שירות – תכנון מוקדם

תוכנית שגרת הטיפולים של וולוו: מותאמת במיוחד לפעילות שלך

תכנון סביב הנהג

בעזרת תוכנית השירות של וולוו, הניתנת בחינם, לא תצטרך להגיע למוסך בימים שעליך להיות באתר – התחזוקה המונעת מתוכננת מראש ומותאמת באופן מושלם לפעילות שלך. בעת הביקור במוסך, תקבל שירות וולוו מקורי מהמכונאים המוסמכים והמיומנים של וולוו, אשר משתמשים אך ורק בחלפים המקוריים של וולוו.

שירותי טיפולים, בדרך של וולוו
חוזים עוזרים לוודא שמשאית וולוו FMX שלך תישאר במצב מצוין

החוזה הכחול של וולוו

חוזה השירות הכחול שלנו מוודא שמשאית וולוו FMX שלך תישאר במצב מצוין. התחזוקה המונעת מטופלת והעלויות מפורטות מראש – כך שתוכל לדעת מה קורה ולשמור על שליטה תפעולית. חוזה השירות גם מגדיל את זמן הפעולה התקינה, מפחית את העלות הכוללת של הבעלות ומוודא שהמשאית מתוחזקת היטב בכל עת.

החוזה הכחול של וולוו
לחצן VAS On-Call מחבר אותך ישירות למכונאים

Volvo Action Service On-Call – פשוט לחץ על הלחצן

נעצרת בחריקת בלמים? לחץ על הלחצן של VAS On-Call ונקשר אותך למוקדן. הוא ידע את מיקומך המדויק ואת מספר הזיהוי של השלדה שלך ויוכל למסור קודי תקלה אבחוניים למכונאי. הירגע. העזרה בדרך ותוכל לחזור לעבודה תוך זמן קצר.

מידע נוסף על שירות הדרכים של וולוו
I-Shift: תיבת הילוכים חסכונית בזמן ובטוחה

תיבת הילוכים חסכונית בזמן

תיבת ההילוכים I-Shift מספקת ביצועים מעולים, אבל אלה לא כל היתרונות שלה. החלפות ההילוכים המתוגברות מפעילות פחות לחץ על קו ההינע והצמיגים, ומאריכות את חיי המצמד. מרווח החלפת השמן גדל ל-450,000 ק"מ. שיפרנו גם את איתור התקלות המונחה. בחר ב-I-Shift בוולוו FMX שלך וכך תבלה פחות זמן במוסך ויותר זמן בעבודה.

גלה מה עוד יכולה מערכת I-Shift לעשות
החלק התחתון של וולוו FMX מוגן מפני נזקים

כל החלקים מוגנים

כשאתה נמצא באתר או כשאתה מתמודד עם תנאי קרקע קשים, קיים תמיד סיכון של פגיעה בחלק התחתון של המשאית. לא עוד. מתלה האוויר האחורי מסוג GRAS-G2 מספק לוולוו FMX מרווח גחון של 300 מ"מ. מיקמנו את כל החלקים החיוניים – כולל הבלמים – מעל הסרן האחורי, והמנוע מוגן באמצעות לוח החלקה בעובי 3 מ"מ. כתוצאה מכך, יידרש להיתקל במכשול רציני כדי שתגיע למוסך.

למד להכיר את השלדה
פגושים קדמיים עמידים וקלים לתיקון מאריכים את משך הזמינות של המשאית

החזית הבלתי ניתנת לעצירה

החזית של וולוו FMX מתוכננת לעבודה מסביב לשעון. פגוש הפלדה המצופה בפוליפרופילן שומר על צורתו גם לאחר שהוא סופג מכות וחבטות. בנוסף, אביזרי חיבור חשופים מאפשרים לך לחסוך את הנסיעה למוסך על-ידי החלפת פגושים ולוחות בעצמך.

אם אתה נתקע, הוצא את התקן הגרירה העשוי ברזל יצוק, וכלי רכב אחר יוכל לשחרר אותך תוך זמן קצר. אפילו קשה לשבור את הפנסים הקדמיים – הם ממוקמים גבוה יותר ויש להם מגנים שניתן להחליף בין דרכים סלולות ולא סלולות.

הסתכל בחזית
מצא את היבואן המקומי שלך

יש לך זמן לעוד זמינות?

הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' יכול להסביר לך את כל אחד ממאפייני זמן הפעולה התקינה של וולוו FMX. גש לסוכן או התקשר אליו.

מצא את היבואן המקומי שלך