ככל שתשתמש בה יותר, כך היא תראה טוב יותר.

Asok George

מעצב עיצוב חיצוני, 'וולוו משאיות'

תכונות עיצוב תורמות לעוצמה: וולוו FMX מציגה מרווח גחון

גדולה יותר. טובה יותר. חזקה יותר

כל הרכיבים המוכרים של וולוו FMX נמצאים במקומם, אבל הם שופרו ושודרגו. מוט ההגנה קשוח וגדול יותר, וכך גם הפגושים בפינות. התקן הגרירה המרכזי עשוי מברזל יצוק ומסוגל לגרור עד 32 טון. בנוסף, הפנסים הקדמיים החדשים ממוקמים גבוה, כדי לצמצם את הסיכוי שייפגעו.

דיפוני המרכב של וולוו FMX מאפשרים הסרה והחלפה בקלות

עיצוב החוסך בזמן

שים לב לאביזרי החיבור החשופים בפינות הפגושים ובדיפוני המרכב. הם לא רק מוסיפים למראה החסון של המשאית, אלא גם מאפשרים לך להחליף את הדיפונים במהירות בעצמך. הכול בהתאם להשקפת העולם שלנו בנוגע להוספת ערך לפונקציונליות – וצמצום הזמן שאתה מבלה במוסך.

הפגוש של וולוו FMX: קשוח ושימושי

החלק הקדמי - הכל מתחיל ונגמר בזמינות

פגוש הפלדה המצופה בשכבת פוליפרופילן בנוי כדי לעמוד כמעט בכל זעזוע אפשרי (או התנגשות אפשרית). תוכל לבחור מבין שני מגנים חזקים עבור פנסי בי-קסנון רבי עוצמה. בנוסף, לוח ההחלקה בעובי 3 מילימטרים מגן על החלק התחתון של הרכב מפני פגיעה. כך שלא משנה איזו משימה אתה מבצע, וולוו FMX פשוט ממשיך לנסוע ללא תקלות.

קבל מידע נוסף על החזית
מדרגת הכניסה של וולוו FMX

עיצוב מיוחד לעבודות תשתית

כנהג של משאית לעבודות תשתית, לעתים קרובות אתה נמצא מחוץ לתא הנהג. מדרגת הכניסה הנמוכה והניתנת לקיפול מאפשרת לך להיכנס ולצאת מהתא במהירות, והעיצוב נגד החלקה משפר את הבטיחות. זרועות מראות צרות מעניקות לך ראות מעולה לפנים, וכונס האוויר הגבוה משפר את הראות בעת נסיעה לאחור. אין צורך לדאוג אם נדבק בוץ לשמשה הקדמית - תוכל פשוט לטפס על חזית תא הנהג כדי לנקות אותו. כל פרט בעיצוב נועד להתאים לסגנון הפעולה שלך ושל המשאית.

בחר מתוך יותר מ- 650 צבעים. הכל ירוק.

חסוך זמן וכסף וחסוך ביקור נפרד אצל צבעי הרכב – פשוט דאג שתא הנהג של הוולוו שלך יסופק בצבע המועדף עליך. בחר מתוך יותר מ- 650 גווני צבע וצללים. ואם אינך מצא את האחד שאתה מחפש, אנו יכולים לערבב עבורך וירטואלית כל צבע שתחפוץ.

רוצה תצוגה מקדימה? השתמש במדמה צבעי תא הנהג להלן.

לידיעתך, צג המחשב יכול לעוות קצת את גוון הצבעים. כדי לצפות בדוגמאות צבע ממשיות, אנא בקר אצל נציג וולוו הקרוב למקום מגוריך. עליך לדעת גם שלא כל הצבעים זמינים בכל הדגמים ובכל השווקים. התמונה מציגה משאית ברמת הצביעה הגבוהה ביותר האפשרית.

מדמה הצבעים מכיל את כל הצבעים הזמינים במערכת המכירות. רבים מהצבעים המלאים זמינים גם עם שכבת ציפוי שקופה. אם לא תצליח למצוא את הצבע הרצוי, פנה לסוכן וולוו.

VT

מותר לבעוט ולהכות קצת

בעט במשאית. עמוד על הפגוש. נסה לדחוף את הפנסים הקדמיים. הסוכן המקומי של 'וולוו משאיות' ישמח להראות לך עד כמה חזקה וולוו FMX.

מצא את היבואן המקומי שלך