וולוו משאיות

ישראל

×

Volvo FH – חוויית נסיעה מושלמת למרחקים ארוכים

‏‎‎‏כשאתם על הכביש, אתם רוצים משאית שמבטיחה את בטיחותכם ונוחותכם במהלך נסיעות ארוכות. Volvo FH היא משאית אייקונית למרחקים ארוכים שמאפשרת עבורכם זמני פעילות וחיסכון בדלק מיטביים ומציעה סביבת נהג יוצאת דופן. Volvo FH החדשה היא, במילים פשוטות, טובה יותר מכל הבחינות.

תשואה מרבית

השיגו תפוקה מרבית מהדלק שלכם

כוח שמותאם למשימה שלכם

כל המידע על המנועים של Volvo FH

השלב הבא בהתפתחות

המרכיב הקבוע של הובלות למרחקים ארוכים משתנה

Volvo FH

עיינו במפרט הטכני

מותאמת לתפוקה שלכם

שלדה שמותאמת למשימותיכם

מגוון רחב של שירותים

גלו כיצד תוכלו להפיק יותר מהתפעול שלכם

אפשרויות תא הנהג של Volvo FH

Volvo FH – מאפיינים עיקריים

מה אנשים אומרים על משאית Volvo FH?

קנינו את משאיות וולוו הראשונות שלנו בתחילת שנות השמונים – שתי משאיות וולוו שבהן נהגתי בעצמי. בחרנו בוולוו בגלל האיכות הגבוהה ואנחנו מרוצים מאוד מביצועי המשאיות. מותג וולוו הוא עכשיו חלק מהמסורת שלנו.

שירותים התומכים בפעילות העסקית שלכם

אביזרים עבור המשאית

המשאית שמתאימה עבורכם

שאלות נפוצות בנושא Volvo FH

רוב הלקוחות שלנו שעוסקים בהובלות למרחקים ארוכים בוחרים ב-Volvo FH, אך היא גם פופולרית בענפי הובלת העץ והבנייה. ה-Volvo FH היא בחירה מצוינת עבור משימות תובעניות שבהן יש צורך במערכת הינע רבת עוצמה ובתא הנהג מרווח ונוח.

אם תרצו, תוכלו לקבל את Volvo FH עם סרן הינע עמיד. הוא מציע שילוב נהדר של יכולת העמסה, אחיזה וצריכת דלק יעילה – במיוחד בעת הרמת הסרן הכפול. הוא ישרת אתכם בתנאים קשים. עם זאת, אם אתם באמת זקוקים להנעה של סרן קדמי, אנו ממליצים לבדוק את ה-Volvo FMX.

תלוי בגובה שלך. תא הנהג שלנו מדגם Globetrotter מציע גובה עמידה מרבי של 205 ס"מ, אך אם אתם מעדיפים חלל מרווח, עליכם לבחור בתא נהג מדגם Globetrotter XL או מדגם Globetrotter XXL. שנייהם מציעים גובה עמידה של 220 ס"מ. דגם Globetrotter XXL מציע מיטה רחבה יותר והוא תא הנהג המרווח ביותר שלנו.

אפשרות נוחה. תוכלו ליהנות משפע של מרחב, ממיטה נוחה ומאקלים נעים, ללא קשר לדרגת הטמפרטורה בחוץ. גם אם אתם משתמשים בציוד שצורך חשמל רב, אין צורך לחשוש ממצב המצבר בבוקר שאחרי, מכיוון שניתן לקבל את המשאית Volvo FH עם שני מצברים ומעגלים נפרדים עבור הפעלת הציוד בתא הנהג ועבור התנעת המנוע.

ודאי שתוכל! כל המנועים שלנו מסדרה D13 יכולים לפעול באמצעות HVO וחלקם אף באמצעות ביו-דיזל. מעבר לכך, אנו מציעים שני מנועים שיכולים לפעול באמצעות גז טבעי או ביו-גז טבעי נוזלי, שיפחיתו את טביעת הרגל הסביבתית שלכם באופן ניכר.

למדו עוד אודות משאית וולוו FH

יש לכם שאלות? מעוניינים לשוחח עם מישהו על המשאית העתידית שלכם? או האם אתם כבר בטוחים שאתם מוכנים ‏לבצע שדרוג ל-Volvo FH החדשה?