משאיות

למידע נוסף אודות האופן בו אנו תומכים במגזר זה, עיינו בעלון האינטראקטיבי של המגזר

החוליה החזקה ביותר בשרשראות האספקה העירוניות.

הובלות אזוריות

כשאתה מקשר בין מרכזי לוגיסטיקה אזוריים, הרבה תלוי בך. זמני אספקה, המוניטין, החוזים והמשימות העתידיות שלך ושל לקוחותיך. אנו מספקים את הכלים שיכולים לעזור לכם למלא דרישות מיוחדות ולקיים את הבטחותיכם. עליכם להיות יעילים, מדויקים וצפויים מבחינת זמני המשלוח והעלויות.

התכונות של Volvo Trucks עבור הפעילות העסקית שלכם

גלו את הפתרונות שפותחו כדי להפוך את חייכם לקלים יותר ולשפר את פעילותכם העסקית.

The visibility
Excellent visibility with generous window areas and well-designed mirrors. You can add up to eight cameras – one of them being the passenger corner camera, positioned in the passenger side rear view mirror.


Volvo Dynamic Steering the way you like it
Are you looking for perfect stability and control at all speeds, combined with less strain on your shoulders? Take a closer look at Volvo Dynamic Steering.

On top of your data
Volvo Connect is the web interface for your digital services, your digital home for a more profitable transport operation. It lets you take truck uptime, efficiency and productivity to new heights.

I-Shift Dual Clutch
The I-Shift Dual Clutch offers really smooth, dynamic acceleration. It changes gear in a fraction of a second. 

Optimise with I-See
I-See uses data about the topography to optimise speed and gear changes on your routes for fuel efficiency. 

משאיות המופעלות באמצעות גז
המשאיות שלנו שמופעלות באמצעות גז משתמשות בגז טבעי נוזלי שמפחית באופן מיידי את פליטות הפחמן הדו-חמצני, תוך שמירה על רמת הביצועים והפרודוקטיביות. בנוסף, הן מאפשרות לך להפחית בצורה משמעותית את עלויות הדלק.

תאי נהג נוחים
כל תאי הנהג שלנו מתאפיינים בנוחות גבוהה במיוחד, ברעש נמוך ובחלל מרווח. למענך ולמען הצרכים שלך.

חוזה הזהב של וולוו
הדרך הטובה ביותר להגן על זמני הפעילות שלכם היא חוזה זהב של וולוו, שכולל את כל אמצעי התחזוקה המונעת ותיקון המשאיות תמורת תשלום חודשי קבוע. בנוסף, המשאית שלך מתקשרת מרחוק עם המוסך כדי שהביקורים יהיו יעילים ככל האפשר. המשאית שלך נשמרת במצב הטוב ביותר שאפשר להגיע אליו, ויש לך שליטה מלאה על העלויות. אם הקילומטראז' שלך משתנה, כדאי לבחור בחוזה הזהב הגמיש, חוזה שמספק כיסוי זהה, אבל בעלות שמותאמת לקצב של העסק.

המשאית שלכם ממתינה

פנו לסוכן האזורי שלכם כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור ההובלות האזוריות של העסק שלכם.