משאיות

Volvo Aero. סדרת משאיות מורחבת.

הכירו את המשאית הכי חסכונית בדלק שלנו עד כה. קווי מתאר חלקים ודינמיים עם חזית מאורכת ומערכת מצלמות ניטור, תורמת לעיצוב נועז ולחיסכון משמעותי בצריכת אנרגיה. עשרות שנים של חדשנות פורצת דרך ביעילות, נוחות ובטיחות, לצד מחקר, פיתוח ובדיקות מקיפות, הובילו אותנו לכאן: סדרת המשאיות Volvo Aero.

עד 5% יותר חיסכון בדלק

גלו את הפוטנציאל לחיסכון יחד עם נציג המכירות שלכם.

החזית המאורכת בעיצוב חדש ואווירודינמי ומערכת מצלמות ניטור, יחד עם מאפייני עיצוב חכמים כגון איטום משופר בתא הנהג, אזור שילוט חדש ותוספת של חצאית צד עליונה, מפחיתים באופן משמעותי את הגרר  ומובילים להפחתה בצריכת הדלק עד 5% במשאית Volvo FH Aero‏ *.

קראו עוד בהודעה לעיתונות

 

יעילות משופרת בצריכת האנרגיה שלכם

משאיות Volvo FH Aero ו-Volvo FH16 Aero מיועדות לנהיגה יעילה במהירויות גבוהות, עם מערכת הנעה החשמלית, גז או דיזל. בנוסף לחזית האווירודינמית המאורכת החדשה ומערכת מצלמות ניטור, בלמי הדיסק החדשים ללא חיכוך, מערכת I-See המשופרת ומערכת I-Save המוכרת, יכולים לחסוך בצריכת האנרגיה ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלכם עוד יותר.

מותאמת למסלולי הנסיעה שלכם עם I-See

מערכת I-See מבצעת אופטימיזציה של מהירות הנסיעה, החלפת ההילוכים, השיוט והעצירות בהתאם למסלול הנסיעה המסוים כאשר בקרת השיוט מופעלת. המאפיינים המשופרים של I-See מתייחסים כעת גם לטופוגרפיה, עקומות בדרך, כיכרות ועדכוני תנועה בזמן אמת. המשמעות היא שאפשר להשתמש בבקרת השיוט ביותר מצבים כדי לשפר את החיסכון הדלק מרגע שאתם יוצאים לכביש.

גלו את מערכת I-See

מערכת מצלמות ניטור

בנוסף לאווירודינמיות משופרת, מערכת מצלמות ניטור מספקת שדה ראייה נקי, רחב ופתוח בכל תנאי הדרך. מצב ראיית לילה מסייע לנהג בתנאי חשיכה ומצב המעקב מאפשר לנהג לראות את המתרחש מחוץ למשאית גם כשהווילונות סגורים.

ראות משופרת

מערכת מצלמות ניטור‬ כוללת שלוש מצלמות. הסרת המראות מתא הנהג מאפשרת ראות ישירה טובה יותר מכיוון שאין מראות החוסמות חלק משדה הראייה. מערכת מצלמות הניטור משפרת עוד יותר את הראות לאחור בתנאי גשם וערפל וממזערת הפרעות הנגרמות מאור שמש ישיר. כל אלה תורמים לחוויית נהיגה טובה יותר.

גלו את מערכת מצלמות הניטור

חוויית משופרת לנהג

צאו לנסיעות ארוכות ותיהנו מזמן איכות אמיתי בתא הנהג. ממשק הנהג האינטואיטיבי, מערכת המולטימדיה ומערכת השמע מציעים עבורכם נוחות של הכרתם, בין אם אתם בנהיגה או במנוחה. כל מה שאתם צריכים זמין במרחק נגיעה.

Volvo Aero. סדרת משאיות מורחבת.

סדרת Volvo Aero תוכננה לחסוך באנרגיה וכוללת מערכות הינע ועיצובי תא נהג שונים כדי לספק את ההתאמה הטובה ביותר לעסק שלכם. בחרו בין מערכות הינע חשמליות, דיזל או גז וקבלו את משאית וולוו כשהיא מותאמת מראש לפעילות שלכם, תוך הבטחת נוחות על הכביש ומאפיינים חכמים לשיפור הפרודוקטיביות.

* צריכת הדלק בפועל עשויה להשתנות בהתאם לגורמים רבים, כגון מהירות הנסיעה, שימוש בבקרת שיוט, מפרט הרכב, העומס על הרכב, טופוגרפיה בפועל, רמת הניסיון של הנהג, תחזוקת הרכב ותנאי מזג האוויר.

ייתכן שהמאפיינים המתוארים לעיל אינם כלולים כסטנדרט או זמינים בכל רמות הגימור ואפשרויות מערכת ההינע.

צאו לדרך

למידע נוסף על מגוון דגמי המשאיות שלנו וכיצד עיצוב אווירודינמי יכול ליצור את השינוי עבור העסק שלכם.