משאיות

למידע נוסף אודות האופן בו אנו תומכים במגזר זה, עיינו בקטלוג המקוון של המגזר 

התחום שבו כל המספרים הם קיצוניים

הובלות כבדות

המשמעות של משימות ההובלה הכבדות ביותר היא הצורך להשקיע יותר מהרגיל ולעשות את מה שרק אתה יכול. אתם מומחים והאתגרים שעמם אתם מתמודדים הנם ייחודיים. הפתרונות שלנו מבטיחים שתמיד תהיו בשליטה מלאה, בין אם מדובר בזינוק איטי או בחציית מרחקים במהירות. באפשרותכם לקבל משאית שמאפשרת יכולת זינוק מעולה ומשקל משולב של עד 325 טון. 

וולוו FH16

עוצמה אדירה ונוחות מושלמת

 

מידע מרכזי אודות המוצר

הספקים: 550–750 כ"ס.

תאי נהג מרווחים ונוחים בחמישה גדלים. מותאמת למרחקים ארוכים. שלדה גמישה לבניית המרכב.

 

אפשרויות דלק

דיזל, HVO.

 

תכונות ומאפיינים עיקריים

I-Shift עם הילוכים זוחלים. מערכת I-Shift למשימות תובעניות. הילוך אחורי במהירות כפולה. מנוע 750 כ"ס. משקל משולב כולל גבוה, 325 טון.

Volvo FH

נוחות ויעילות מעולות

 

מידע מרכזי אודות המוצר

הספקים: 420-540 כ"ס.

תאי נהג מרווחים ונוחים בחמישה גדלים. מותאמת למרחקים ארוכים.

שלדה גמישה לבניית המרכב.

 

אפשרויות דלק

דיזל, ‏‫גז טבעי נוזלי‬, ביו-דיזל, HVO.

 

תכונות ומאפיינים עיקריים

היגוי דינמי של וולוו עם הגדרות אישיות וסיוע בשמירה על היציבות. I-Shift עם הילוכים זוחלים. הילוך אחורי במהירות כפולה. הרמת סרן ‏‫כפול. פגוש להובלות תובעניות.

התכונות של Volvo Trucks עבור הפעילות העסקית שלכם

גלו את הפתרונות שפותחו כדי להפוך את חייכם לקלים יותר ולשפר את פעילותכם העסקית.

מערכת I-Shift עם הילוכי זחילה נמוכים במיוחד 
קבלו יכולת זינוק מעולה ומשקל משולב של עד 325 טון – כמו גם שליטה מלאה העוצמת המנוע בעת נסיעה במהירויות נמוכות במיוחד. בנוסף, אין צורך להתפשר על יכולת התחלת הנסיעה או יעילות צריכת הדלק. 

עד 750 כוחות סוס – מאולפים בקלות 
עם וולוו, תוכלו ליהנות מכל העוצמה הדרושה בקצות אצבעותיכם. מאחורי ההגה של Volvo FH16 – עד 750 כ"ס ומומנט של 3,550 ניוטון מטר. 

בוגי של 38 טון 
פתרון עמיד שמשפר את קיבולת המטען של המשאית. הבוגי הכבד שלנו עומד בעומס בוגי של 38 טון בקלות.

עומס על הסרנים ובקרת משיכה 
ממשק הנהג מעניק לכם שליטה מלאה ומפורטת על העומס על כל אחד מהסרנים ועל כל הדיפרנציאלים. כדי להגביר את האחיזה, צריך רק לסובב את הבקרה בכיוון השעון.

נסיעה בטוחה במורד הודות לבלם המתיחה 
משאית וגרור עם מטען מלא בעת נסיעה במורד. בלם המתיחה מפעיל את בלמי הגלגלים בנגרר כדי ליישר את הרכב המשולב ולהימנע מהתקפלות. 

החזית הקשיחה 
מיועדת למשימות בפני השטח הקשים ביותר בעולם. החזית, שכוללת פגוש כבד ולוח החלקה, מגנה על הרכיבים החיוניים, כגון הפנסים הקדמיים ורכיבי המנוע. התנגשות בסלעים וחצץ לא תעצור אותך. 

שדה הראיה
שטחי חלונות גדולים ומראות מתוכננות בקפידה שמשמעותם שדה ראיה מעולה. בנוסף, ניתן להוסיף עד שמונה מצלמות – התצוגות של המצלמות מופיעות בצג הצדדי. השליטה תהיה בידיים שלך.

מוט גרירה
מוט הגרירה המשולב בחזית המשאית מאפשר לדחוף או למשוך משקלים עצומים. המוט מומלץ במיוחד לשימוש בעת חיבור שתי משאיות ומעלה באותו רכב משולב.

יכולת בלימה לכל צורך
בלמי העזר שלנו מבטיחים שתהיה לכם שליטה בכל סיטואציה. המאט (ריטרדר) מספק קיבולת יציבה במהירויות גבוהות. בשילוב תיבת הילוכים I-Shift עם הילוכים זוחלים, בלם המנוע של וולוו נותן מענה לצרכים שלך גם במהירויות נמוכות במיוחד.

ההיגוי הדינמי של וולוו כמו שאתם אוהבים 
האם אתם מחפשים יציבות ושליטה מושלמים בכל מהירות, בשילוב עם פחות מאמץ על הכתפיים, גם בעת הובלת מטען במשקל עצום? הכירו את מערכת ההיגוי הדינמי של וולוו. 

תאי נהג מרווחים
כל תאי הנהג שלנו מעמידים לרשותכם חלל מרווח שעונה על כל צורכיכם. עם גובה עמידה פנימי של עד 220 ס"מ, תא הנהג Globetrotter XL מספק נוחות ברמה גבוהה לחיים נעימים בכבישים. ואם זה לא מספיק, אפשר לבחור תא נהג עוד יותר מרווח – שקיבל את השם Globetrotter XXL. 

חוזה הזהב של וולוו 
הדרך הטובה ביותר להגן על זמני הפעילות שלכם היא חוזה זהב של וולוו, שכולל את כל אמצעי התחזוקה המונעת ותיקון המשאיות תמורת תשלום חודשי קבוע. בנוסף, המשאית שלך מתקשרת מרחוק עם המוסך כדי שהביקורים יהיו יעילים ככל האפשר. המשאית שלך נשמרת במצב הטוב ביותר שאפשר להגיע אליו, ויש לך שליטה מלאה על העלויות. אם הקילומטראז' שלך משתנה, כדאי לבחור בחוזה הזהב הגמיש, חוזה שמספק כיסוי זהה, אבל בעלות שמותאמת לקצב של העסק.

לקוח הפניה

בנסיבות אלה, העובדה שאני יכול לסמוך על מערכת ההיגוי ומערכת ההילוכים האוטומטית של המשאית נהדרת. היא מקנה לי שקט נפשי כדי שאוכל להתרכז בנסיעה שלי מבלי לחשוש.

כבד לך בעסק?

פנה לסוכנות וולוו משאיות המקומית שלך כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור עסק ההובלות שבבעלותך.