קו הינע חכם עוד יותר


כשבנינו את המשאית שלך, מיטבנו את תוכנת I-Shift לשימוש הובלה ספציפי. האם משימות ההובלה שלך השתנו מאז? או האם מצאת משאית משומשת עם מפרטים מושלמים לכל הצרכים שלך, חוץ מתוכנת I-Shift?

אל דאגה. יש לנו אפשרות פשוט לשדרג את תוכנת I-Shift בהתאם לצרכים שלך. כך תוכל לשפר את הפרודוקטיביות, לחסוך בדלק ולהפחית את הבלאי של רכיבי קו ההינע.

חסוך דלק על-ידי שדרוג I-Shift

היתרונות של תוכנה מותאמת

תוכנת I-Shift המותאמת באופן מושלם למשימת ההובלה לא רק משפרת את ביצועי קו ההינע. היא משפרת את ביצועי העסק.

כך תהנה מאיזון טוב יותר בין שמירה על מהירות לבין החיסכון הטוב ביותר בדלק. השורה התחתונה תראה פרודוקטיביות גבוהה יותר, בשילוב עם נהיגה בטוחה ונוחה.

קל לשדרג את תוכנת I-Shift

כיצד ניתן לבצע את השדרוג?

הדבר היחיד הדרוש למיטוב I-Shift הוא ביקור אצל יבואן וולוו. כאן תוכל לשדרג את תוכנת I-Shift בהתאם למשימות ההובלה שלך. התוכנה מותאמת לאישורי הפליטה של המנוע ולגרסה של תוכנת I-Shift שברשותך.

חלק מיתרונות השדרוג:

  • ביצועים משופרים
  • צריכת דלק מופחתת
  • נהיגה נוחה יותר
  • בלאי מופחת של רכיבי קו ההינע

באיזו תוכנה עליי לבחור?


איזו חבילת תוכנה מתאימה למשימת ההובלה שלך? הנה סקירה של החבילות הזמינות – שים לב שעבור גרסאות ישנות של I-Shift, חלק מחבילות התוכנה משולבות.

התוכנית הבסיסית של I-Shift לשדרוג

בסיסית (TP-BAS)

זוהי חבילת התוכנה הסטנדרטית הכלולה ב-I-Shift. החבילה כוללת את הפונקציות הבסיסיות של תיבת ההילוכים לנהיגה מצוינת מכל הבחינות.

תוכנית החלוקה של I-Shift לשדרוג

חלוקה (TP-DIST)

מתאימה את תפקוד תיבת ההילוכים לתנאים הספציפיים במגזר החלוקה. חבילת התוכנה כוללת פונקציות שמסייעות ליכולת התמרון בעת התחלת נסיעה ממצב עצירה, בתמרון במקום צר ובעת נסיעה במהירות נמוכה.

תוכנית הבנייה של I-Shift לשדרוג

בנייה (TP-CON)

הפונקציות מותאמות לתנאים הספציפיים במגזר הבנייה. היא מיועדת להתמודד עם תנאי דרך קשים ולסייע ליכולת התמרון בעת התחלת נסיעה ממצב עצירה, בתמרון במקום צר ובנסיעה במהירות נמוכה.

תוכנית ההובלות למרחקים ארוכים של I-Shift לשדרוג

הובלות למרחקים ארוכים (TP-LONG)

כוללת תפקודים חכמים המפחיתים למינימום את תצרוכת הדלק. חבילת תוכנה זו מתאימה במיוחד להובלות למרחקים ארוכים אשר שמות דגש על חיסכון בדלק. חבילה זו כוללת את פונקציית I-Roll בגרסאות מסוימות של I-Shift.

תוכנית ההובלות התובעניות של I-Shift לשדרוג

הובלות תובעניות (TP-HD)

ממטבת את I-Shift להובלות תובעניות עם משקל כולל משולב גבוה (>85 טון). ללא קשר למשקל הכולל המשולב, הנהג יכול תמיד למטב את יכולת הנהיגה על-ידי בחירה או השבתה של מצב ההובלות התובעניות, והפעלת מצב ההובלות למרחקים ארוכים. הפונקציות בחבילת התוכנה גם מציעות יתרונות למשאיות המובילות כמה גרורים.

תוכנית ההילוכים הזוחלים של I-Shift לשדרוג

הילוכים זוחלים

מתאימה את הפונקציונליות ב-I-Shift באמצעות הילוכים זוחלים לפי הצרכים הספציפיים. חבילות התוכנה כוללות פונקציות כמו הילוכים זוחלים איטיים במיוחד, והילוכי נסיעה לאחור במהירויות שונות. החבילות זמינות רק למשאיות המצוידות ב-I-Shift עם הילוכים זוחלים.

תכונות התוכנה


אילו תכונות יתאימו למשימת ההובלה שלך? הנה כמה מהתכונות החשובות ביותר של חבילות התוכנה של I-Shift. כדי לראות את כל התכונות ואת התוכן המדויק של כל חבילה, פנה למוסך וולוו שלך ובקש את גליונות העובדות עבור גרסת I-Shift הספציפית שלך.

שדרוג התוכנית של תוכנת I-Shift

כוונון בחירת הילוך משופרת, כולל קיק-דאון

תכונה זו מאפשרת התאמה של ההילוך ההתחלתי שנבחר באופן אוטומטי והילוך הנהיגה במצב אוטומטי על-ידי הפעלת לחצן סימן החיבור/החיסור בידית ההילוכים.

