הצבע של וולוו FMX

זה לא בדיוק שחור. זה צבע Raven

עיצבנו במיוחד את הצבע השחור-חום המתוחכם עבור החלק הפנימי של וולוו FMX. הענקנו לו את השם Raven. הצבע פחות מועד לכתמים, ולכן מתאים בצורה מושלמת לאתרי בנייה.

תצוגת המידע של וולוו FMX

כל המידע במבט מהיר

לוח המחוונים מציג את המידע החיוני ישירות לפניך, כאשר בקרות שאתה לא מרבה להשתמש בהן מוצגות מעט רחוק יותר. מתגים גמישים מאפשרים לך לבחור אילו פונקציות יימצאו קרוב ביותר להגה.

פונקציות של וולוו FMX

פונקיות בקצות אצבעותיך

פונקציות מסוימות עברו מהידיות לבקרות המשולבות בגלגל ההגה. הן מקובצות יחד בצורה הגיונית בהתאם לתפקודן וקל מאוד להגיע אליהן בעזרת האצבעות.

שפע של מקום אחסון

המון מקום לדברים שלך

תוכל להתאים את שטח האחסון המרווח בחזית, מתחת למיטה, ובחללים האחוריים והחיצוניים כדי שיתאים בדיוק לצרכים שלך. ארון ייבוש חשמלי מותקן במיטה העליונה או בדופן התא, ומעניק לך דרך מהירה לייבוש בגדים, מגבות ונעליים.

בנוסף, יש המון תאים מסביבך לשמירת ניירת ודברים דומים. "אמבט הציפורים", קערת האחסון המובנית בחלקו העליון של לוח המכשירים היא המקום המושלם להנחת חפצים קטנים. יש בה מקום לעטים ולטלפון שלך, ולשקע USB. יש בה אפילו מחזיק בקבוקים מתקפל.

גלגל הגה וולוו FMX

הגה באיכות מעולה

ההגה מתכוונן בקלות ונותן לך הרבה מקום לברכיים. העיצוב הארגונומי של ההגה מציע אפשרויות אחיזה שונות – ולכן הוא נוח לכל אורך היום. אפשר גם לבחור בציפוי עור לקבלת תחושה יוקרתית יותר.

מושב הנהג החדש

מושב יוצא מן הכלל

מושב הנהג מציע תמיכה מעולה ומגדיל את טווח התנועה והמקום לרגליים, וניתן לכוונן אותו 20 סנטימטרים לפנים ו-10 סנטימטרים אנכית. תוכל לבחור מבין ארבעה סוגי ריפוד שונים ותשב בנוחות יוצאת מן הכלל.

מיטה תחתונה מרווחת

שינה חכמה

אל תתפשר על השינה רק משום שאתה מבלה את הלילה בתא הנהג. המיטה התחתונה היא ברוחב 70 סנטימטרים, והיא כוללת קפיצי כיס בגודל 16 סנטימטרים ומבחר רמות קושי שונות. תוכל לשלוט בתאורה הפנימית, בשעון המעורר, במחמם החניה, במערכת השמע, בחלונות ובמנעולים - כל זאת מבלי לצאת מהמיטה.

וולוו FMX מבט על הדשבורד, לוח המחוונים ומסך המגע המרכזי

מערכת מידע ובידור

תקשורת משופרת ומערכת שמע באיכות גבוהה. המערכת המשולבת של וולוו משאיות למידע ובידור מאחדת את כל התכונות האלה בממשק אחד - מסך מגע בגודל 7 אינץ'. המערכת ניתנת להפעלה ידנית, באמצעות פקודות קוליות או על-ידי כפתורי בקרה בגלגל ההגה.

חשוב מחדש על החוויה שלך בתא הנהג.

מערכת מולטימדיה של וולוו FMX

קל לשימוש

בקרה פשוטה יותר על מערכות המידע והבידור. ויתרון נוסף: חוויית נהיגה משופרת ובטוחה.

השילוב בין שירותי בידור ומידע מאפשר לך לתפעל את כולם בצורה נוחה יותר. כל מה שצריך לעשות זה לגעת במסך, ללחוץ על הכפתורים שבגלגל ההגה או להשתמש בפקודות קוליות. מה שנוח לך.

VT

טפס לתוך תא הנהג ותתאהב

פנה לסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' לקבלת סיור בתא הנהג של וולוו FMX. הוא ישמח להראות לך את כל האפשרויות.

מצא את היבואן המקומי שלך