וולוו משאיות

ישראל

×
מהימנים. עמידים. משתלמים.

מהימנים. עמידים. משתלמים.

Volvo Reman

קבלו את כל הביטחון שמספקים החלפים המקוריים של וולוו, אך במחיר מוזל – תוך השפעה קטנה יותר על הסביבה.

איכות מובטחת

זו וולוו רק אם הם עומדים ברמת האיכות הגבוהה שמצופה מאיתנו. עד לפרט האחרון. אי אפשר לצפות לפחות מכך מ-Volvo Reman. מכיוון שאילו חלפים מקוריים של וולוו – שחודשו למצבם המקורי ונמכרים במחירים תחרותיים. למעשה, איכותם זהה לחלוטין לזו של חלפים חדשים לגמרי. והם מכוסים במסגרת אותה אחריות בדיוק.

הבחירה הנכונה עבור הסביבה

הבחירה הנכונה עבור הסביבה

בהשוואה לייצור חלפים חדשים, שיפוץ חלקים משומשים יכול לצמצם את השימוש בחומרים חדשים בשיעור של עד 85% ולהפחית את צריכת האנרגיה בשיעור של עד 80%. המשמעות היא כי השימוש בחלפים של Volvo Reman אינו רק הבחירה הנכונה עבור המשאית שלכם – זו גם הבחירה הנכונה עבור הסביבה.

החלפים הדרושים לכם

החלפים הדרושים לכם

מגוון החלפים מבית Volvo Reman הוא אחד מהנרחבים ביותר בשוק. תוכלו למצוא כאן הכל, החל ממזרקים, יחידות בקרה וערכות מצמדים למנועים וכלה בתיבות הילוכים, מגדשי טורבו ומסנני חלקיקי דיזל (DPF) – כל אלה במחיר משתלם ובאיכות מובטחת.

נבדקו. ונבדקו שוב.

נבדקו. ונבדקו שוב.

הבטחת האיכות מתחילה מיד כשהחלק המשומש מוחזר אלינו. תחילה, אנו מפרקים, מנקים ובודקים היטב את כל הרכיבים. מסבים, אטמים, מברשות וכדומה מוחלפים בחלקי וולוו מקוריים חדשים. רכיבים מיוצרים כדי לעמוד בדרישות הטכניות ומשודרגים למפרטים העדכניים ביותר. לאחר מכן, אנו מבצעים בדיקה נוספת של כל החלפים מבית Volvo Reman לפני שהם נשלחים מהמפעל. לבסוף, החלפים מותקנים על ידי טכנאים מוסמכים במוסכים של וולוו.

צור קשר עם הנציג המקומי

ממציאת החלק הנכון לתיקון או לטיפול במשאית שלך, הסוכן המקומי של וולוו משאיות כאן כדי לעזור. התקשר אלינו - או עדיף, בקר אותנו.