יש גם פונקציה המאפשרת התאמת מהירות כשכלי הרכב נמצא בהילוך סרק או בנסיעה איטית מאוד – בפקקי תנועה, למשל. ניתן גם להעלות הילוכים משום שמהירות המנוע מוגברת באופן אוטומטית לפני החלפת ההילוכים.

פונקציית הקיק-דאון בוחרת הילוך להאצה מקסימלית על-ידי החלפת אסטרטגיית החלפת ההילוכים להגברה מקסימלית של מהירות הרכב.

שדרוג התוכנית של תוכנת I-Shift לכבישים משובשים

ביצועים משופרים – כבישים משובשים

חבילה אופציונלית זו מותאמת במיוחד לתנאים הספציפיים במגזרי הבנייה והובלת העץ.

מצב הביצועים P+‎ כולל פונקציות שונות שמתאימות את החלפת ההילוכים ובחירת ההילוכים לתנאי שטח קשים ולשיפועים. היא גם כוללת פונקציות המאפשרות להתחיל לנסוע מעצירה בתנאי נהיגה קשים.

ניתן לשלב תכונה זו עם ‏‫תוכנית ההובלות התובעניות (TP-HD) ללא כל בעיה. פונקציות AVO-ENH יהיו פעילות רק כשמצב HD אינו פעיל ובעת בחירת מצב הפעלה.

תוכנת I-Shift עם שדרוג I-See

I-SEE

התכונה I-See לא רק זוכרת את הגבעות שאתה נוהג בהן. היא מכירה את השיפועים מראש.

התכונה עושה זאת על-ידי גישה לנתונים מכל המשאיות המשתמשות ב-I-See. מידע זה מאוחסן במסד נתונים. ברגע שמשאית כלשהי נסעה במסלול כלשהו, כל שאר המשאיות יכולות להשתמש במידע לגבי הטופוגרפיה במסלול באמצעות יחידת התקשורת Telematics Gateway. השימוש ב-I-see יכול לחסוך עד 5 אחוזים בדלק.

ערכות התוכנה נמכרות כערכות אביזרים בלבד, ויש לשלב אותן ב-I-Cruise (בקרת שיוט חכמה).

שדרוג תוכנת I-Shift להובלות תובעניות

בקרת GSM למשימות תובעניות

(זמינה רק עם שילובים מסוימים של מנוע/תיבת הילוכים.)

ממטבת בחירת הילוכים למשקל משולב כולל גבוה (85 טון < GCW ‏≤ 180 טון). פונקציה זו משפרת את הביצועים ואת החיסכון בדלק במגזר ההובלות התובעניות.

במצב HD, ההילוך הראשון משמש בתור ההילוך הפותח ובחירת ההילוכים מותאמת למשקלים משולבים כוללים גבוהים יותר. בין השאר, הפונקציה TP-HD בוחרת את הילוך פתיחה כדי להתאים למשקל המשולב הכולל, וכך שומרת על המצמד.

נעשה שימוש בכל מגוון ההילוכים, וההילוכים מוחלפים באופן עקבי בסל"ד גבוה כדי לשמור על המומנט ונוחות הנהיגה.

שדרוג תוכנת I-Shift עם החלפת הילוכים משופרת

אסטרטגיית החלפה משופרת

(פונקציונליות מלאה דורשת את EBS-MED.)

באמצעות האינטראקציה עם EBS (בלמי דיסק עם מערכת בלימה מבוקרת אלקטרונית, EBS-STD/‏EBS-MED) ו-ECS (מתלים מבוקרים אלקטרונית, SUSPL-EC), תחילת הנסיעה והתמרון הופכים לקלים יותר.

מצב בלימה זה ממטב את השפעות הבלימה של VEB/‏VEB+‎/המאט על-ידי בחירה אוטומטית של ההילוך המתאים כדי שהמנוע יפעל בסל"ד גבוה. פונקציה זו מפצה על בלימת המנוע בעת החלפת הילוכים במצב בלימה.

שדרוג תוכנה של פונקציית PTO של I-Shift

פונקציות PTO משופרות

כמה פונקציות המסייעות להפעלת מעביר הכוח. פונקציות מעביר הכוח של I-Shift מאפשרות להפעיל מאפיינים כמו הילוך סרק אוטומטי‬, הגבלת נסיעה לאחור וחיבור תיבת פיצול.

שדרוג בקרת שיוט חכמה של תוכנת I-Shift

בקרת שיוט חכמה

התכונה ממטבת את מהירות השיוט ומגבילה את השפעת בלם העזר כשתנאי התנועה מאפשרים זאת – במדרונות לא תלולים, לדוגמה.

שדרוג I-Roll של תוכנת I-Shift

I-ROLL

פונקציית סבסוב גלגלים חופשי שחוסכת דלק. I-Roll נמצא בשימוש כשאין צורך בהספק המנוע או בבלימת המנוע – למשל בעת הנהיגה במישור.

שדרוג בקרת התחלת נסיעה של תוכנת I-Shift

בקרת תחילת נסיעה

התכונה עובדת יחד עם EBS ומפעילה באופן אוטומטי את פונקציות הבלימה שמסייעות לתחילת הנסיעה ולתמרון במקומות צרים.

מצא את היבואן המקומי שלך

צור איתנו קשר

פנה לסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי להתרשם מהמפרט המלא ומכל פרטי ההצעה.

מצא את היבואן המקומי שלך