משאיות

Volvo FH16 – איזון מושלם בין עוצמה ונוחות

‏‎‎‏כשהחיים בכביש דורשים רק את הטוב ביותר. Volvo FH16 מספקת עבורכם עוצמה שמאפשרת לכם לבצע את המשימות ביעילות וברמת נוחות גבוהה ופחות מאומצת. משאית זו הינה אייקון בתעשייה וכלי אמין ועכשיו היא זמינה בגרסה טובה מאי פעם. במקרה הצורך, היא מאפשרת שילובי משקל מרבי של 325 טון.‏‎‎‏

נוחות ללא פשרות

מדוע להסתפק בפחות מהטוב ביותר?

עוצמה המותאמת למשימה שלכם

הכירו את מגוון המנועים

כוחה של ההתפתחות

גלו את השלב הבא של עוצמה ואמינות

נתונים עיקריים

  • הספק המנוע: 550–750 כ"ס
  • תאי נהג בחמישה גדלים
  • ראש גורר או משאית אחודה

למידע נוסף עיינו במפרט הטכני

מותאמת לתפוקה שלכם

למידע על השלדה המותאמת לעבודה שלכם

מגוון רחב של שירותים

גלו כיצד תוכלו להפיק יותר מהתפעול שלכם

קבלו סקירה כללית של Volvo FH16 בקטלוג המשאית המקוון

אפשרויות תא הנהג של Volvo FH16

Volvo FH16 – מאפיינים עיקריים

מה אנשים אומרים על משאית Volvo FH16?

כמעט 50 שנות שיתוף פעולה עם וולוו עזרו לנו להשיג הצלחה. יש לי משאית להובלת עצים כמעט מושלמת. אם אלוהים ייצר משאית טובה יותר, הוא שמר אותה לעצמו.

שירותים התומכים בפעילות העסקית שלכם

אביזרים עבור המשאית

המשאית שמתאימה עבורכם

שאלות נפוצות בנושא Volvo FH16

עוצמת המנוע והיכולת לגרור עמוסים כבדים במיוחד הפכו את Volvo FH16 לפופולארית עבור הובלת עצים, הובלות מטען כבד והובלת תוצרי מכרות. אך, לצורך הדוגמא, ניתן גם לבנות אותה כמשאית מהירה ונוחה עבור הובלות למרחקים ארוכים.

עבור תנאי שטח קשים במיוחד, בהם נדרשת הנעה לכל הגלגלים, אנו ממליצים על משאית Volvo FMX. עם זאת, באפשרותכם לקבל את Volvo FH16 עם סרן הינע כפול שמציע שילוב נהדר של קיבולת מטען, עוצמת משיכה וצריכת דלק יעילה.

תלוי בגובה שלך. תא הנהג שלנו מדגם Globetrotter מציע גובה עמידה מרבי של 205 ס"מ, אך אם אתם מעדיפים חלל מרווח, עליכם לבחור בתא נהג מדגם Globetrotter XL או מדגם Globetrotter XXL. שנייהם מציעים גובה עמידה של 220 ס"מ. דגם Globetrotter XXL מציע מיטה רחבה יותר והוא תא הנהג המרווח ביותר שלנו.

היא נחשבת לאחת המשאיות הנוחות ביותר בשוק. תוכל ליהנות משפע של מרחב, ממיטה נוחה ומאקלים נעים, ללא קשר לדרגת הטמפרטורה בחוץ. גם אם אתה משתמש בציוד שצורך הרבה חשמל, אין צורך לדאוג לגבי מצב הסוללה בבוקר שאחרי, מכיוון שאתה יכול לקבל את משאית Volvo FH16 שלך עם סוללות כפולות ומעגלים נפרדים עבור שהיה בתא הנהג ועבור המנוע.

ודאי שתוכל! כל המנועים שלנו מסדרת D16 יכולים לפעול באמצעות HVO וחלקם אף באמצעות ביו-דיזל. בהתאם לבחירתכם, תוכלו להפחית משמעותית את טביעת הרגל הסביבתית שלכם.

פנו אלינו למידע אודות Volvo FH16

יש לכם שאלות? מעוניינים לשוחח עם מישהו על המשאית העתידית שלכם? או שכבר החלטתם ‏‎‏‎‏‎‏להשתדרג עם משאית Volvo FH16 חדשה?