ההיגוי הדינמי מצמצם את העייפות - ולוקח על עצמו את הנטל בתנאי נהיגה קשים

ההיגוי הדינמי של וולוו

סע קדימה. סובב את ההגה. סע לאחור. סובב את ההגה. הלוואי שהניווט באתרי בניה היה קל כל כך. כאשר התנאים קשים והמקום צר, הצוואר, הגב והכתפיים נושאים ברוב הנטל. לא עוד. בעזרת ההיגוי הדינמי של וולוו, המערכת סופגת את ההפרעות לפני שאתה נדרש לאמץ את השרירים. ניתן גם לסובב את ההגה בעזרת אצבע אחת – וכך להפחית את עייפות הגוף בשיעור של עד 85%.

נסה את ההיגוי הדינמי של וולוו
תמסורת I-Shift מתאימה היטב לתנאי שטח קשים

I-Shift – תיבת ההילוכים החכמה ביותר בעולם

I-Shift הפשוטה, המהימנה והיעילה היא תיבת ההילוכים הכי פופולרית שלנו. תיבת ההילוכים מאפשרת לנהוג בקלות בתנאים קשים, עוזרת לך בתמרונים ומפחיתה את הסיכון שתיתקע, וגם חוסכת עד 5% בצריכת הדלק.

מערכת I-Shift גם עברה שיפורים ושדרוגים כדי להתאים לדרישות של הובלות תובעניות במיוחד. המערכת גם זמינה עבור כל תצורות הסרנים, כולל משאיות עם סרן הינע קדמי.

עבור ל-I-Shift
מערכת Dynafleet מספקת נתונים בזמן אמת על המשאיות שלך, וכך תורמת לרווחיות

Dynafleet – פעל בפרודוקטיביות מרבית

מיקומים, מטענים ורמות. זמני נהג. דוחות פליטה. צריכת דלק. מערכת Dynafleet מספקת נתונים בזמן אמת על כל משאית שבבעלותך – וכך עוזרת לך להגיע לפרודוקטיביות מרבית ולקבל החלטות רווחיות יותר.

גלה את Dynaflee
למד כיצד להפיק את המרב מוולוו FMX לעבודות בנייה

חדד את הכישורים שלך

נהיגה באתרי בניה היא עבודה למומחים, והכישורים המתאימים יכולים לעשות את כל ההבדל. הקורס 'עבודה בבניה' – חלק מתוכנית פיתוח הנהגים של 'וולוו משאיות' – משפר את טכניקת הנהיגה שלך בשטח ומעלה אותה לדרגה הבאה. הוא גם עוזר לך להפיק את המרב ממאפייני נהיגת השטח של המשאית ולהגיע לביצועים ברמה הגבוהה ביותר. באופן זה, תוכל לנצל את הזמן שלך באתר בצורה הפרודוקטיבית ביותר.

הקורס 'עבודה בבנייה'
שלדה חכמה עוזרת לפרודוקטיביות

השלדה החכמה

האם שלדה יכולה לשפר את הפרודוקטיביות שלך? השלדה הזו יכולה לעשות זאת. מתלה האוויר האחורי GRAS-G2 מציע מרווח גחון חסר תקדים של 300 מילימטרים, והחלק התחתון המעוצב מחדש מוגן בצורה טובה כל כך שרק סלעים ענקיים יאטו את ההתקדמות שלך. אחיזה טובה יותר ופחות תנודות מאפשרות נהיגה מהירה ונוחה יותר, וכך הפרודוקטיביות משתפרת בשיעור של עד 10 קמ"ש במהירות הממוצעת.

חקור את השלדה
קיבולות העמסה גדולות יותר חוסכות לך כסף

מטען נוסף

אחת מהדרכים היעילות ביותר לשיפור הפרודוקטיביות היא הגדלת קיבולת ההעמסה. לכן חיזקנו את עומס המתלה הקדמי מ-18 טון ל-20 טון. ואם אתה צריך לשאת עומסים כבדים במיוחד, תוכל להשיג תצורות של חמישה סרנים ישירות מהמפעל – וכך לחסוך לעצמך זמן ועלויות של בניית מרכב.

קבל מידע נוסף על תצורות של חמישה סרנים
החלפים המקוריים של וולוו שומרים על תוחלת החיים של המשאית ועוזרים לך לעבוד ביעילות רבה יותר

חלפים פרודוקטיביים

חלפי וולוו מקוריים שומרים על האיכות של וולוו במשאית שלך. כך המשאית ממשיכה לעבוד לאורך זמן ונוסעת בצורה יעילה יותר, וכך היא עוזרת לך לעבוד בצורה אפקטיבית יותר בנוסף, בזכות רשת של מוסכים ב-140 שווקים ברחבי העולם, ומערכות לוגיסטיקה חכמות המבטיחות מסירה בזמן – החלפים הנחוצים תמיד נמצאים בקרבת מקום.

בחן את החלפים המקוריים של וולוו
מצא את היבואן המקומי שלך

פרודוקטיביות מקסימלית

התקשר או פנה אל סוכן 'וולוו משאיות' המקומי. כך תוכל להפיק את המרב מכל קילומטר.

מצא את היבואן המקומי שלך