המנוע של וולוו FMX תוכנן בקפידה לחיסכון בדלק

המנועים החסכוניים ביותר שלנו

מגוון המנועים שלנו תוכננו בקפידה לחיסכון בדלק, מבלי להתפשר על הביצועים. מיטבנו את גיאומטריית תא הבעירה. בנינו יחידות מזרק אנכיות הממוקמות במרכז. הגדלנו את יחס מילוי הגז...

אנחנו יכולים לדבר שעות על ההישגים הטכניים שלנו. מה שחשוב ביותר בחידושים האלה הוא ההבדל מבחינת השורה התחתונה שלך. וגם התועלת לסביבה.

הכר את המנועים שלנו
בקרת משיכה אוטומטית מגדילה את יעילות צריכת הדלק

בקרת משיכה אוטומטית

דרוש לך סרן הינע קדמי. אבל המחקר שלנו מצביע על כך שהוא נחוץ רק ב-2-5 אחוזים מהזמן. בשאר הזמן, אתה מבזבז דלק. בקרת משיכה אוטומטית עוזרת לך להגדיל את יעילות צריכת הדלק. כשאין צורך באחיזה הנוספת, המערכת מנתקת את הסרן הקדמי באופן אוטומטי, ומפחיתה את כמות הדלק שבה אתה משתמש.

גלה את בקרת המשיכה האוטומטית
I-Shift יכולה לחסוך עד 5% בהשוואה לתיבת הילוכים ידנית

I-Shift – פשוט, אמין וחסכוני מאוד בדלק

מערכת I-Shift ממטבת את הביצועים והיעילות על ידי ניטור מסת המשאית, שיפוע הכביש, מהירות המשאית וההאצה ויישום התגובה המתאימה. ביחד עם מנוע הדיזל של וולוו, המערכת מפחיתה את צריכת הדלק בכ-5% בהשוואה לתיבת הילוכים ידנית.

מערכת I-Shift גם עברה שיפורים ושדרוגים כדי להתאים לדרישות של הובלות תובעניות במיוחד. המערכת גם זמינה עבור כל תצורות הסרנים, כולל משאיות עם סרן הינע קדמי.

נעים להכיר: I-Shift
Fuel Advice - מיועד לחיסכון

Fuel Advice (ייעוץ דלק) - הפחתה עקבית

דאג שתמיד תשיג את יעדי צריכת הדלק שלך. תוכל לראות את צריכת הדלק הולכת ופוחתת ככל שתשפר את היעילות שלך. הירשם לשירות Fuel Advice ותקושר למאמן דלק אישי. הודות לניתוח הנתונים, הייעוץ המקצועי והתמיכה המעשית המתמשכת, תתחיל לחסוך דלק תוך זמן קצר ותשפר את ההישג משנה לשנה.

כמה תוכל לחסוך עם שירות Fuel Advice?
מערכת Dynafleet והדרכת נהגים עובדות יחד לחיסכון בדלק

גלה את היכולות המבוססות על נתונים

ביחד, מערכת Dynafleet והדרכת נהגים יכולות להביא לחיסכון של עד 7% בדלק. 

Dynafleet – עקוב אחר יעילות הדלק שלך

הכר את המערכת החכמה שלנו לניהול צי. עקוב אחר ביצועי המשאיות והנהגים שלך בזמן אמת, והצג דירוגים של יעילות בצריכת דלק הנוצרים באופן אוטומטי. לאחר מכן תוכל לבצע השוואות, לזהות מגמות וליישם שינויים רווחיים שיעזרו לך לחסוך בדלק.

גלה את Dynaflee

הדרכת נהגים - שינויים קטנים, חיסכון גדול

קורס הנהיגה היעילה שלנו עוזר לך להפיק את המרב מכל טיפת דלק. הקורס, המהווה חלק מתכנית פיתוח הנהגים של 'וולוו משאיות', מבוסס על גישה שיטתית מוכחת היוצרת דפוסי נהיגה חסכוניים בדלק וחיסכון בר-קיימא לטווח ארוך. הקורס מספק יעילות מרבית בשילוב עם דוחות Dynafleet.

הדרכה לנהגי וולוו

מצא את היבואן המקומי שלך

אפשר לעצמך לחסוך

המפתח לחיסכון בדלק הוא לעלות על דרך המלך כבר בהתחלה. הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' הוא מומחה לחיסכון בדלק. פנה אליו לקבלת עזרה.

מצא את היבואן המקומי שלך