משאיות

Volvo FH Electric הובלה נוחה מעיר לעיר

כשנתיבי התחבורה שלכם מתארכים קצת יותר, אולי מעיר לעיר, זו הבחירה הנכונה. Volvo FH Electric מספקת נוחות נסיעה מצוינת וראייה כוללת נוחה של התנועה שלפניכם. זוהי אותה משאית אגדית ובעלת יכולות שאהובה על נהגים ברחבי העולם, עם טביעת רגל פחמנית העונה על היעדים השאפתניים שלכם. כדי לאפשר מעבר פשוט וקל להובלה חשמלית, את המשאית ניתן לקבל כשהיא כוללת חבילות שירות ותמיכה לטעינה, תכנון מסלול וטווח, ניטור סוללה ועוד.

משקל משולב כולל (GCW) עד 44 טון

הספק מרבי עד 490 קילוואט

טווח נסיעה עד 300 ק"מ

להישאר פרודוקטיביים ובשליטה

תוכלו להוסיף את המשאית החשמלית של וולוו בקלות לשגרת התפעול שלכם. חוזה שירות הזהב של וולוו יכלול ניטור סוללות, זמן פעולה מאובטח ומשלוחים עם תכנון שירות חזוי. הוספנו גם שירותים כדי לייעל את השימוש במשאיות, למשל תכנון מסלול וטווח נסיעה, מיקום עם מצב אנרגיה ודוחות מעקב. לכל זה ניתן לגשת בנוחות דרך פורטל Volvo Connect, ממש לצד יישומים אחרים של המשאית. ניתן לשתף מסלולי נסיעה בין המשרד לתא הנהג, והנהג יוכל לצפות בקלות במצב הטעינה של הסוללה, לשלוט בחימום החניה ועוד באמצעות אפליקציית MyTruck.

מערכת הנעה חלקה ועוצמתית

שניים או שלושה מנועים חשמליים בשילוב עם תיבת הילוכים I-Shift המותאמת להנעה חשמלית מספקים חוויית נהיגה חלקה ועוצמתית. הספק אדיר מרבי של 490 קילוואט/666 כ"ס מנוהל על ידי מערכת בקרת משיכה ייחודית שפותחה גם לצורך שליטה במשטחים חלקלקים. כמו כן, באפשרותכם לבחור בין מצבי נהיגה שונים כדי להגדיר את רמת הביצועים, הנוחות וצריכת האנרגיה בהתאם להעדפותיכם. שש ערכות הסוללה מייצרות עד 540 קוט"ש, מה שמבטיח טווח נסיעה המספיק עבור משימות הובלה אזוריות רבות.

Volvo FH Electric - מפרט טכני

תצורות סרניםגורר: 2×4, 2×6​, 6x4
משאית: 4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4
כל הסרנים בעלי מתלי אוויר
אפשרויות תא הנהגתא שינה נמוך, תא שינה, תא Globetrotter, תא Globetrotter XL
משקל כולל משולב (GCW)עד 44 טון
קיבולת סוללה540-180 קוט"ש, 2 עד 6 סוללות
טווח נסיעהעד 300 ק"מ (ראש גורר 2×4)
זמן טעינה (מהירה/רגילה)9.5 שעות בטעינת AC (‏43 קילוואט)
2.5 שעות בטעינה מהירה DC (250 קילוואט)
יחידת הנעה2-3 מנועים חשמליים, תיבת הילוכים I-Shift
ביצועיםהספק רציף של 490-330 קילוואט (666-450 כ"ס)
יישומיםהתאמה לתיקוני מרכב. 3 מעבירי כוח (PTO): (חשמלי, מכני וממסרה)

התקדמו למשאית חשמלית

צרו איתנו קשר ונתחיל בתהליך המעבר להנעה חשמלית עבור הובלה ירוקה ללא פליטת מזהמים.