וולוו משאיות

ישראל

×
שירות מקורי של וולוו עם החלפים המקוריים של וולוו

שירות מקורי של וולוו

טכנאים מיומנים. חלפים מעולים. כלים מקצועיים. שירות וולוו מקורי שומר את המשאית שלכם במצב הטוב ביותר ותמיד מוכנה לנסיעה.

שירות מעולה

לשירות שאנו מעניקים למשאית וולוו שלכם אין מתחרים. כשאתם נמצאים בידיים שלנו, תוכלו להיות בטוחים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר. בלי קיצורי דרך. בלי הפתעות. הטכנאים שלנו הם מומחים מוסמכים. הם מצוידים בערכה מלאה של כלים מקצועיים ובכל מערכות האבחון ומסדי הנתונים הדרושים. בנוסף, הם משתמשים אך ורק בחלפי וולוו מקוריים. וכאשר ההתקנה מבוצעת על ידי מוסך וולוו מורשה, ניתנת לחלפים אחריות מלאה לשנתיים על חלקים מורכבים. עם וולוו, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהמשאית והעסק שלכם מקבלים את השירות המגיע להם.

המומחים למשאיות וולוו משתמשים רק בחלפים מקוריים של וולוו
תכנון של תחזוקה מונעת הוא הדרך הטובה ביותר להגדיל את זמינות המשאית

תחזוקה מונעת

תחזוקה מונעת היא הדרך הטובה ביותר למנוע השבתות לא מתוכננות. כאשר אנחנו מעניקים שירות, אנו מחליפים מסננים וחומרי סיכה ומבצעים קשת שלמה של התאמות ובדיקות לתיקון בעיות קלות, לפני שיהפכו לבעיות חמורות ויקרות הרבה יותר.

למידע אודות הסכמי השירות שלנו

אנחנו מייעצים לך במטרה לפתח תוכנית שגרת טיפולים שמתאימה לצרכים שלך

התכנית האישית שלכם

אנחנו לא רק מאמינים בתחזוקה מונעת - אנחנו מאמינים שיש להתאים אותה במיוחד למשאית או לפעילות העסקית שלכם. הירשמו לתכנית שגרת הטיפולים ללא תשלום. כל מה שנדרש הוא ייעוץ קצר כדי לקבוע מהי רמת התחזוקה המושלמת עבורכם, וליצור לוח זמנים לטיפולים העונה במדויק על הדרישות שלכם. כך תוכלו לדעת מראש מתי המשאית שלכם אמורה להיות במוסך, ומה יהיו העלויות.

הצעה מקורית

קבע פגישה עם נציג 'וולוו משאיות' כדי ללמוד עוד על שירות וולוו המקורי, וכיצד הוא יכול לעזור לעסק שלך.