תנאי נהיגה מאתגרים אינם מהווים מכשול עבור וולוו FMX

ניידות יוצאת מהכלל

כאשר בוץ או חול ממלאים את הכביש, הדרך היחידה להיחלץ מבעיות היא פשוט להמשיך לנוע הלאה. בקרת משיכה אוטומטית (ATC) מוודאת שתוכל לעשות זאת. תכונה מהפכנית זו מפעילה באופן אוטומטי את הסרן הקדמי ברגע הנכון – ומנתקת אותו כשאין בו צורך. בנוסף, ההיגוי הדינמי של וולוו הופך את ההיגוי לקליל ומונע ממך להרגיש כל מהמורה בכביש.

בקרת ATC מספקת את כל היתרונות של סרן הינע קדמי הניתן לבחירה, והיא קלה לשימוש בדיוק כמו מערכת קבועה.

Jonas Odermalm

מנהל חטיבת הבנייה, 'וולוו משאיות'

בקרת המשיכה האוטומטית עוזרת לך כשהמצב קשה

אל תתפשר

סרן הינע קדמי מחלץ אותך מצרות. אבל כשהוא מופעל, הוא פוגע ביכולת התמרון. בניגוד למערכות של הינע קבוע לכל הגלגלים, בקרת המשיכה האוטומטית מאפשרת לך ליהנות משני העולמות. כשסרן ההינע הקדמי מופעל, תקבל את כל כוח המשיכה הדרוש. כשהוא מנותק (רוב הזמן), תשפר את יכולת התמרון של המשאית.

גלה את בקרת המשיכה האוטומטית
מערכת היגוי דינמית של וולוו: מספקת יותר שליטה, בקלות

היגוי ללא מאמץ

כאשר תנאי השטח קשים, כדאי להשתמש בהיגוי הדינמי של וולוו. הטכנולוגיה החכמה מספקת תוספת של עד 85% לכוח ההיגוי ומונעת הפרעות. כך ניתן להתרווח וליהנות מנסיעה חלקה, יציבה ופחות מאומצת.

סיבות נוספות לאהוב את ההיגוי הדינמי של וולוו
הרמת סרן ‏‫כפול

הרם את הסרן. פניות חדות יותר

הרמת סרן כפול מאפשרת לך לנתק ולהרים את אחד מסרני ההינע. כאשר הסרן מורם, המשאית מתנהגת בדומה למשאית 4x2 או 6x2, ומתקבל רדיוס פנייה קטן יותר ויכולת תמרון משופרת. היכולת גם מפחיתה את צריכת הדלק בשיעור של עד 3%.

קבל מידע נוסף על ‏‫הרמת סרן ‏‫כפול - טנדם‬‬
משאיות וולוו FMX מתגאות במרווח גחון מרשים כשהן נושאות מטען מלא

עליות תלולות יותר, תעלות עמוקות יותר

הזזנו את הסרן המניע הקדמי 100 מילימטרים קדימה, וכך נוצרת זווית גישה טובה יותר למשאית. גם עיצבנו אותו מחדש (מהראש והסבבת ועד למיסבים) כדי שיהיה חזק ויעיל יותר. בנוסף, שילבנו את המוט המקביל מאחורי קורת הסרן וכך מעטפת הסרן העמידה היא הנקודה הנמוכה ביותר בכלי הרכב, מה שמשפר בצורה משמעותית את מרווח הגחון של המשאית כשהיא מלאה לגמרי.

מצא את היבואן המקומי שלך

אל תסתפק במה שאנחנו אומרים

חווה בעצמך את הניידות היוצאת מהכלל ובקר אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'.

מצא את היבואן המקומי שלך