משאיות

הבטיחו שהמשאית שלכם נשארת וולוו עם חלקים משופצים

Volvo Reman

תהנו מכל הביטחון שמספקים החלפים המקוריים של וולוו, אך במחיר מוזל – תוך השפעה קטנה יותר על הסביבה.

מהימנים. עמידים. משתלמים.

זו משאית וולוו רק אם הם עומדים ברמת האיכות הגבוהה שמצופה מאיתנו. עד לפרט האחרון. אי אפשר לצפות לפחות מכך מחלפי Volvo Reman. מכיוון שאילו חלפים מקוריים של וולוו שחודשו למצבם המקורי ונמכרים במחירים תחרותיים. למעשה, תקני האיכות החלים על חלפים משופצים זהים לאלה החלים על חלפים חדשים, והם מכוסים במסגרת אותה אחריות.

תכונות ויתרונות

  • משתלמים יותר מחלפים חדשים
  • מותאמים תמיד למפרטים הטכניים העדכניים ביותר
  • מכוסים במסגרת אותם תנאי אחריות כמו חלפים מקוריים של וולוו
  • פחות זמן במוסך בהשוואה לתיקון
  • אותה איכות וביצועים גבוהים כמו חלפים חדשים
  • הפחתת ההשפעה הסביבתית

צפו בליבות שהוחזרו והופכות לחלפים של Volvo Reman

גלו כיצד ליבות שהוחזרו מקבלות חיים חדשים כחלפים של Volvo Reman לאחר תהליך שיפוץ.

הבחירה הנכונה עבור הסביבה

בהשוואה לייצור חלפים חדשים, שיפוץ חלפים משומשים יכול לצמצם את השימוש בחומרים חדשים בשיעור של עד 85% ולהפחית את צריכת האנרגיה בשיעור של עד 80%. המשמעות היא כי השימוש בחלפים של Volvo Reman אינו רק הבחירה הנכונה עבור המשאית שלכם – זו גם הבחירה הנכונה עבור הסביבה.

החלפים הדרושים לכם

מגוון החלפים מבית Volvo Reman הוא אחד מהנרחבים ביותר בשוק. תוכלו למצוא כאן הכל, החל ממזרקים, יחידות בקרה וערכות מצמדים למנועים וכלה בתיבות הילוכים, מגדשי טורבו ומסנני חלקיקי דיזל (DPF) – כל אלה במחיר משתלם ובאיכות מובטחת.

נבדקו. ונבדקו שוב.

הבטחת האיכות מתחילה מיד כשהחלק המשומש מוחזר אלינו. תחילה, אנו מפרקים, מנקים ובודקים היטב את כל הרכיבים. מסבים, אטמים, מברשות וכדומה מוחלפים בחלקי וולוו מקוריים חדשים. רכיבים מיוצרים כדי לעמוד בדרישות הטכניות ומשודרגים למפרטים העדכניים ביותר. לאחר מכן, אנו מבצעים בדיקה נוספת של כל החלפים מבית Volvo Reman לפני שהם נשלחים מהמפעל. לבסוף, החלפים מותקנים על ידי טכנאים מוסמכים במוסכים של וולוו.

צור איתנו קשר

ממציאת החלק הנכון לתיקון או לטיפול במשאית שלכם, מרכז השירות של וולוו משאיות כאן כדי לעזור.