בלם המתיחה של וולוו FMX מונע את תופעת "המספרת"

בלמי מתיחה

בעת פנייה או נהיגה במורד שיפוע בכביש חלקלק, בלמי המתיחה נכנסים לפעולה כדי למנוע תופעת "מספרת". הבלמים פועלים על ידי הפעלת בלימה לסירוגין בגרור, באופן שמותח את שילוב כלי הרכב. תוכל לבחור להפעיל באופן אוטומטי את בלמי המתיחה במצבים מסוכנים, במהירויות של עד 50 קמ"ש.  בלם המתיחה זמין למשאיות רגילות ולראשים גוררים.

תאורת בלימת החירום של מערכת התמיכה לנהג של וולוו

תאורת בלימת חירום

אם אתה לוחץ על הבלמים בחוזקה ובפתאומיות, אורות הבלמים יהבהבו במהירות כדי להתריע בפני כלי הרכב שנמצאים מאחוריך - דרך קלה למנוע התנגשויות עם החלק האחורי של המשאית, שעלולות לסכן חיים.

בקרת שיוט אדפטיבית של מערכת התמיכה לנהג של וולוו ואזהרת התנגשות עם בלימת חירום

בקרת שיוט אדפטיבית ואזהרת התנגשות עם בלימת חירום (Collision Warning with Emergency Brake)

בתנועה סואנת, בקרת השיוט האדפטיבית המבוססת על רדאר עוזרת לך לשמור על מרחק בטוח מן הרכב מלפנים על ידי שליטה על דוושת ההאצה וכל הבלמים הקיימים.

אם קיימת סכנת התנגשות, המערכת האינטואיטיבית לאזהרה מפני התנגשות מתריעה על כך על-ידי הקרנת תאורה על השמשה הקדמית. בנוסף, בלם החירום מופעל באופן אוטומטי, ומפחית משמעותית את הסכנה לפציעות חמורות.

עזר החלפת נתיב של מערכת התמיכה לנהג של וולוו

עזר החלפת נתיב

כאשר הוא מופעל, עזר החלפת הנתיב משתמש בטכנולוגיית רדאר כדי לסרוק את "הנקודה המתה" בצד הנוסע כדי לאתר משתמשים אחרים בכביש. אם לא ניתן להחליף נתיבים בצורה בטוחה, תקבל התראה באמצעות זמזום וסמל מהבהב לצד המראה בצד הנוסע.

תוכנית היציבות האלקטרונית של מערכת התמיכה לנהג של וולוו

תוכנית יציבות אלקטרונית

בקרת היציבות האלקטרונית שלנו (ESP) מפחיתה בצורה יעילה את סכנת ההחלקה וההתהפכות. במצבי סיכון המערכת נכנסת מיידית לפעולה, מפחיתה את הספק המנוע ומפעילה את הבלמים של כל גלגל במשאית ובגרור בנפרד. מערכת ESP זמינה עכשיו לרוב מפרטי המשאיות - לגורר ולגרור כאחד.

‏‫ביצועים משופרים – כבישים משובשים עבור I-Shift של מערכת התמיכה לנהג של וולוו

ביצועים משופרים – כבישים משובשים

החלפות הילוכים אופטימליות. סיוע בהתנעה. תמיכה בנהיגת שטח בתנאים קשים ובכבישים תלולים. תוכנה זו מתאימה את תיבת ההילוכים I-Shift במיוחד בשבילך, כדי להעניק לך את התמיכה המקסימלית בהתמודדות עם האתגרים היומיומיים שלך.

חבילת בטיחות אקטיבית

ACC עם אזהרה על התנגשות חזיתית ובלימת חירום
עזר החלפת נתיב
בקרת ערנות הנהג
מצא את היבואן המקומי שלך

מוכן לעבור לנהיגה בטוחה יותר?

פנה לסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' כדי לנסות בעצמך את מערכות התמיכה לנהג.

מצא את היבואן המקומי שלך