משאיות

Volvo FM – משרד הנייד שלכם

‏‎‎‏לוח זמנים עמוס מחייב את הכלים הנכונים כדי שחיי היומיום שלכם יהפכו לנוחים יותר. Volvo FM היא מקום העבודה של הנהג הפעיל – היא משלבת נוחות מעולה עם זריזות ונוכחות יוצאת מן הכלל. הזמינו את המשאית שלכם – כשהיא מותאמת לשגרת העבודה שלכם.‏‎‎‏

בנויה עבורכם

ה-Volvo FM שלכם נבנתה במיוחד עבור הצרכים שלכם

עוצמה המותאמת למשימה שלכם

פרטים אודות מערכות ההינע של Volvo FM

השלב הבא בהתפתחות

פרופיל חדש ומודרני – בעיצוב מושלם מתמיד

מבט מהיר על Volvo FM

הספקי המנוע: 330-‏500 כ"ס
תאי נהג בשש מידות
דיזל, ביו-דיזל, HVO, גז טבעי נוזלי וחשמל
ראש גורר או משאית אחודה
מפרט מפורט

מותאמת לתפוקה שלכם

שלדה שמותאמת למשימותיכם

מגוון רחב של שירותים

מטבו עוד יותר את פעילויותיכם

אפשרויות תא הנהג של Volvo FM

Volvo FM – מאפיינים עיקריים

מה אנשים אומרים על Volvo FM?

עברנו עכשיו לעבוד באופן מלא עם וולוו, מכיוון שאנו חשים שערכי הליבה שלה קשורים בקשר הדוק לערכים שלנו.

שירותים התומכים בפעילות העסקית שלכם

אביזרים עבור המשאית

המשאית שמתאימה עבורכם

שאלות נפוצות בנושא Volvo FM

ניתן להתאימה למגוון רחב של משימות הובלה. מלבד מגוון תאי הנהג ומנועים, ניתן להתאים את השלדה באופן מיטבי עבור משימות הובלה שונות, החל ממשלוחים בעיר ועד למכולות והובלות עבור ענף הבנייה. תא הנהג החדש של Volvo FM מציע נוחות ברמה הגבוהה ביותר בעת נסיעה למרחקים ארוכים וכן הכניסה אליו קלה ונוחה.

אם תרצה, תוכל לקבל את משאית Volvo FM שלך עם מתלה דו-סרני. היא מציעה שילוב נהדר של קיבולת מטען, כוח משיכה וחיסכון בצריכת דלק – במיוחד עם הרמת הסרן הכפול. היא תוביל אותך למרחקים ארוכים בתנאים קשים. עם זאת, אם אתה באמת זקוק לסרן הינע קדמי, אנו ממליצים לשקול את דגם המשאית Volvo FMX.

זה תלוי בגרסה שתבחר. תאי הנהג למשימות יומיות מספקים עבורך את המרחב שנחוץ לך כדי לנהוג ולנהל את משימותיך, תוך התאמה מיטבית של אורך נשיאת המטען. תאי הנהג אם אפשרות לשינה וכן תא הנהג מדגם Globetrotter מציעים שפע של מרחב ונוחות נהדרת עבור שהייה ארוכה למשך הלילה.

משאית Volvo FM מציעה כניסה נוחה – פתרון נהדר אם אתה צריך לצאת מהמשאית ולהיכנס אליה לעיתים תכופות יותר. אתה גם יושב קרוב לקרקע ונהנה מראות מעולה של האזור הקרוב למשאית. בתא הנהג של Volvo FH אתה יושב גבוה יותר ונהנה מחלל מרווח יותר ומרצפה שטוחה. הבחירה היא שלך ותלויה אך ורק בהעדפותיך.

ודאי שתוכל! כל המנועים שלנו מסדרה D11 ו-D13 יכולים לפעול באמצעות HVO וחלקם אפילו באמצעות ביו-דיזל. מעבר לכך, אנו מציעים שני מנועים שיכולים לפעול באמצעות גז טבעי או ביו-גז נוזלי, שיפחיתו את טביעת הרגל הסביבתית שלך באופן ניכר.

למדו עוד אודות משאית Volvo FM

יש לכם שאלות? מעוניינים לשוחח עם מישהו על המשאית העתידית שלכם? או אתם כבר בטוחים שאתם מוכנים ‏‎‏‎‏‎‏להשתדרג עם משאית Volvo FM חדשה?