וולוו משאיות

ישראל

×

וולוו FM

‏‫מקום עבודה נוח על גלגלים 

וולוו FMX

תמיד מספקת. על הכביש ובשטח 

דגמים חדשים של משאיות כבדות

וולוו FH16

שילוב מושלם של עוצמה, נוחות ואמינות 

Volvo FH

החוויה המושלמת בעת הובלות למרחקים ארוכים 

מגוון רחב של שירותים

מטבו עוד יותר את פעילויותיכם 

פתרונות תעבורה לעסקי ההובלה שלכם

אנו מספקים משאיות ושירותים כדי לתמוך בהצלחת פעילות ההובלה שלכם. לא משנה באיזה ענף תעשייה אתם עובדים או מהם צורכי התעבורה שלכם, יש לנו פתרון שעונה על האתגרים של היום ושל המחר. איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

המשאיות שלנו

השירותים שלנו

הודעות אחרונות לעיתונות

משאית וולוו FH בנסיעה בכביש

וולוו משאיות משיקה את Volvo FH החדשה – הדור הבא של המשאית שתוכננה תוך מחשבה על הנהג

וולוו משאיות השיקה את Volvo FH החדשה שכוללת תא נהג שתוכנן מחדש, מאפייני בטיחות חדשניים וסביבת עבודה שמתמקדת בנהג. מטרת המפתח של העיצוב החדש היא להעניק לנהג איכות חיים פרודוקטיבית, בטוחה ונוחה יותר על הכביש.
הדגמים החדשים של משאיות כבדות מבית וולוו משאיות

וולוו משאיות משיקה דור חדש של משאיות כבדות תוך התמקדות בנהג

וולוו משאיות מציגה ארבע משאיות חדשות, עם דגש על סביבת הנהג, הבטיחות והפרודוקטיביות. "אנו גאים מאוד בהשקעה הגדולה הזו שצופה פני עתיד. המטרה שלנו היא להיות שותפה עסקית טובה יותר עבור לקוחותינו ולעזור להם להפוך לתחרותיים עוד יותר ולסייע להם לגייס את הנהגים הטובים ביותר בשוק שהופך לקשה יותר", אומר רוג'ר אלם, נשיא וולוו משאיות. ארבע המשאיות הכבדות; Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ו-Volvo FMX, מייצגות כשני שלישים מאספקת הרכבים של וולוו משאיות.
וולוו משאיות מציגה את Volvo FH16 החדשה

וולוו משאיות מציגה את Volvo FH16 החדשה – שילוב של נוחות ועוצמה המבטיח תפוקה מעולה

וולוו משאיות השיקה דור חדש של המשאית Volvo FH16, המשלב בהצלחה מאפייני בטיחות חדשים, סביבת עבודה שעוטפת את הנהג ואת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מתפוקה משופרת. ספינת הדגל החדשה מהווה חלק מדור הרכבים החדש של וולוו משאיות, שתוכנן תוך מחשבה על הנהג.
וולוו FMX החדשה

עם Volvo FMX החדשה, וולוו משאיות לוקחת את המשאית החסונה ביותר שלה לענף הבנייה לעבר העתיד.

וולוו משאיות השיקה את Volvo FMX החדשה, עם תא נהג חדש, עומס מטען גדול יותר מאפייני בטיחות חדשניים. עם יכולת העמסה גדולה יותר על הסרן הקדמי (עד 20 טון ושלדה של 38 טון), Volvo FMX החדשה מיועדת למשימות בתנאים הקשים והתובעניים ביותר.
וולוו FM ראש גורר עם נגרר

וולוו משאיות מציגה את Volvo FM החדשה – תוכננה למשוך נהגים עם תא נהג חדש ושדה ראיה משופר

וולוו משאיות השיקה את הדור הבא של Volvo FM המלא בשיפורים של סביבת הנהג ובחידושים המספקים את רמת הנוחות, הבטיחות והתפוקה הגבוהה ביותר. "Volvo FM החדשה שמיועדת למשימות תובעניות כוללת סביבת נהג מרווחת ושדה ראיה יוצא דופן ותכוננה כדי להוות את מקום העבודה האולטימטיבי על גלגלים עבור כל המגזרים", אומר רוג'ר אלם, נשיא וולוו משאיות.

מאמרים אחרונים

יש לכם שאלה?

הסוכן האזורי של 'וולוו משאיות' יכול להשיב לכל שאלה. התקשר או תאם פגישה.