתאריך שנקבע, בטרם הגעת מועד הטיפול, הודעת SMS תשלח ללקוח ובה פירוט על הצורך בטיפול. ההודעה תשלח מראש על מנת לאפשר תכנון הכנסת הרכב לטיפול בהתאם לסידור העבודה.
שירות זה זמין ללקוחות IMS בלבד.

שלב 5: ביצוע שיפורים

בכל פעם שהמשאית שלך נמצאת במוסך, אנו בודקים מה דרוש לה ומשפרים את תוכנית השירות כדי שתמיד תפיק את המרב מביצועי המשאית או הצי שלך.

בנו איתנו את שגרת הטיפולים שלכם

הנציג שלנו יבנה עבורכם את שגרת הטיפולים מראש וללא תשלום - וישיב על כל שאלה שיש לכם בנושא השירות.