מבחן בזמן אמת של מרווח הגחון של וולוו FMX

הסרטון "הטכנאי"

מרווח גחון משופר בוולוו FMX

מרווח גחון משופר

קורות קפיצים. כריות אוויר. מייצבים. בעבר הם מוקמו מתחת לסרן, שם היו חשופים לפגיעת סלעים ואבנים. לא עוד. המהנדסים שלנו הפכו את מתלה האוויר ומיקמו אותו מעל לסרן ההינע. התוצאה? מרווח גחון של מתלי עלה עם הנוחות והיעילות של מתלי אוויר.

שלוחה אחורית קצרה בוולוו FMX

שלוחה קצרה יותר

העיצוב של המתלה החדש לא מותיר דבר מאחורי הסרן האחורי שיפריע לרכינה. כך תוכל לגשת ישירות למכונת סלילת האספלט.  

מתלה האוויר מפחית את הרעידות ומאפשרת נסיעה נוחה יותק

אחיזה טובה יותר, פחות רעידות

לחץ ממוטב בסרן האחורי בכל סרן פירושו אחיזה טובה יותר. ניתן לבצע שיפורים נוספים על-ידי התאמה ידנית של חלוקת העומס בין הסרנים. מתלה האוויר גם מפחית את הרעידות במשאית. התוצאה היא נוחות משופרת ומהירות ממוצעת גבוהה יותר, המשפרות את הפרודוקטיביות שלך (עלייה של 5­–10 קמ"ש בבדיקות שערכנו). בנוסף, הפחתת הנזק שגורמות הרעידות גם משפרת את הזמינות.

מייצבים במרכז הבוגי משפרים את היציבות

מייצבים במרכז החוגון (bogie)

המייצבים המשופרים ממלאים תפקיד חשוב במתלי האוויר החדשים. כאשר הם מונחים מעלה-מטה וממוקמים במרכז בין הסרנים, הם מעבירים כעת את כוחות הכביש והגרור אל החלק החזק ביותר של המסגרת לשיפור יציבות הגלילה. 

וולוו FMX עם GRAS-G2 היא המשאית המושלמת לשכבות רכינה ואספלט

מתלה אוויר

מתלי האוויר מספקים נוחות נהיגה יוצאת מן הכלל ומאפשרים לשנות את מרווח הגחון. אף חלק מהמתלה אינו בולט מעבר למעטפת הצמיג האחורי (עם צמיגי 315/80R22.5). זה מקל על התאמת השלדה ליישום כדוגמת מפזרות אספלט או רכינות.

מתלה האוויר האחורי מסוג GRAS-G2 זמין בכל קו המשאיות

זמינות בכל הדגמים

מתלה האוויר האחורי מסוג GRAS-G2 זמין בכל קו המשאיות: 4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 ו-10×6. זה כולל את תצורת הסרן הכפול, שתוכננה להתמודד עם משקל כולל של 36 טון על בוגי תלת סרני, ועוד 10 טון מלפנים.

מצא את היבואן המקומי שלך

סע ובדוק

קח את וולוו FMX עם מתלה האוויר האחורי לנסיעת מבחן, ותוכל לחוש את ההבדל בעצמך. מיד. המפתחות נמצאים אצל הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות'.

מצא את היבואן המקומי שלך